Zájezd do

Residence Holiday Club

Hodnocení: 3/5

Itálie, Abruzzo, Alba Adriatica

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Holiday Club Residence

Holiday Club Residence

Ideálne miesto pre tých, ktorí milujú stráviť relaxačnú dovolenku so všetkých komfortom.
Pláž:
cca 500 m od pláže.
Centrum:
nachádza sa v centrálnej oblasti Alba Adriatica.
Ubytovanie:

pozostáva z 26 apartmánov, ktoré sa nachádzajú v troch zrekonštruovaných budovách. Apartmány sú vybavené TV, klimatizáciou,.
Typ B1 pre max 3 osoby: vybavený obývacou izbou s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom, dvojlôžkovou spálňou, vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom.
Typ B2 pre max 4 osoby: obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, vlastná kúpeľňa so sprchou.
Typ C pre max. 6 osôb: obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom.


Stravovanie:
individuálne.
Vybavenie a služby:
2 spoločné bazény, z ktorých jeden má tobogán a jeden je s hydromasážou, záhrada s grilom na spoločné používanie, pingpongový stôl, vonkajšie ihrisko. Bezplatné Wi-Fi pripojenie, spoločná práčovňa, kompletná úschovňa batožiny.
Parkovisko:
áno.
Nástupné dni:
sobota od 16:00- 20:00 hod. Neskorší príchod je spoplatnený.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu, spotreba energií, posteľná bielizeň a uteráky (bez výmeny), klimatizácia, Wi-Fi, vstup do bazéna (25.5.-21.9.), parkovisko.
POVINNÉ PRÍPLATKY – platba na mieste: pobytová taxa 1,00 €/osoba/deň, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) typ B1 50 €, typ B2 60 €, typ C 70 €.
NA VYŽIADANIE – platba na mieste: výmena posteľnej bielizne 10 €/osoba, výmena uterákov 6 €/osoba, postieľka 30 €/týždeň, malé a stredné zvieratá 50 €/týždeň, neskorý príchod (20:00 – 24:00 hod.) 30 €.
KAUCIA: 100 €


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 800 m
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • TV TV ano
 • Dětské hřiště, Dětský bazén Dětské hřiště ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Středoitalským regionem Abruzzo prochází Apeninské pohoří se svými nejvyššími vrcholky. Gran Sasso d´Italia vysoké 2 914 metrů nad mořem dominuje širokému okolí. Hornatá krajina se postupně mění v úzkou rovinu lemující pobřeží Jaderského moře. Zde se nacházejí ty nejkrásnější italské pláže a celá řada oblíbených letovisek. Na rozpálený písek lehce dopadají stíny palem z palmovým promenád, které každý večer ožívají a lákají turisty k posezení v barech a restauracích, k nákupu suvenýrů nebo jen k procházkám se zmrzlinou v ruce. Lenošení u moře můžete snadno spojit s výletem do jednoho ze tří národních parků Parco Nazionale d´Abruzzo Lazio e Molise, Parco Nazionale della Maiella a Parco Nazionale del Gran Sasso e Monti della Laga a nechat se unášet klidem panenské přírody.

Zajímavá místa

L´Aquila, hlavní město regionu Abruzzo, leží ve vnitrozemí nedaleko národního parku Gran Sasso. Centrum politického, kulturního a obchodního života zasáhlo v roce 2009 ničivé zemětřesení, jehož známky jsou dodnes patrné v ulicích. Kouzelné staré město zatím nebylo plně zrekonstruováno a množství památek stále chátrá. Při toulkách Aquilou navštivte hrad, kostel Santa Maria di Collemaggio, kostel San Bernardino nebo kostel Santa Maria del Suffragio.

Pescara, moderní město s turistickým přístavem, univerzitou a známým fotbalovým klubem, leží na pobřeží Jadranu. Starou zástavbu zničily boje 2. světové války, proto uvidíte hlavně moderní architekturu. Na třídu Corso Umberto I. se vydejte za nákupy a za nočním životem.

Půvabná městečka Teramo a Chieti patří k nejstarším osadám v Itálii. Katedrála Cattedrale di San Giustino v Chietti pochází z 11. století a přitahuje spoustu návštěvníků.

Vody Jadranu omývají město Vasto s plážemi pravidelně oceňovanými modrou vlajkou. Historickému jádru města dominuje hrad Castello Caldoresco a v paláci Palazzo d'Avalos dnes sídlí Archeologické muzeum, Muzeum kostýmů a Umělecká galerie. Na severu Vasta byl postaven největší akvapark ve střední a jižní Itálii Aqualand del Vasto.

Guilianova sloužila za dob Římanů jako lázně. Klid obyvatel chránil hrad Castello San Flaviano, na jehož základech dnes stojí staré město s množstvím kostelů, muzeí a architektonicky zajímavých staveb. Pod kopcem se rozléhá městská část Gulianova Lido s přístavem, palmovou promenádou a písečnou pláží.

Panenská příroda

V zimě se do regionu Abruzzo vydávají stovky lyžařů z celé Itálie. Celkem 21 lyžařských středisek nabízí okolo 370 kilometrů sjezdovek. Pod vrcholem Gran Sasso d´Italia objevíte nejjižněji položený evropský ledovec Ghiacciaio del Calderone. K nejoblíbenějším resortům patří Roccaraso, Campo Felice a Campo Imperatore. Údolí Apenin křižují perfektně upravené běžecké trasy.

Národní parky tvoří domov mnoha chráněným živočichům. Dobrý pozorovatel se může setkat s orlem královským, kamzíkem abruzzským, divokou kočkou, vlkem apeninským, nebo dokonce medvědem hnědým. Národními parky vedou stovky kilometrů tras pro pěší a cyklisty, které vás zavedou k malebným horským scenériím, do vyšších nadmořských výšek i k průzračným jezerům.

 • Vzdálenost od pláže Pláž 800 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 22 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout