Rezidence Girasole

Itálie, Abruzzo, Villa Rosa

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Rezidence Girasole, Mimosa

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Název či hvězdičkové hodnocení ubytování se v naší databázi liší od názvu / hodnocení poskytnutého cestovní kanceláří:

 • Color Travel CZ: Rezidence Girasole, Mimosa Hodnocení: 3/5
 • Invia: Rezidence Girasole

Poloha

Malé klidnější letovisko v oblasti Palmové riviéry, severně od známějšího letoviska Alba Adriatica. Ani zde nechybí typická palmová promenáda, doporučujeme pro rodiny s dětmi. Jedná se o několik typů apartmánových domů.

Ubytování

všechny apartmány mají vybavené kuchyňské kouty, vlastní sociální zařízení, některé balkón, terasu nebo předzahrádku, TV.

Rezidence Girasole vzdálenost od moře cca 300 m, novější apartmány, ideální pro klidnou a odpočinkovou dovolenou. Vlastní místa na parkování. Bilo pro 4 osoby – ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj se 2 lůžky, trezor, výtah, trilo pro 6 osob – ložnice s manželskou postelí, pokojík se 2 lůžky, obývací pokoj s dalšími 2 lůžky.

Rezidence Mimosa - ve Via Capri, dům po částečné rekonstrukci, 400 m od pláže, bilo pro 4 osoby – ložnice s manželskou postelí a dvougauč v obývací části (většinou v přízemí), trilo pro 6 osob – stejné jako bilo, ale 1 ložnice navíc, rezidence Sul Mare – přímo u pláže, bilo pro 4 osoby – ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s dvougaučema, trilo pro 6 osoby – stejné jako bilo, ale ložnice navíc.

Vybavení

Nedaleko restaurace, hřiště na tenis a kopanou obklopené anglickým trávníkem, palmami a oleandry. V blízkosti se nachází množství obchodů, obchodní centrum a řada dalších služeb.

Cena zahrnuje

Nájem apartmánu na týden (pobyty sobota – sobota).


Cena nezahrnuje

Povinný příplatek: závěrečný úklid 50 €/ bilo, 60 €/ trilo, pobytová taxa.

Povinný příplatek: spotřeba energie 50 €/ bilo, 60 €/ trilo, pobytová taxa.

Nepovinný příplatek: ložní prádlo 10 €/ osoba/ výměna, ručníky vlastní, dětská postýlka 30 €/ týden, garáž 20 €/ týden (na vyžádání) u rezidence Sul Mare, 50 EUR klimatizace týden

Domácí zvířata: malých rozměrů na vyžádání povolena 30 €/týden.

Vratná kauce: 100 €/ apartmán.

Autobusová doprava možná pouze k italské agentuře, autobus nezajíždí k rezidenci (doprava k ubytovací kapacitě na vlastní náklady).


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 300 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 300 m
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV TV ano
 • Lednička Lednička ano
 • Klidná lokalita Klidná lokalita ano
 • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Středoitalským regionem Abruzzo prochází Apeninské pohoří se svými nejvyššími vrcholky. Gran Sasso d´Italia vysoké 2 914 metrů nad mořem dominuje širokému okolí. Hornatá krajina se postupně mění v úzkou rovinu lemující pobřeží Jaderského moře. Zde se nacházejí ty nejkrásnější italské pláže a celá řada oblíbených letovisek. Na rozpálený písek lehce dopadají stíny palem z palmovým promenád, které každý večer ožívají a lákají turisty k posezení v barech a restauracích, k nákupu suvenýrů nebo jen k procházkám se zmrzlinou v ruce. Lenošení u moře můžete snadno spojit s výletem do jednoho ze tří národních parků Parco Nazionale d´Abruzzo Lazio e Molise, Parco Nazionale della Maiella a Parco Nazionale del Gran Sasso e Monti della Laga a nechat se unášet klidem panenské přírody.

Zajímavá místa

L´Aquila, hlavní město regionu Abruzzo, leží ve vnitrozemí nedaleko národního parku Gran Sasso. Centrum politického, kulturního a obchodního života zasáhlo v roce 2009 ničivé zemětřesení, jehož známky jsou dodnes patrné v ulicích. Kouzelné staré město zatím nebylo plně zrekonstruováno a množství památek stále chátrá. Při toulkách Aquilou navštivte hrad, kostel Santa Maria di Collemaggio, kostel San Bernardino nebo kostel Santa Maria del Suffragio.

Pescara, moderní město s turistickým přístavem, univerzitou a známým fotbalovým klubem, leží na pobřeží Jadranu. Starou zástavbu zničily boje 2. světové války, proto uvidíte hlavně moderní architekturu. Na třídu Corso Umberto I. se vydejte za nákupy a za nočním životem.

Půvabná městečka Teramo a Chieti patří k nejstarším osadám v Itálii. Katedrála Cattedrale di San Giustino v Chietti pochází z 11. století a přitahuje spoustu návštěvníků.

Vody Jadranu omývají město Vasto s plážemi pravidelně oceňovanými modrou vlajkou. Historickému jádru města dominuje hrad Castello Caldoresco a v paláci Palazzo d'Avalos dnes sídlí Archeologické muzeum, Muzeum kostýmů a Umělecká galerie. Na severu Vasta byl postaven největší akvapark ve střední a jižní Itálii Aqualand del Vasto.

Guilianova sloužila za dob Římanů jako lázně. Klid obyvatel chránil hrad Castello San Flaviano, na jehož základech dnes stojí staré město s množstvím kostelů, muzeí a architektonicky zajímavých staveb. Pod kopcem se rozléhá městská část Gulianova Lido s přístavem, palmovou promenádou a písečnou pláží.

Panenská příroda

V zimě se do regionu Abruzzo vydávají stovky lyžařů z celé Itálie. Celkem 21 lyžařských středisek nabízí okolo 370 kilometrů sjezdovek. Pod vrcholem Gran Sasso d´Italia objevíte nejjižněji položený evropský ledovec Ghiacciaio del Calderone. K nejoblíbenějším resortům patří Roccaraso, Campo Felice a Campo Imperatore. Údolí Apenin křižují perfektně upravené běžecké trasy.

Národní parky tvoří domov mnoha chráněným živočichům. Dobrý pozorovatel se může setkat s orlem královským, kamzíkem abruzzským, divokou kočkou, vlkem apeninským, nebo dokonce medvědem hnědým. Národními parky vedou stovky kilometrů tras pro pěší a cyklisty, které vás zavedou k malebným horským scenériím, do vyšších nadmořských výšek i k průzračným jezerům.

 • Vzdálenost od pláže Pláž 300 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 300 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 17 °C v noci 6 °C

 • Teplota vody 14 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 15 °C v noci 4 °C

 • Neděle 15 °C v noci 3 °C

 • Pondělí 16 °C v noci 4 °C

 • Úterý 19 °C v noci 7 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout