Zájezd do

Apartmány Orione

Hodnocení: 0/5

Itálie, Bibione

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

APARTMÁNOVÝ DŮM ORIONE

Obecné informace

Bezbariérový apartmánový dům v centru Bibione pár kroků od pláže.

Poloha

Bibione - centrum, 300 m od pláže

Vybavenost kapacity

Výtah, 1 vyhrazené garážové stání / apartmán (další parkování v blízkosti)

Stravování

Možnost dokoupení večeří za fakultativní příplatek v CK: dospělá osoba 450 Kč / os. / den či dětská porce pro děti do nedovršených 12 let 380 Kč / os. / den, které jsou podávané v bistru Ice Fire Food - mimo ubytovací kapacity, na výběr je vždy jedno hlavní jídlo z jídelního lístku (pizza, různé druhy těstovin, lasagne, řízek s přílohou, kuřecí křídla s přílohou, kebab s přílohou, hamburger a další...). Servírovaný zeleninový salát a též 0,5 l vody či 0,2 l jiného nealkoholického nápoje nebo stolního vína či malé pivo.

Popis ubytování

Trilo 6 - 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení, balkon, (1 apartmán v domě je bezbariérový)
Vybavenost apartmánu:
Klimatizace, TV, mikrovlnná trouba, trezor, pračka, bezpečnostní dveře

Cena zahrnuje

za apartmán:
» Pronájem apartmánu na 7 nocí
» Všechny spotřeby (el. energie, voda, plyn)
» Parkovací místo pro 1 auto
» Delegátské služby CK
» Klimatizace

Příplatky

Povinné příplatky:
» Pobytová taxa/povinná úhrada na místě: 1 € den/osoba (tedy 7 € týden, max však 10 € pokud je klient déle než týden); děti do 3,99 let taxu neplatí
» Pobyt se psem, povinná úhrada v CK: 1500 Kč/pobyt (vratná kauce na místě 50 €)
Fakultativní příplatky:
» Autobusová doprava z ČR: 2490 Kč/osoba (svoz na vyžádání v CK za příplatek*)
» Ručníky (ručník + osuška): 300 Kč/os.
» Ložní prádlo (2x prostěradlo + povlak na polštář): 350 Kč/os.
» Večeře dospělá osoba a děti od 12 let: 450 Kč/den/os.
» Večeře dítě do 11,99 let:
380 Kč/den/os.
» Závěrečný úklid:
1800 Kč/bilo, trilo, quadrilo (hradí se, pokud si klienti neuklidí apartmán sami)
» Dětská postýlka:
1000 Kč/týden
» Půjčovna kol:
25€/os./týden - Bike End Go, Corso del sole 8 Bibione, https://bikeandgo.it/en
» Plážový servis:
1000 Kč/týden (11.5.-25.5., 14.9.-21.9.), 1200 Kč/týden (25.5.-8.6.), 2000 Kč/týden (08.6.-14.9.)
» Pojištění/ nepovinné: v ceně zájezdu není zahrnuto žádné cestovní pojištění. Pro Váš klid a pohodlí doporučujeme využít naším prostřednictvím nabídky pojišťovny Uniqa. Nabízíme tyto druhy pojištění:
1. K5 za 41 Kč/os./den
2. K5S za 45 Kč/os./den
3. K10S za 65 Kč/os./den se stornem a limitem krytí do 10 milionů

Dovolujeme si upozornit na možnost změny výše pobytové taxy, která není zahrnuta v ceně zájezdu. V případě změny povinné pobytové taxy vás budeme informovat prostřednictvím www.forline.cz a následně v odjezdových pokynech před cestou. Taxa je splatná v hotovosti na místě v místní měně a je počítaná na noc za každou osobu od 4 let (při pobytu na 10 a více nocí je taxa počítaná za 10 nocí). Děkujeme za pochopení.

INFORMACE K AUTOBUSOVÉ DOPRAVĚ:
Autobusová doprava probíház celé České republiky ze svozových míst. Autobusovou dopravu nabízíme v týdenních či 14 ti denních či vícetýdenních turnusech. Lze u nás zakoupit i samostatnou obousměrnou či jednosměrnou jízdenku.
Čas odjezdu a příjezdu:
» Předběžný orientační čas odjezdu je vždy v pátek, z Prahy cca ve 19:00 hod, z Brna cca v 21:00 hod.
» Předběžný orientační čas příjezdu do ČR je vždy v neděli, Brno cca v 9:00 hod, Praha cca ve 12:00 hod.
Cena za osobu: 2490 Kč tam i zpět; pouze jednosměrná jízdenka: 1900 Kč
Cena zahrnuje:
každá osoba musí mít vlastní sedačku přepravu jednoho příručního zavazadla o hmotnosti 5 kg a jednoho zavazadla do 20kg v zavazadlovém prostoru zavazadlo nad 20 kg - 500 Kč, platba u autobusu zavazadlo navíc po dohodě - 500 Kč přeprava zvířat není možná

Svozové i hlavní trasy (svoz za příplatek / osoba): Svozová trasa je zajištěna při min. počtu 7 a více klientů: (Méně než 7 klientů možnost přesunutí do jiného nástupního místa - vrácení svozového příplatku.)
Pardubice (300 Kč)-Hradec Králové (300 Kč)-Praha-Humpolec-Jihlava-Brno Ostrava(400 Kč)-Olomouc (400 Kč)-Prostějov (300 Kč)-Brno-Mikulov Liberec(400 Kč)-Jablonec (400 Kč)-Mladá Boleslav (300 Kč)-Praha Ústí n.Labem (400 Kč)-Teplice (400 Kč)-Litvínov (400 Kč)-Most (400 Kč)-Louny (300 Kč)-Slaný (300 Kč)-Praha Plzeň (400 Kč)-Písek nebo Praha Praha-České Budějovice
výstup a nástup v zahraničí u agentury, nebo ubytování (dle možnosti autobusu) svozy jsou realizovány přímo autobusem, nebo mikrobusem pozor pro rozvozy je používána veřejná linková doprava, klient dostane jízdenku, např. Brno-Ostrava(Flixbus), Praha-Plzeň(Flixbus), Praha-Liberec(Flixbus)

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 400 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 100 m
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV TV ano
 • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano
 • Kuchyňský kout Kuchyňský kout ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Město Bibione, jenž se nachází asi 80 kilometrů od Benátek při ústí řeky Tagliamento, je jednou z chloub Benátské riviéry. Benátskou riviérou označujeme oblast v pobřežní oblasti Benátského kraje, která skýtá obrovské množství turistických letovisek. Bibione je jedním z nejproslulejších severoitalských přímořských oblastí. Jeho pobřeží je zhruba osm kilometrů dlouhé a je poseto rozlehlými písčitými plážemi s mírným vstupem do moře. Tyto pláže jsou lemovány restauracemi a bary s rychlým občerstvením či stánky s ledovým osvěžením.

Poklidná půlka letoviska skýtá části jako Bibione Lido del Sole a Bibione Pineda s rodinnými vilkami, domky a rekreační atmosférou. Naopak v Bibione Spiaggia se můžete zabavit co hrdlo ráčí. V nabídce turistického centra jsou mimo jiné restaurace, bary, diskotéky a nákupní promenáda. Každé úterý zde najdeme velké trhy s širokou nabídkou prodávaných předmětů. Jinak si můžete v letovisku Bibione vybrat z celé řady zábavy. Kromě nočního života zde stojí lunapark pro děti a minigolfové hřiště.

Vyzkoušet můžete paragliding, windsurfing, šlapací loďky, vodní skútry, tenis či jízdu na koni. K dispozici je zde pro turisty také půjčovny kol, skútrů a in-line bruslí. Vyznavači aktivního opalování jistě rádi využijí plážové sporty nebo cvičení ve vodě. Kromě diskoték můžete navštívit hudební večery nebo se třeba jen vydat na procházku během půlnočního ohňostroje.

Ubytovat se lze v jednom z mnoha hotelů, vil, bungalovů, residencí, obytných domů, objektů přímo na pláži, objektů s bazény či se zahrádkou. Rezidenční zónou jsou především oblasti Bibione Lido del Sole a Bibione Pineda.

Z letoviska můžete podnikat výlety do blízkého i vzdáleného okolí dle libosti. V sousedním Lignanu stojí za to navštívit vodní park Aquasplash či zoologickou zahradu. Kouzelná Verona či charismatické Benátky jsou již trochu dál, avšak jejich návštěvy zajisté nebudete litovat. K dalším výletům můžete využít města Trieste, Padovu a další.
 • Vzdálenost od pláže Pláž 400 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 100 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 22 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout