Zájezd do

Residence Lero

Hodnocení: 0/5

Itálie, Bibione, Bibione Spiaggia

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Residence Lero - Bibione Lido dei Pini

Popis letoviska

Bibione Lido dei Pini je východní částí známého letoviska Bibione. Nedaleko, poblíž ústí řeky Tagliamento, se nachází starý maják, který je oblíbeným cílem procházek turistů, stejně jako nedotčená příroda v okolí. Na okraji letoviska se nachází vyhledávaná psí pláž Spiaggia di Pluto.
Z Bibione se můžete s námi zúčastnit organizovaných výletů do Benátek.

Víte, že v červenci a v srpnu jsou na pláži přítomni pediatr a dermatolog, připraveni pomoci vám i vašim dětem? Více se dočtete zde.

Připravili jsme pro vás výběr oblíbených ubytování, která je třeba rezervovat brzy, jedná se o stálice, které bývají brzy vyprodané:
Neodkládejte výběr dovolené v Bibione

Každý rok přidáváme další možnosti ubytování, zde se můžete podívat na naše novinky v Bibione.

Popis objektu

Residence LERO (Via Regolo) se nachází na pomezí centrální části Bibione Spiaggia a klidnější části Bibione Lido dei Pini, nedaleko pláže a známého náměstí Piazzale Zenith. Klientům je k dispozici výtah a číslované parkovací místo pro každý apartmán. Pěkný apartmán má vlastní sociální zařízení, TV, mikrovlnnou troubu, klimatizaci a balkon.

Vzdálenost od

pláže 200 m, historického centra 400 m, centra s obchody 400 m, lunaparku 1,1 km, od ubytovací kanceláře cca 460 m

Vybavení objektu

výtah

Ubytování

apartmán B bilo 6: ložnice s manželskou a patrovou postelí, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem.
patro, balkon, klimatizace, TV, bezpečnostní dveře, lednice, mikrovlnná trouba, sprcha, zahradní nábytek, parkovací místo, číslované, ložní prádlo a ručníky ubytovatel neposkytuje, nutno si přivézt vlastní, nástupní dny v období do 02.08. a od 24.08. kdykoli, 03.08. - 23.08. sobota, min. pobyt standardně 7 nocí, příjezd od 15:00 do 19:00, odjezd od 8:00 do 10:00

Cena zahrnuje:

pronájem apartmánu, delegát v lokalitě (cca od poloviny června do poloviny září), spotřeba energií, doprava

Cena nezahrnuje:

pobytová taxa není v ceně, závěrečný úklid, pokud klienti neuklidí sami, 45 €/pobyt, dětská postýlka, na vyžádání, 20 €/pobyt, zvířata, malého vzrůstu do 10 kg, na vyžádání, za poplatek, 30 €/pobyt, vratná kauce 50 €/pobyt/apt, plážový servis k dokoupení, na vyžádání, 1x slunečník, 1x křesílko, 1x lehátko, 89 €/týden

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 150 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 300 m
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV TV ano
 • Lednička Lednička ano
 • Kuchyňský kout Kuchyňský kout ano

Vyberte si termín

Destinace

Popis

Město Bibione, jenž se nachází asi 80 kilometrů od Benátek při ústí řeky Tagliamento, je jednou z chloub Benátské riviéry. Benátskou riviérou označujeme oblast v pobřežní oblasti Benátského kraje, která skýtá obrovské množství turistických letovisek. Bibione je jedním z nejproslulejších severoitalských přímořských oblastí. Jeho pobřeží je zhruba osm kilometrů dlouhé a je poseto rozlehlými písčitými plážemi s mírným vstupem do moře. Tyto pláže jsou lemovány restauracemi a bary s rychlým občerstvením či stánky s ledovým osvěžením.

Poklidná půlka letoviska skýtá části jako Bibione Lido del Sole a Bibione Pineda s rodinnými vilkami, domky a rekreační atmosférou. Naopak v Bibione Spiaggia se můžete zabavit co hrdlo ráčí. V nabídce turistického centra jsou mimo jiné restaurace, bary, diskotéky a nákupní promenáda. Každé úterý zde najdeme velké trhy s širokou nabídkou prodávaných předmětů. Jinak si můžete v letovisku Bibione vybrat z celé řady zábavy. Kromě nočního života zde stojí lunapark pro děti a minigolfové hřiště.

Vyzkoušet můžete paragliding, windsurfing, šlapací loďky, vodní skútry, tenis či jízdu na koni. K dispozici je zde pro turisty také půjčovny kol, skútrů a in-line bruslí. Vyznavači aktivního opalování jistě rádi využijí plážové sporty nebo cvičení ve vodě. Kromě diskoték můžete navštívit hudební večery nebo se třeba jen vydat na procházku během půlnočního ohňostroje.

Ubytovat se lze v jednom z mnoha hotelů, vil, bungalovů, residencí, obytných domů, objektů přímo na pláži, objektů s bazény či se zahrádkou. Rezidenční zónou jsou především oblasti Bibione Lido del Sole a Bibione Pineda.

Z letoviska můžete podnikat výlety do blízkého i vzdáleného okolí dle libosti. V sousedním Lignanu stojí za to navštívit vodní park Aquasplash či zoologickou zahradu. Kouzelná Verona či charismatické Benátky jsou již trochu dál, avšak jejich návštěvy zajisté nebudete litovat. K dalším výletům můžete využít města Trieste, Padovu a další.
 • Vzdálenost od pláže Pláž 150 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 300 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 22 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout