Zájezd do

Villaggio Euro Residence Club

Hodnocení: 3/5

Itálie, Bibione, Bibione Spiaggia

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Villaggio Euro Rezidencia Club

Villaggio Euro Rezidencia Club

Veľmi pekný prázdninový komplex v časti Bibione Spiaggia pozostávajúci z 90 apartmánov, situovaný v zelenej záhrade, cca 1100 m od pláže.
Pláž:
1100 m, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis od 4. radu v období 30.4.-1.10. (1 slnečník + 1 lehátko + 1 plážová stolička/apartmán).
Centrum:
cca 200 m od centra.
Ubytovanie:

všetky apartmány majú TV, trezor a mikrovlnnú rúru. Niektoré apartmány klimatizované.

Typ B1 pre 3-5 osôb: obývacia izba s rozkladacím dvojlôžkom, spálňa s 3 samostatnými lôžkami, kuchynský kút, kúpeľňa, balkón. Klimatizácia.
Typ B2 pre 3-5 osôb: obývacia izba s gaučom pre 2 osoby, spálňa s 3 samostatnými lôžkami, kuchynský kút, kúpeľňa, terasa, záhrada. Klimatizácia a práčka.
Typ B3 pre 3-5 osôb: situovaný pri vchode do villaggia, kompletne zrekonštruovaný a s klimatizáciou/kúrením, pozostáva z: obývacej izby s rozkladacím dvojlôžkom, spálne s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, kuchynský kút, kúpeľňa so sprchovacím kútom, krytý terasa. TV-Sat. Bez záhrady. Klimatizácia.
Typ B4 pre 3-5 osôb: obývacia izba s rozkladacím dvojlôžkom, spálňa s 3 samostatnými lôžkami, kuchynský kút, kúpeľňa, terasa a záhrada. Klimatizácia.
Typ C1 pre 4-6 osôb: obývacia izba s rozkladacím dvojlôžkom, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, spálňa s poschodovou posteľou, kuchynský kút, kúpeľňa, balkón. Klimatizácia.
Typ C2 pre 4-6 osôb: obývacia izba s rozkladacím dvojlôžkom, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, spálňa s poschodovou posteľou, kuchynský kút, kúpeľňa, terasa, záhrada. Klimatizácia.
Typ C3 pre 4-6 osôb: obývacia izba s rozkladacím dvojlôžkom, 2 spálne s 2 samostatnými lôžkami, malá kuchyňa, kúpeľňa, balkón. Klimatizácia.
Typ C4 pre 4-6 osôb: obývacia izba s rozkladacím dvojlôžkom, 2 spálne s 2 samostatnými lôžkami, malá kuchyňa, kúpeľňa, balkón. Bez klimatizácie.
Typ C5 pre 4-6 osôb: obývacia izba , spálňa s 2 samostatnými lôžkami, spálňa s 2 poschodovými posteľami, kuchynský kút, kúpeľňa, terasa. Klimatizácia.
Typ C6 pre 4-6 osôb: obývacia izba s rozkladacím dvojlôžkom, 2 spálne s 2 samostatnými lôžkami, malá kuchyňa, kúpeľňa, terasa. Klimatizácia.

Typ C7 pre 4-6 osôb: situovaný pri vchode do villaggia s klimatizáciou/kúrením, pozostáva z: obývacej izby s rozkladacím dvojlôžkom, spálne s manželskou posteľou, spálne s poschodovou posteľou, kuchynský kút, kúpeľňa so sprchovacím kútom, krytá terasa . TV-Sat. Bez záhrady. Klimatizácia.
Typ D pre 8 osôb: situovaný pri vchode do villaggia, pozostáva z: obývačky s rozkladacím dvojlôžkom, spálne s dvojlôžkom, spálne s 2 samostatnými lôžkami, spálne s poschodovou posteľou, kuchyne, kúpeľne, veľkého balkóna. Klimatizácia.


Stravovanie:
individuálne, široká ponuka stravovacích možností v blízkosti.
Vybavenie a služby:
priestranná záhrada bohatá na rastliny a stromy, 2 bazény. Malé zvieratá sú povolené na vyžiadanie (za poplatok).
Parkovisko:
1 parkovacie miesto/apartmán.
Nástupné dni:
sobota, nedeľa, pondelok - príchod 17:00 - 20:00, odchod do 09:00, min. 7 nocí.
Poznámka:
kuchynský kút musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 40-80 €.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), plážový servis od 4. radu v období 30.4.-1.10. (1 slnečník + 1 lehátko + 1 plážová stolička/apartmán). V časti Bibione Pineda bude plážový servis dostupný od polovice mája do polovice septembra.
POVINNÉ PRÍPLATKY – platba na mieste: pobytová taxa 1,00-1,10 €/osoba nad 4 r./deň (max. 10 dní).
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: posteľná bielizeň 11 €/osoba, uteráky 10 €/osoba, postieľka deti 0-3 r. (bez posteľnej bielizne) 5 €/deň, prebaľovací pult 3 €/deň, práčovňa 6 €/pranie, sušička 6 €/sušenie, malé zvieratá do 8 kg 20 €/deň (kaucia: 100 €), upratanie počas týždňa typ A 50 €/upratanie, typ B 55 €/upratanie, typ C 60 €/upratanie, typ D a E 70 €/upratanie, dvojposchodový apartmán (info v agentúre).
KAUCIA: 100 €/apartmán, 500 €/luxusný apartmán a skupina mladých ľudí. Kaucia za detské pomôcky: 20 €.
Pozn: kuchynský kút musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 40 - 80 €.


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 800 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 500 m
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV TV ano
 • Lednička Lednička ano
 • Golf Golf ano
 • Klidná lokalita Klidná lokalita ano
 • Dětský bazén Dětský bazén ano
 • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano
 • Půjčovna kol Půjčovna kol ano
 • Wifi zdarma Wifi zdarma ano
 • Kuchyňský kout Kuchyňský kout ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Město Bibione, jenž se nachází asi 80 kilometrů od Benátek při ústí řeky Tagliamento, je jednou z chloub Benátské riviéry. Benátskou riviérou označujeme oblast v pobřežní oblasti Benátského kraje, která skýtá obrovské množství turistických letovisek. Bibione je jedním z nejproslulejších severoitalských přímořských oblastí. Jeho pobřeží je zhruba osm kilometrů dlouhé a je poseto rozlehlými písčitými plážemi s mírným vstupem do moře. Tyto pláže jsou lemovány restauracemi a bary s rychlým občerstvením či stánky s ledovým osvěžením.

Poklidná půlka letoviska skýtá části jako Bibione Lido del Sole a Bibione Pineda s rodinnými vilkami, domky a rekreační atmosférou. Naopak v Bibione Spiaggia se můžete zabavit co hrdlo ráčí. V nabídce turistického centra jsou mimo jiné restaurace, bary, diskotéky a nákupní promenáda. Každé úterý zde najdeme velké trhy s širokou nabídkou prodávaných předmětů. Jinak si můžete v letovisku Bibione vybrat z celé řady zábavy. Kromě nočního života zde stojí lunapark pro děti a minigolfové hřiště.

Vyzkoušet můžete paragliding, windsurfing, šlapací loďky, vodní skútry, tenis či jízdu na koni. K dispozici je zde pro turisty také půjčovny kol, skútrů a in-line bruslí. Vyznavači aktivního opalování jistě rádi využijí plážové sporty nebo cvičení ve vodě. Kromě diskoték můžete navštívit hudební večery nebo se třeba jen vydat na procházku během půlnočního ohňostroje.

Ubytovat se lze v jednom z mnoha hotelů, vil, bungalovů, residencí, obytných domů, objektů přímo na pláži, objektů s bazény či se zahrádkou. Rezidenční zónou jsou především oblasti Bibione Lido del Sole a Bibione Pineda.

Z letoviska můžete podnikat výlety do blízkého i vzdáleného okolí dle libosti. V sousedním Lignanu stojí za to navštívit vodní park Aquasplash či zoologickou zahradu. Kouzelná Verona či charismatické Benátky jsou již trochu dál, avšak jejich návštěvy zajisté nebudete litovat. K dalším výletům můžete využít města Trieste, Padovu a další.
 • Vzdálenost od pláže Pláž 800 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 500 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 22 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout