Zájezd do

Il Perseo (Chiessi)

Hodnocení: 3/5

Itálie, Elba

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Hotel Il Perseo

Poloha

Nemovitost se nachází na západním pobřeží ostrova,zejména v Chiessi;malá nedotčená vesnice,kde můžete strávit chvíle kouzelné relaxace.Čeká na vás křišťálově čisté moře s úchvatnými útesy a bílá oblázková pláž,která bude prostředím pro nádherné šnorchlovací ponory.Vesnice je také výborným výchozím bodem pro procházky po stezkách parku toskánského souostroví.Abychom vám dopřáli dny ponořené do přírody a vůní, které bude náš ostrov schopen dát,spolu s jedinečnými výhledy dokáže vzrušit.

Stravování

Snídaně: Obohacená - Večeře: 3 chody s možností výběru INFO/

Zvířata

Zvířata povolena na vyžádání malý/střední psi 5€ na den,k zaplacení na místě -

Charakteristika

PARKOVIŠTĚ,solárium,wi-fi,Turistika,bar,Restaurace Hotel má 21 pokojů vybavených satelitní televizí,mini bar,wifi zdarma,fén,sprchový šampon,klimatizace-topení. Některé pokoje mají vlastní terasu,i s výhledem na moře. Pokoje jsou jednoduché,pohodlné a světlé,a každý s vlastní koupelnou a samostatným vchodem. Kromě centrálního bloku,má dvě přístavby s připojeným parkovištěm,pouhých 150 metrů od moře.

Pobytová taxa

Městská daň cca.€ za osobu a noc,počínaje od let,k zaplacení na místě


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 150 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 100 m
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • TV TV ano
 • Lednička Lednička ano
 • Bar Bar ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Půjčovna kol Půjčovna kol ano
 • Wifi zdarma Wifi zdarma ano

Vyberte si termín

Destinace

Popis

Ostrov Elba patří k nejmalebnějším v Středozemním moři. Na rozdíl od blízké Korsiky, která patří Francii je Elba součástí Italské republiky. Patří pod Toskánský kraj a se svou rozlohou 224 km2 a délkou pobřeží přibližně 147 kilometrů je rovněž největším z ostrovů Národního parku Toskánské souostroví. Jedním z atributů zdejšího souostroví je velká členitost pobřeží, která je rovněž zdůrazněna nespočetnými zátokami. Ostrov Elba se nachází asi deset kilometrů od italského pobřeží. Nejvyšším vrcholem je Monte Capanne s nadmořskou výškou 1018 metrů. Na vrcholek hory se můžete nechat vyvézt lanovkou.

Elba však není jen obyčejnou turistickou destinací lákající pro své přímořské podnebí a všudypřítomné moře, i když to je samozřejmě jeden z hlavních důvodů její oblíbenosti. Na Elbu však návštěvníky táhne daleko více ? její kultura, životní styl, umění archeologie, historie a také příroda. Ostrov je omýván azurovým Ligurským mořem a je prodchnut vůní éterických olejů a květin. Ovzduší je zde mimořádně čisté, což se dá říct i o malých útulných plážích. Místo je potápěčským rájem. Kromě úžasné podmořské fauny a flory se můžete kochat pohledem na potopené vraky lodí. Na ostrově jsou rovněž výtečné turistické a cykloturistické trasy, kterých by bylo škoda nevyužít. V půjčovně lze horské kolo zapůjčit za cca 10 Euro na den.

Hlavním městem ostrova je Portoferraio. Nejlépe se zde návštěvníci dopraví trajektem z přístavu Piombino pod Livornem. Cesta trvá všehovšudy hodinu.

Ostrov je spojen hlavně se jménem legendárního vojenského stratéga Napoleona Bonaparte. Ač zde pobýval jen krátkou dobu, najdeme i dnes stopy po jeho přítomnosti. Nad majákem Forte Stella stojí pevnost, kterou nechal Napoleon dostavět. Z památek si v hlavním městě nenechte ujít muzeum Villa dei Mulini na náměstí Piazzala Napoleone.
Nedaleko přístavního města Porto Azzuro tryská minerální pramen s názvem La Piccola Miniera
 • Vzdálenost od pláže Pláž 150 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 100 m

Počasí

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout