Zájezd do

Admiral

Hodnocení: 3/5

Itálie, Emilia Romagna, Cesenatico

Sdílet

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Hotel ADMIRAL

Hotel ADMIRAL

Poloha: nachází se v klidné části Cesenatica, v blízkosti obchodů, barů a restaurací. Do 30 km od Cesenatica můžete navštívit různé zábavní parky (aquapark, delfinárium) nebo podniknout výlety lodí. Výborné sportovní vyžití vhodné nejen pro rodiny s dětmi.

Vybavení: recepce, restaurace, bar, výtah, Wi-Fi, půjčovna kol a prostorné parkoviště.
Pláž: cca 100 m od písečné pláže. Vodní sporty na pláži za poplatek. Podél celé pláže se nachází okrasné zahrady s vodotrysky, prolézačkami, houpačkami a další atrakce (zdarma). Pláž Diamanti Beach je ve vzdálenosti cca 350 m, v provozu v období 15.06. - 07.09.: dva bazény se sladkou vodou, jeden s tobogánem, skluzavky, kabinky, animace, miniklub, fittnes, volejbal, petanque, basketbal. U centra Diamanti je také volná pláž.
Ubytování: vkusně a moderně zařízené 2lůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek (může být i patrová postel), vlastní sociální zařízení, balkon, TV, fén, trezor. Dětská postýlka na vyžádání předem - zdarma.
Stravování: plná penze: snídaně - formou bufetu, oběd a večeře – výběr ze 3 menu, salátový bufet, předkrmy, ovoce. Voda a víno k obědu/večeři - zdarma.

Destinace

Cesenatico je malé rybářské prázdninové letovisko v regionu Emilia-Romagna na pobřeží Jaderského moře. Nachází se mezi známými středisky Rimini a Cervií. Cesenatico, kterého se dotkla historie se v posledních letech stalo důležitým a proslulým turistickým místem a také důležitým rybářským přístavem. Najdeme zde nejen široké a písečné pláže, ale také nádherné staré město s vodními kanály podobnými těm v Benátkách. Kanál, který navrhl Leonardo da Vinci a jeho nejstarší část město je dnes otevřeným mořským muzeem. Ulice s mnoha restauracemi, které nabízejí místní rybí speciality rozprostřené podél kanálu. Neexistuje žádný způsob, jak opomenout nejdelší promenádu ​​- Carducci Street ležící po celé délce města podél pláže - najdete zde mnoho obchodů a butiků, dětské parky, kavárny, restaurace a hotely, vše ve stínu Grattaciela - nejvyššího "mrakodrapu" na Riviéře.

Cena zahrnuje:

ubytování na 7 nocí, plná penze - začíná obědem v den příjezdu, končí snídaní v den odjezdu, nápoje k obědu/večeři - voda, víno, plážový servis - 1 slunečník + 2 lehátka, parkoviště, domácí zvíře - menší velikosti - na vyžádání předem v CK, vstup do bazénu v období 3/6 - 10/9, připojení k wifi ve veřejných prostorách, doprava autobusem - nástupní místa Praha, Brno (další místa dle dohody v CK)

Cena nezahrnuje:

pobytová taxa, nápoje během dne, místenka v autobuse (rezervace vybraného sedadla)

Slevy:


- sleva STÁLÝ klient - 5% (za osobu)

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 100 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 500 m
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • TV TV ano
 • Bar Bar ano
 • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Emilia Romagna není město ani přímořské letovisko, nýbrž kraj rozkládající se v srdci střední Itálie. Ze severní strany je oblast ohraničena řekou Pád a na jihu Apeninským pohořím. Ke kraji Emilia Romagna patří východní pobřeží Itálie, oblast Jaderského moře, která je jednou z nejvyhledávanějších v rámci celé země. Kromě krásných dlouhých a písčitých pláží láká turisty zejména podmanivá příroda a jedinečné kulturní památky a pamětihodnosti z dob Římanů, Etrusků a Byzanticů. Kraj je také vyhlášený skvělými gastronomickými specialitami. Právě zde totiž mají své kořeny takové lahůdky jako je parmazán, parmská šunka popřípadě víno Lambrusco.

Hlavním městem celé oblasti je historické a univerzitní město Boloňa (Bologna) s množství krásných kostelů a středověkými paláci v okolí dvou nejvýznamnějších náměstí - Piazza Maggiore a Piazza del Nettuno. V kraji leží taková skvostná města jako například Ferrara s dominantním vodním hradem Castello Estense. Historická Ravenna pyšnící se bazilikou San Vitale žila ve své době slávou při pobytu básníka Danteho, který zde dožil svá poslední léta. Starobylé město utrpělo nálety za druhé světové války. Přesto se však dočkalo obnovy a roku 1996 bylo připsáno do seznamu Světového kulturního dědictví UNESCO. Navštívit můžete také nedaleké Rimini a blízko něj se tyčící pevnost Montebello či nejstarší evropskou republiku San Marino na svazích hory Monte Titano. V kraji je turistům k dispozici velké množství letních letovisek při pobřeží Jaderského moře.
 • Vzdálenost od pláže Pláž 100 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 500 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 22 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout