Zájezd do

Camping International Riccione

Hodnocení: 3/5

Itálie, Emilia Romagna, Riccione

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Camping International Riccione Hodnocení: 3/5

International Riccione Family Camping Village: Pobyt 4 noci

International Riccione Family Camping Village: Pobyt 4 noci

Informace

Příplatek za pronájem ložního prádla (na jedno lůžko)

15€

za set *

Příplatek za pronájem ložního prádla (na dvě lůžka)

20€

za set *

Příplatek za pronájem ručníků (2 ks) 10€ za set *
Příplatek za závěrečný úklid mobilních domků typu Easy 40€ za pobyt**

Příplatek za pronájem dětské postýlky

3€

za den*

Příplatek za pobyt se zvířetem (na vyžádání)** 10€ za den*

*Příplatky se hradí na místě v recepci. V případě zájmu o pronájem ručníků nebo ložního prádla informujte nás prosím minimálně 7 dnů před nástupem na pobyt.

**V případě ubytování s domácím mazlíčkem se účtuje kauce ve výši 120 EUR v hotovosti. Z toho 20 EUR je povinný poplatek za dodatečný úklid, který je vyžadován po ubytování se zvířetem.

Vratná kauce

Na začátku pobytu je třeba na recepci uhradit v hotovosti vratnou kauci ve výši 100 €.

**Příplatky za úklid se odečítají z vratné zálohy, v případě že si klient neukidí mobilní domek sám.

Minimální délka pobytu

18.04.-29.06.

07.09.-16.09.

Minimální délka pobytu 3 noci. Nástup je možný každý den.
29.06.-27.07 Minimální délka pobytu 7 nocí. Nástup je možný každý den.

27.07.-07.09.

Minimální délka pobytu 7 nocí. Nástup a odjezd je možný pouze v sobotu.

Akce

7=4 (tři noci zdarma) 07.09.-16.09.

7=5 (dvě noci zdarma)

18.04.-25.05.

25.05.-01.06.

31.08.-07.09.

7=6 (jedna noc zdarma)

01.06.-08.06

08.06.-15.06.

15.06.-22.06.

22.06.-29.06

29.06.-06.07.

24.08.-31.08.

International Riccione Family Camping Village

International Riccione Family Camping Village *** leží přímo u pláže v letovisku Riccione, 4 km od akvaparku Aquafan. Nabízí ubytování v mobilních domcích, sportovní a animační program, stolní tenis, supermarket, restauraci a bar.

Ubytování

Hosté se zde mohou ubytovat v mobilních domcích typu Happy Easy s částečně zastřešenou terasou. Klimatizace je v ceně ubytování.

HAPPY EASY (25m2) – je mobilní dům vhodný pro max. 5 dospělých a jedno dítě. Vzhledem k menším velikostem místností tento typ domku doporučujeme pro max 4 osoby nebo rodinám se dvěma až třemi dětmi. Součástí domku je jedna ložnice s manželskou postelí (190 x 140 cm) pro 2 osoby, jedna ložnice se dvěma oddělenými postelemi (190 x 70 cm) a patrovým lůžkem pro 3 osobu do 150 cm (60 kg), obývací pokoj s kuchyňským koutem a gaučem, který může sloužit jako přistýlka pro další osobu, koupelna se sprchovým koutem a WC a dřevěná terasa se zahradním nábytkem, grilem a slunečníkem. K výbavě patří klimatizace, přikrývky a polštáře. Ložní prádlo a ručníky je možné si pronajmout za poplatek. V kuchyni najdete ledničku s malou mrazící přihrádkou, dřez, plynový sporák, nádobí a základní kuchyňské vybavení pro 6 osob. Všechny okna jsou vybavené síťkou proti komárům.

Ve všech mobilních domcích k výbavě patří přikrývky a polštáře. Ložní prádlo a ručníky je možné si pronajmout za poplatek. V kuchyni najdete nádobí a základní kuchyňské vybavení pro 6 osob. Všechna okna jsou vybavena síťkou proti komárům.

Součástí výbavy domku nejsou ubrusy, utěrky, houbičky na nádobí, papírové ručníky, ubrousky, toaletní papír, čistící prostředky, toaletní potřeby, ručníky a ložní prádlo.

Mapka s označením umístění mobilních domků

Pláž

Hned kempu se rozkládá široká písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře. Za poplatek je možné si pronajmout lehátka a slunečník.

Sport a rekreace

Od konce května do začátku září se v rezortu pořádá animační program pro děti i dospělé, včetně mini clubu, večerních koncertů a tanečních představení. Milovníci aktivního odpočinku zde stolní tenis, hernu a dětské hřiště.

Gastronomie

Součástí rezortu je restaurace, pizzerie, bistro a plážový bar.

Obchody

Hostům je dále k dispozici supermarket a obchod s plážovým zbožím a potřebami pro táboření.

Vybavení

V rezortu také najdete bankomat, gril, trezor, samoobslužnou prádelnu a WIFI (zdarma)

Zvířata

Vaši domácí mazlíčci jsou zde vítáni. Za pobyt se zvířetem se účtuje poplatek

Parkování

Své vozidlo si můžete zdarma zaparkovat před svým mobilním domkem nebo v jeho okolí.

Destinace

Emilia-Romagna leží v severní Itálii u Jaderského moře. Nachází se zde oblíbená letoviska včetně Cesenatico na severu až po nejslavnější Rimini a Riccione na jihu. Hlavním městem regionu je Bologna s nejstarší univerzitou na světě. V roce 187 př. n. l. zde byla vystavěna starověká římská cesta Via Aemilia. V regionu uvidíte bezpočet historických památek, věží, typických cihlových domů a střech z červených tašek. Za návštěvu určitě stojí historická města Ferra, Ravenna, Forli nebo Piacenza. Podél Jaderského moře se rozkládají písčité pláže lemované moderními rezorty a turistickými atrakcemi.

Cena zahrnuje:

4x ubytování v mobilních domcích, využití energií (voda, elektřina, plyn), elektrický gril, vstup na pláž, animační a sportovní program v hlavní sezoně, parkování poblíž mobilního domku

Cena nezahrnuje:

pobytovou taxu, vrátnou kauci ve výši 100 € za domek, závěrečný úklid ve výši 40 € (klient si může provést úklid sám), pronájem ručníků a ložního prádla, klimatizaci 5 € za den

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 300 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 2.5 km
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Dětský koutek Dětský koutek ano
 • Animační programy Animační programy ano
 • Bar Bar ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Půjčovna kol Půjčovna kol ano
 • Volejbal Volejbal ano
 • Kuchyňský kout Kuchyňský kout ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Emilia Romagna není město ani přímořské letovisko, nýbrž kraj rozkládající se v srdci střední Itálie. Ze severní strany je oblast ohraničena řekou Pád a na jihu Apeninským pohořím. Ke kraji Emilia Romagna patří východní pobřeží Itálie, oblast Jaderského moře, která je jednou z nejvyhledávanějších v rámci celé země. Kromě krásných dlouhých a písčitých pláží láká turisty zejména podmanivá příroda a jedinečné kulturní památky a pamětihodnosti z dob Římanů, Etrusků a Byzanticů. Kraj je také vyhlášený skvělými gastronomickými specialitami. Právě zde totiž mají své kořeny takové lahůdky jako je parmazán, parmská šunka popřípadě víno Lambrusco.

Hlavním městem celé oblasti je historické a univerzitní město Boloňa (Bologna) s množství krásných kostelů a středověkými paláci v okolí dvou nejvýznamnějších náměstí - Piazza Maggiore a Piazza del Nettuno. V kraji leží taková skvostná města jako například Ferrara s dominantním vodním hradem Castello Estense. Historická Ravenna pyšnící se bazilikou San Vitale žila ve své době slávou při pobytu básníka Danteho, který zde dožil svá poslední léta. Starobylé město utrpělo nálety za druhé světové války. Přesto se však dočkalo obnovy a roku 1996 bylo připsáno do seznamu Světového kulturního dědictví UNESCO. Navštívit můžete také nedaleké Rimini a blízko něj se tyčící pevnost Montebello či nejstarší evropskou republiku San Marino na svazích hory Monte Titano. V kraji je turistům k dispozici velké množství letních letovisek při pobřeží Jaderského moře.
 • Vzdálenost od pláže Pláž 300 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 2.5 km

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 22 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout