Zájezd do

Imperiale

Hodnocení: 3/5

Itálie, Emilia Romagna, Cesenatico

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Hotel Imperiale

Poloha

Hotel Imperiale se nachází ve Valverde di Cesenatico,pár kroků od moře.

Parkování

Parkovací místo dle dostupnosti za poplatek

Stravování

Snídaně: Obohacený bufet - Oběd: bufet - Večeře: bufet - Salátový bufet: při jídle - Nápoje k jídlu: 1/4 domácího vína a 1/2 vody - Pobyt začíná: obědem a končí snídaní - Oběd v polovině srpna: v ceně, INFO/

Zvířata

Zvířata povolena na vyžádání, malí psi 5 € na den,k zaplacení na místě -

Charakteristika

Hotel má 24hodinovou recepci,soukromé parkoviště,terasa s lehátky v nejvyšším patře,soukromá pláž s plážovým servisem,WiFi připojení,restaurace a bar.Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchou nebo závěsem a vysoušečem vlasů,soukromý balkon,satelitní TV s plochou obrazovkou,telefon,bezpečný,klimatizace,Wi- Fi připojení k internetu,prázdná mini lednička na vyžádání za poplatek podle dostupnosti.

Pobytová taxa

Městská daň cca.2.00 € za osobu a noc,od 12 let,k zaplacení na místě,kromě vládních změn - Info WIFI na pokojích za poplatek 7€.00 za týden za pokoj – platba na místě Prázdný minibar na vyžádání 4 €.00 za den- platba na místě


Informace o hotelu

 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • Minibar, Bar Minibar ano
 • Fitness Fitness ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Půjčovna kol Půjčovna kol ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Emilia Romagna není město ani přímořské letovisko, nýbrž kraj rozkládající se v srdci střední Itálie. Ze severní strany je oblast ohraničena řekou Pád a na jihu Apeninským pohořím. Ke kraji Emilia Romagna patří východní pobřeží Itálie, oblast Jaderského moře, která je jednou z nejvyhledávanějších v rámci celé země. Kromě krásných dlouhých a písčitých pláží láká turisty zejména podmanivá příroda a jedinečné kulturní památky a pamětihodnosti z dob Římanů, Etrusků a Byzanticů. Kraj je také vyhlášený skvělými gastronomickými specialitami. Právě zde totiž mají své kořeny takové lahůdky jako je parmazán, parmská šunka popřípadě víno Lambrusco.

Hlavním městem celé oblasti je historické a univerzitní město Boloňa (Bologna) s množství krásných kostelů a středověkými paláci v okolí dvou nejvýznamnějších náměstí - Piazza Maggiore a Piazza del Nettuno. V kraji leží taková skvostná města jako například Ferrara s dominantním vodním hradem Castello Estense. Historická Ravenna pyšnící se bazilikou San Vitale žila ve své době slávou při pobytu básníka Danteho, který zde dožil svá poslední léta. Starobylé město utrpělo nálety za druhé světové války. Přesto se však dočkalo obnovy a roku 1996 bylo připsáno do seznamu Světového kulturního dědictví UNESCO. Navštívit můžete také nedaleké Rimini a blízko něj se tyčící pevnost Montebello či nejstarší evropskou republiku San Marino na svazích hory Monte Titano. V kraji je turistům k dispozici velké množství letních letovisek při pobřeží Jaderského moře.

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 22 °C v noci 17 °C

 • Teplota vody 18 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 25 °C v noci 16 °C

 • Čtvrtek 25 °C v noci 15 °C

 • Pátek 23 °C v noci 14 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout