Zájezd do

New Bristol Sport Domus Mea

Hodnocení: 3/5

Itálie, Emilia Romagna, Cesenatico

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Hotel New Bristol & Domus Mea

Poloha

3hvězdičkový New Bristol & Domus Mea Hotel v centru Cesenatico je blízko pláže a centra města,s velkými prostory a službami pro rodiny a děti.Hotel se skládá ze dvou sousedních budov ve stejné zahradě,v hotelu New Bristol s komfortními pokoji je snídaňová místnost a restaurace,v hotelu Domus Mea jsou ekonomické pokoje.

Parkování

Parkovací místo není po ruce

Stravování

Snídaně: Obohacený bufet - Oběd: 3 chody s možností výběru - Večeře: 3 chody s možností výběru - Nápoje k jídlu: 1/4 domácího vína a 1/2 vody - Pobyt začíná: obědem a končí snídaní - Oběd v polovině srpna: v ceně,

Zvířata

Zvířata povolena na vyžádání malý/střední psi 20 € za pobyt,k zaplacení na místě -

Charakteristika

V hotelu je recepce,bar,restaurace,wifi,Půjčovna kol.panoramatická terasa s výhledem na moře s jacuzzi,Turecké lázně a posilovna.Parkování není k dispozici.Pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem,fén,telefon,klimatizace,bezpečný,televize,wifi.

Pobytová taxa

Městská daň cca.2 € na osobu a noc,od 14 let,k zaplacení na místě,kromě vládních změn


Informace o hotelu

 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • Minibar, Bar Minibar ano
 • Dětský koutek Dětský koutek ano
 • Tenis Tenis ano
 • Fitness Fitness ano
 • Bezbariérový přístup Bezbariérový přístup ano
 • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Emilia Romagna není město ani přímořské letovisko, nýbrž kraj rozkládající se v srdci střední Itálie. Ze severní strany je oblast ohraničena řekou Pád a na jihu Apeninským pohořím. Ke kraji Emilia Romagna patří východní pobřeží Itálie, oblast Jaderského moře, která je jednou z nejvyhledávanějších v rámci celé země. Kromě krásných dlouhých a písčitých pláží láká turisty zejména podmanivá příroda a jedinečné kulturní památky a pamětihodnosti z dob Římanů, Etrusků a Byzanticů. Kraj je také vyhlášený skvělými gastronomickými specialitami. Právě zde totiž mají své kořeny takové lahůdky jako je parmazán, parmská šunka popřípadě víno Lambrusco.

Hlavním městem celé oblasti je historické a univerzitní město Boloňa (Bologna) s množství krásných kostelů a středověkými paláci v okolí dvou nejvýznamnějších náměstí - Piazza Maggiore a Piazza del Nettuno. V kraji leží taková skvostná města jako například Ferrara s dominantním vodním hradem Castello Estense. Historická Ravenna pyšnící se bazilikou San Vitale žila ve své době slávou při pobytu básníka Danteho, který zde dožil svá poslední léta. Starobylé město utrpělo nálety za druhé světové války. Přesto se však dočkalo obnovy a roku 1996 bylo připsáno do seznamu Světového kulturního dědictví UNESCO. Navštívit můžete také nedaleké Rimini a blízko něj se tyčící pevnost Montebello či nejstarší evropskou republiku San Marino na svazích hory Monte Titano. V kraji je turistům k dispozici velké množství letních letovisek při pobřeží Jaderského moře.

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 25 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout