• S účinností od 1.6.2022 Itálie ruší požadavek předkládat při vstupu do země certifikát o očkování či prodělání onemocnění Covid-19 nebo negativní výsledek testu.

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/covid_19.html
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Vyberte si termín

Spina Family Camping Village: Rekreační pobyt 8 nocí

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Spina Family Camping Village: Rekreační pobyt 8 nocí

Informace

Příplatky

Příplatek za pobyt se psem (do 20 kg) 10€ za den
Příplatek za dětskou postýlku 3,5€ za den
Příplatek za dětskou jídelní židličku 2,5€ za den

Příplatek za pronájem ložního prádla 1 ks) *

8€

za set

Příplatek za pronájem ložního prádla (2 ks) *

16€

za set

Připlatek za pronájem ručníků

8€ za set

Příplatek za závěrečný úklid mobilních domků *

50€

za pobyt

Příplatek za rezervaci konkrétního mobilního domku

100€

Příplatek za plážový servis 20€ za den
Příplatek za snídani / dospělý 10€ za den
Příplatek za snídani / dítě 3-10 let 8€ za den
Příplatek za polopenzi / dospělý 30€ za den
Příplatek za polopenzi / dítě 3-10 let 15€ za den
Příplatek za plnou penzi / dospělý 39€ za den
Příplatek za plnou penzi / dítě 3-10 let 19,50€ za den

*Příplatky se hradí na místě v recepci. Příplatek za závěrečný úklid se hradí pouze v případě, když si klient neuklidí svůj domek podle předem stanových pravidel sám.

Vratná kauce

Na začátku pobytu je třeba na recepci uhradit v hotovosti vratnou kauci ve výši 100 €.

*Příplatky za úklid se odečítají z vratné zálohy v případě, že si klient neukidí mobilní domek sám.

Minimální délka pobytu

Minimální délka pobytu 3 noci

20.04.-19.05., 09.09.-11.09.

Minimální délka pobytu 5 nocí

20.05.-23.06., 02.09.-08.09.

Minimální délka pobytu 7 nocí

24.06.-01.09.

Příplatek za pobyt se psem (do 20 kg) 10€ za den
Příplatek za dětskou postýlku 3,5€ za den
Příplatek za dětskou jídelní židličku 2,5€ za den
Příplatek za pronájem ložního prádla 1 ks) * 8€za set
Příplatek za pronájem ložního prádla (2 ks) * 16€za set
Připlatek za pronájem ručníků (osuška + ručník) 8€za set
Příplatek za závěrečný úklid mobilních domků * 50€za pobyt
Příplatek za rezervaci konkrétního mobilního domku 100€

Spina Family Camping Village

Spina Family Camping Village **** o rozloze téměř 24 hektarů je největším prázdninovým rezortem v regionu. Nachází se hned u přírodní rezervace delty řeky Pád, která poskytuje útočiště stovkám druhů ptáků. Po cestě na pláž tak můžete v přilehlých jezerech obdivovat kormorány nebo plameňáky růžové, které se zde vyskytují v hojném počtu. Rezort má co nabídnout milovníkům aktivní dovolené a rodinám s dětmi. Najdete zde rozsáhlý akvapark, plejádu sportovišť, dětské atrakce, bohatou gastronomickou nabídku a spoustu přírodního stínu.

Mapka areálu

Ubytování

Hosté se zde mohou ubytovat v klimatizovaných mobilních domcích typu Lodge Dog, Comfort, Comfort Dog a Deluxe.

Mobilní dům Lodge Dog (22 m2 + 12 m2) nabízí jednodušší ubytování pro 4člennou rodinu se psem. Skládá se ze dvou ložnic, obyvacího pokoje s kuchyňským koutem, koupelny a oplocené terasy.

Bungalov Comfort (28 m2 + 16 m2 terasa) je po celkové rekonstrukci. Je vhodný pro 4 osoby. Skládá se z jedné ložnice s manželskou postelí (160 x 180 / 200 cm), jedné ložnice se dvěma samostatnými postelemi (80 x 180 cm), dvou koupelen, obývacího pokoje a vybaveným kuchyňským koutem a terasy se zahradním nábytkem.

Mobilní dům Lodge Deluxe (32 m2 + 16 m2 terasa) leží poblíž plaveckého bazénu. Je určen pro max 6 osob. Součástí jsou tři ložnice: jedná s manželskou postelí (160 x 180 / 200 cm) a dvě se samostatnými lůžky (80 x 180 cm) , koupelna, obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a terasa se zahradním nábytkem.

Mobilní dům Lodge Comfort Dog (27,5 m2 + 12,5 m2 terasa) je určen pro majitelé čtyřnohých mazlíčků. Skládá se z jedné ložnice s manželskou postelí (160 x 180 / 200 cm), jedné ložnice se dvěma samostatnými postelemi (80 x 180 cm) a jednou vyvýšenou postelí, jedné koupelny, obývacího pokoje s rozkládacím gaučem a vybaveným kuchyňským koutem a terasy se zahradním nábytkem.

Ve všech mobilních domcích k výbavě patří přikrývky, polštáře a úklidový set (mop, vědro, smeták). Ložní prádlo a ručníky je možné si pronajmout za poplatek. V kuchyni najdete mikrovlnnou troubu, moka konvici, lednici s mrazákem, nádobí a základní kuchyňské vybavení pro 6 osob. Okna v ložnici jsou vybavena síťkou proti komárům.

Součástí výbavy domku nejsou ubrusy, utěrky, houbičky na nádobí, papírové ručníky, ubrousky, toaletní papír (pouze první rolka), čistící prostředky, toaletní potřeby, ručníky a ložní prádlo.

Akvapark

V rezortu se nachází akvapark s 620 metry čtverečními vodní plochy. Součástí je bazén s písečným dnem navozující pocit koupání v moři, dětský bazén, dva tobogány, široká skluzavka, relaxační masážní trysky a odpočinková zóna. Tobogány jsou v provozu od 11:00 do 13:00 a od 15:30 do 18:30. V pondělí dopoledne je v akvaparku sanitární den a své brány otevírá až od 15:00 hodin

Pláž

600 metrů od brány rezortu se nachází široká písčitá pláž. Na pláž se dostanete po stezce vedoucí přes přírodní rezervaci Delty řeky Pád. Po obou stranách se můžete kochat krásnými výhledy na nedotčenou přírodu bohatou na mokřiny, jezera a jezírka, unikátní druhy rostlin a stovky druhů ptáků včetně plameňáků nebo kormoránů. Na pláž vás zaveze turistický vláček, který je pro hosty zdarma.

Rodiny s dětmi zde ocení pozvolný vstup do moře a bohatou nabídku občerstvení. Nechybí ani převlekací kabiny, toalety a sprchy. Za poplatek si lze pronajmout lehátko a slunečník.

Sport a rekreace

Milovníci aktivního odpočinku mají k dispozici stolní tenis, tenisové kurty (za poplatek), lukostřelbu (za poplatek), plážový volejbal, basketbal, multifukční hřiště, fitness centrum a půjčovnu kol. V letních měsících je pro děti připraven bohatý animační a sportovní program. V okolí jsou skvělé podmínky pro cyklistiku, pěší turistiku a rybaření.

Vybavení střediska

V rekreačním středisku nechybí turistické informační středisko, samoobslužná prádelna, WIFI (zdarma do 500 MB), masážní salon (za poplatek), sauna (za poplatek), dětské hřiště, nafukovací hrady (za poplatek) a herna.

Gastronomie

Součástí gastronomické nabídky je restaurace / pizzerie, ve které si lze objednat snídani, polopenzi nebo plnou penzi, snack bar a zmrzlinový stánek. Jídlo si můžete v restauraci jen objednat a vychutnat si ho v soukromí ve svém mobilním domku.

Obchody

Hostům je dále k dispozici supermarket (s omezeným sortimentem), novinový stánek, obchod se suvenýry, tržiště a minimarket.

Zvířata

Pobyt se zvířetem je možný v mobilních domcích typu MH Comfort Pet. V rezortu jsou povolené rasy do 20 kg.. Poblíž se nachází psí pláž Bau Beach.

Parkování

Své vozidlo si můžete zdarma zaparkovat před mobilním domkem nebo v jeho okolí.

Destinace

Emilia-Romagna leží v severní Itálii u Jaderského moře. Nachází se zde oblíbená letoviska včetně Cesenatico na severu až po nejslavnější Rimini a Riccione na jihu. Hlavním městem regionu je Bologna s nejstarší univerzitou na světě. V roce 187 př. n. l. zde byla vystavěna starověká římská cesta Via Aemilia. V regionu uvidíte bezpočet historických památek, věží, typických cihlových domů a střech z červených tašek. Za návštěvu určitě stojí historická města Ferra, Ravenna, Forli nebo Piacenza. Podél Jaderského moře se rozkládají písčité pláže lemované moderními rezorty a turistickými atrakcemi.

Cena zahrnuje:

8x ubytování v mobilních domcích (chatkách), klimatizace, využití energií (voda, elektřina, plyn), využití sportovních hřišť, vstup do venkovních bazénů, vstup na pláž, transfer na pláž, animační program v hlavní sezoně, parkování u mobilního domku pro jedno vozidlo (motorku), WIFI ve společných prostorách

Cena nezahrnuje:

pobytovou taxu, vrátnou kauci ve výši 100 € za domek, závěrečný úklid ve výši 50 € (pokud si klient neuklidí domek sám), pronájem ručníků a ložního prádla, plážový servis

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 800 m
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV ano
 • Lednička ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén ano
 • Tenis, Volejbal ano
 • Fitness ano
 • Bar ano
 • Bezbariérový přístup ano
 • Domácí zvířata povolena ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Kuchyňský kout ano

Destinace

Popis

Emilia Romagna není město ani přímořské letovisko, nýbrž kraj rozkládající se v srdci střední Itálie. Ze severní strany je oblast ohraničena řekou Pád a na jihu Apeninským pohořím. Ke kraji Emilia Romagna patří východní pobřeží Itálie, oblast Jaderského moře, která je jednou z nejvyhledávanějších v rámci celé země. Kromě krásných dlouhých a písčitých pláží láká turisty zejména podmanivá příroda a jedinečné kulturní památky a pamětihodnosti z dob Římanů, Etrusků a Byzanticů. Kraj je také vyhlášený skvělými gastronomickými specialitami. Právě zde totiž mají své kořeny takové lahůdky jako je parmazán, parmská šunka popřípadě víno Lambrusco.

Hlavním městem celé oblasti je historické a univerzitní město Boloňa (Bologna) s množství krásných kostelů a středověkými paláci v okolí dvou nejvýznamnějších náměstí - Piazza Maggiore a Piazza del Nettuno. V kraji leží taková skvostná města jako například Ferrara s dominantním vodním hradem Castello Estense. Historická Ravenna pyšnící se bazilikou San Vitale žila ve své době slávou při pobytu básníka Danteho, který zde dožil svá poslední léta. Starobylé město utrpělo nálety za druhé světové války. Přesto se však dočkalo obnovy a roku 1996 bylo připsáno do seznamu Světového kulturního dědictví UNESCO. Navštívit můžete také nedaleké Rimini a blízko něj se tyčící pevnost Montebello či nejstarší evropskou republiku San Marino na svazích hory Monte Titano. V kraji je turistům k dispozici velké množství letních letovisek při pobřeží Jaderského moře.
 • Vzdálenost od pláže 800 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 10 °C v noci 7 °C

 • Teplota vody 12 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 9 °C v noci 7 °C

 • Neděle 11 °C v noci 6 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec