Hotel Caminetto Mountain Resort

Poloha

Horské středisko Caminetto,nachází se v nádherném přírodním prostředí náhorní plošiny Lavarone,obklopené lesy a zelení,v blízkosti sjezdovek a hlavních výletů v této oblasti,nabízí svým hostům komfort a pohodlí pro aktivní nebo oddanou dovolenou.relaxace.

Parkování

Parkovací místo dle dostupnosti v ceně (pouze pro &
39;Leto 2023 Polopenze&
39;)

Stravování

Snídaně: Obohacený bufet (pouze pro &
39;zimu 2023/2024 polopenzi&
39;) - Snídaně: Obohacená (pouze pro polopenzi v létě 2023) - Snídaně: Obohacená (pouze pro polopenzi v létě 2023) - Večeře: 4 chody s možností výběru - Salátový bufet: k večeři (pouze pro „Zima 2023/2024 polopenze“) - Nápoje k jídlu: voda (pouze pro „Zima 2023/2024 Polopenze“) - Silvestrovská večeře: Povinné 55 € na osobu,k zaplacení na místě,slevy na děti dle smlouvy (pouze pro „Zima 2023/2024 Polopenze“) - Poloviční srpnová večeře: v ceně,(pouze pro „Polopenzi na léto 2023“) - Poloviční srpnová večeře: v ceně,(pouze pro „Polopenzi na léto 2023“) - Bezlepkové menu na vyžádání: v ceně (pouze pro „Zima 2023/2024 Polopenze“) - Vánoční večeře: v ceně,(pouze pro &
39;Zima 2023/2024 Polopenze&
39;) - Pobyt začíná: večeří a končí snídaní (pouze pro &
39;Zima 2023/2024 Polopenze&
39;) - Info: Voda s jídly ve džbánu Ve zvolené nabídce bude vždy typická řada Trentino.(pouze pro &
39;Zima 2023/2024 Polopenze&
39;) - Info: Možnost udělat FB s obědem ve vnitřní restauraci s a la carte menu a platbou na místě.(pouze pro „Polopenzi na léto 2023“) - Info: Možnost udělat FB s obědem ve vnitřní restauraci s a la carte menu a platbou na místě.(pouze pro „Polopenzi na léto 2023“)

Zvířata

Zvířata povolena na vyžádání, malí psi 10 € na den,k zaplacení na místě -

Charakteristika

Hotel nabízí recepci,bar,restaurace,výtah,parkoviště a zahrada.Součástí hotelu je také krytý bazén a wellness centrum s relaxační zónou,Turecké lázně,sauna.50 pokojů hotelu Cimon je pohodlných a vybavených vlastní koupelnou,televize,telefon a trezor

Pobytová taxa

Městská daň 2 € na osobu a noc,od 14 let,platí se na místě (pouze pro „Zima 2023/2024 Polopenze“) -


Informace o hotelu

 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Vnitřní bazén Vnitřní bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV TV ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén Dětský koutek ano
 • Bar Bar ano
 • Bezbariérový přístup Bezbariérový přístup ano
 • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Wifi zdarma Wifi zdarma ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Na lyže s dětmi i s přáteli

Městečka Folgaria a Lavarone leží v italské provincii Trentino. Pavučina 74 kilometrů sjezdovek zasahuje i do lokalit Fondo Grande, Piccolo a Fiorentini a je plně propojená vleky a lanovkami. Dynamicky se rozvíjející středisko na sotva dvoutisícových kopcích sestává z modrých a červených sjezdovek, které se zalíbí širokému spektru rekreačních lyžařů a rodinám s dětmi. I přes malou nadmořskou výšku nehrozí nedostatek sněhu. Patrola sněhových děl pokryje každý centimetr tratí. Folgaria se s velkým počtem pojízdných koberců, dětských hřišť a lyžařských škol zaměřuje na nejmenší klientelu. V Lavarone panuje klidnější atmosféra a méně vytížené sjezdovky vybízejí k ničím nerušené jízdě. Hned 3 snowparky Jurassik Snowboard Park, Mazinga a Prinze nabízejí sestavu překážek pro profíky, včetně U-rampy a boardercrossové dráhy, i snadnou Linea Easy pro začátečníky. Raritou je dětský snowpark Baby park Costa ve Fondo Grande u sjezdovky Martinella Nord. Folgaria a Lavarone jsou nakloněny free styleovému lyžování a lyžařské školy dokonce nabízejí lekce ve volném terénu. Běžkaři si vychutnají 45 kilometrů stop vedoucích okolo pozůstatků pevností z 1. světové války, jež si můžete prohlédnout přímo na lyžích.

Après-ski

Romantické historické centrum Folgarie s pěší zónou, obchůdky a pohodovými kavárničkami se odpoledne rozeznívá hlaholem bavících se přátel. Toulky přírodou zpestří návštěva hradu Castel Beseno a na lyžích přístupných pevností z 1. světové války, které vysloužily oblasti přezdívku Skitour dei Forti (Lyžování za pevnostmi). Pestrá paleta aktivního odpočinku zahrnuje výšlapy na sněžnicích, sáňkování na sáňkařských drahách v The Costa Resort a The Fondo Piccolo Resort, plavání v městském bazénu, bowling, tenis, solárium a bruslení na kluzišti pod širým nebem.

Doprava

Folgaria a Lavarone jsou méně známé alternativy středisek pro rodinnou dovolenou a oproti konkurenční Paganelle nebo Folgaridě Marillevě v údolí Val di Sole o něco málo vzdálenější. Bezproblémový přístup po brennerské dálnici a pouhých 16 kilometrů strmého stoupání od dálničního sjezdu po horských silnicích usnadňuje cestování za lyžařskými zážitky. Trasa z Prahy přes Mnichov, Brenner a Trento měří 746 kilometrů a z Brna přes Salzburg, Innsbruck a Brenner 810 kilometrů. Obě varianty zaberou minimálně 7 hodin. Atraktivní parkoviště u dolních stanic lanovek jsou zpoplatněná a jejich kapacita o víkendech nestačí náporu lyžařů. Na vzdálenějších místech (Francolini, Fondo Piccolo, Fiorentini, Serrada) zaparkujete zdarma. Vláček pendlující po Folgarii a ski busová linka San Sebastiano - Costa - Folgaria - Francolini - Fondo Grande - Fondo Piccolo - Passo Coé jsou zahrnuty v ceně ski pasu.

Kolik to stojí?

Ski pas Folgaria / Fiorentini / Lavarone vás mile překvapí svou cenou. Šestidenní permanentka v hlavní sezóně stojí 211 € pro dospělé, 190 € pro seniory nad 65 let, 148 € pro juniory do 16 let a 106 € pro děti do 8 let. Ještě příjemnější ceny na vás čekají na okrajích sezóny. Nejmenší návštěvníci lyžující v doprovodu alespoň jednoho rodiče dostanou ski pas zdarma. Pozor na to, že lyžaři do 14 let mají povinnost nosit helmu. Folgaria / Lavarone figurují i na seznamu středisek s rozšířeným ski pasem Super Skirama spojujícím 8 areálů.

V létě do krajiny lesů a jezer

Folgaria a Lavarone leží uprostřed zelených lesů v mírně zvlněných kopcích na okraji italských Alp. Okolní krajina je jako stvořená pro aktivní dovolenou. 50 značených tras pro pěší turisty vede okolo pozůstatků pevností z 1. světové války, skrze rozkvetlé louky a rozsáhlé pastviny, podél skotačivých potůčků a průzračných jezer a okolo horských chat s výtečnou kuchyní. Místní cyklomapa zahrnuje 100 kilometrů tras pro horská kola a silniční cyklisté využívají horské cesty vedoucí k průsmykům ve 2000 metrech nad mořem. Koupání a pohodu na pláži hledejte na břehu jezera Lavarone See. Golfisty láká hra pod alpskými vrcholky v Golf Club Folgaria a svou odvahu otestuje v lanovém parku Parco aventura Acropark. Historické centrum Folgarie svádí k romantickým procházkám a přímo v městečku je kino, divadlo, bazén a fitness centrum. Prosluněný den zakončete posezením u skleničky dobrého vína nebo v restauraci s domácí kuchyní.

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 14 °C v noci 11 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 19 °C v noci 9 °C

 • Neděle 15 °C v noci 12 °C

 • Pondělí 15 °C v noci 10 °C

 • Úterý 17 °C v noci 11 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout