Zájezd do

El Palmar

Hodnocení: 3/5

Itálie, Lido di Jesolo, Lido di Jesolo

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Residence El Palmar - Jesolo Lido Est

Popis letoviska

Jesolo Est je východní, klidnější částí letoviska, kde můžete strávit odpočinkovou dovolenou. Okolí nabízí všechny potřebné služby. Zábavu a rušné obchodní třídy máte na dosah v nedalekém centru, vzdálenem asi 5 km, kam se lze pohodlně dopravit i veřejnou dopravou.
V části Ovest můžete navštívit aquapark s nejvyšší skluzavkou v Evropě.
Z Jesolo Lido se můžete s námi zúčastnit organizovaných výletů do Benátek i okolí.

Připravili jsme pro vás výběr oblíbených ubytování, která je třeba rezervovat brzy, jedná se o stálice, které bývají brzy vyprodané:
Neodkládejte výběr dovolené v Jesolo Lido

Každý rok přidáváme další možnosti ubytování, zde se můžete podívat na naše novinky v Jesolo Lido.

Cestujete-li ve společnosti čtyřnohých kamarádů, můžete využít služeb speciální psí pláže. Veškeré informace naleznete na této naší stránce Bau Bau Beach Jesolo Lido.

Free Wi-Fi je v Jesolo Lido dostupná na mnoha místech, postup připojení i s mapkou dostupných míst jsme pro vás připravili na stránce Wi-Fi zdarma v Jesolo Lido.

Popis objektu

Větší residence EL PALMAR (Via Altinate) se nachází přímo u privátní pláže a nedaleko Piazza Torino. Klientům nabízí bazén, dětský bazén, výtah a parkoviště s omezenou kapacitou. Jednoduše vybavené apartmány mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci (za poplatek), trezor (typ mono) a balkon.

Pláž

soukromá k objektu

Vzdálenost od

pláže 10 m, od ubytovací kanceláře cca 3,14 km

Bazén

bazén

Pozice objektu v letovisku

rušné místo, v první řadě budov u pláže, přímo na pláži bez přecházení silnice, na obchodní třídě

Vybavení objektu

výtah

Ubytování

apartmán, A mono 4:

obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem, nika s manželskou postelí


patro, balkon, klimatizace, 5 €/den, bez patrových postelí, TV, trezor, lednice, sprcha, parkoviště, s omezenou kapacitou, nástupní dny v období do 31.05. a od 08.09. kdykoli, 01.06. - 07.09. sobota, min. pobyt v období do 01.06. a od 07.09. min. 4 noci, 01.06. - 07.09. min. 7 nocí, příjezd od 15:00 do 18:00 , v neděli od 10:00 do 13:00, odjezd od 09:00 do 10:00
apartmán, A mono 4 R:

obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem, nika s manželskou postelí


patro, balkon, klimatizace, 5 €/den, bez patrových postelí, TV, trezor, lednice, sprcha, parkoviště, s omezenou kapacitou, nástupní dny v období do 31.05. a od 08.09. kdykoli, 01.06. - 07.09. sobota, min. pobyt v období do 01.06. a od 07.09. min. 4 noci, 01.06. - 07.09. min. 7 nocí, příjezd od 15:00 do 18:00 , v neděli od 10:00 do 13:00, odjezd od 09:00 do 10:00
apartmán, C trilo 5:

ložnice s manželskou postelí, menší ložnice s patrovou postelí, obývací pokoj s gaučem a kuchyňským koutem


patro, balkon, klimatizace, 5 €/den, lednice, sprcha, parkoviště, s omezenou kapacitou, nástupní dny v období do 31.05. a od 08.09. kdykoli, 01.06. - 07.09. sobota, min. pobyt v období do 01.06. a od 07.09. min. 4 noci, 01.06. - 07.09. min. 7 nocí, příjezd od 15:00 do 18:00 , v neděli od 10:00 do 13:00, odjezd od 09:00 do 10:00

Cena zahrnuje:

pronájem apartmánu, delegát v lokalitě (cca od poloviny června do poloviny září), spotřeba energií, plážový servis v ceně, 1 x

Cena nezahrnuje:

pobytová taxa není v ceně, závěrečný úklid, pokud klienti neuklidí sami, 50 €/pobyt, dětská postýlka, na vyžádání, 5 €/den, zvířata, malého vzrůstu, na vyžádání, za poplatek, 35 €/pobyt, vratná kauce 200 €/pobyt/apt, ložní prádlo na vyžádání při rezervaci k dokoupení za poplatek 6 €/os./pobyt, ložní prádlo a ručníky na vyžádání při rezervaci k dokoupení za poplatek 12 €/os./pobyt

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 10 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 3 km
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV TV ano
 • Lednička Lednička ano
 • Dětský bazén Dětský bazén ano
 • Wifi zdarma Wifi zdarma ano
 • Kuchyňský kout Kuchyňský kout ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Lido di Jesolo patří spolu s dalšímu živoucími letovisky (například s městem Lignano) k takzvané Benátské riviéře. Jako všechna ostatní letoviska v tomto okolí nabízí i Lido di Jesolo vše od sportovního a kulturního vyžití, přes rušný noční život až po odpočinek na pláži či možnost zajímavých výletů.

Místo je známé svou téměř patnáctikilometrovou pláží s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Podél celého letoviska se line dlouhá promenáda lemovaná obchůdky, stánky, restauracemi s typickou kuchyní, bary a kavárnami. Ve večerních a nočních hodinách se promenáda stává rušným místem, kde to žije. Toto centrum města je vyhlášeno spoustou zábavy, v okrajových částech vás naopak čeká příjemně klidné ubytování. To vše dělá z letoviska ideální dovolenkovou destinaci pro všechny cílové skupiny, a to od mladých přes rodiny s dětmi až po seniory.

Znudí-li vás po několika dnech povalování na pláži či sportování, pak vězte, že máte široký výběr aktivit a výletů, kterými se zajisté zabavíte. Jednou z nich může být vodní park přímo v Lido di Jesolo. Vstupné dovnitř platí po celý den a činí v průměru 10 až 15 ?na osobu. Do úchvatných Benátek se dostanete mimojité i lodí, a to za 20 Euro na osobu. Lodní výlet můžou zájemci podniknout také do nedalekého městečka Caorle. Jízda po říční laguně je zakončena návštěvou typických rybářských chýší a ochutnávkou rybích specialit. Loď vyjíždí z přístavu dvakrát denně a za výlet zaplatíte okolo 10 ? na jednu osobu. Navštívit také lze typické severoitalské město Portogruaro pyšnící se středověkým centrem. Při vjezdu do města z dálnice najdete velký obchodní dům. Významný jadranský přístav Terst jistě nemůže být při výletech po okolí opomenut. Jeho dominantou je mimojité zámek Miramare tyčící se na sklaním výběžku přímo nad mořskou hladinou.
Každý pátek bývají v Lido di Jesolo pořádány tradiční trhy, které se v sobotu přesouvají do nedalekého Caorle.
 • Vzdálenost od pláže Pláž 10 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 3 km

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 23 °C v noci 15 °C

 • Teplota vody 18 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 22 °C v noci 17 °C

 • Úterý 22 °C v noci 17 °C

 • Středa 23 °C v noci 15 °C

 • Čtvrtek 22 °C v noci 15 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout