Zájezd do

Residence Olimpo

Hodnocení: 3/5

Itálie, Lignano, Lignano Sabbiadoro

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Rezidencia Olimpo

Rezidencia Olimpo

Moderná rezidencia skladajúca sa z 3 štvorposchodových budov a s obchodmi na prízemí. Pláž je vzdialená asi 400 m, je dostupná príjemnou prechádzkou po širokých chodníkoch. Centrum je vzdialené asi 300 m. Nachádza sa v časti Lignano Sabbiadoro.
Pláž:
cca 400 m, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis v cene od polovice mája do polovice septembra.
Ubytovanie:

Apartmány sú vybavené TV/Sat, mikrovlnkou, klimatizáciou, kávovarom.


Typ A pre 2-4 osoby: obývacia izba s rozkladacím dvojlôžkom a 2 rozkladacími lôžkami alebo 2 rozkladacími dvojlôžkami, kuchynský kút, kúpeľňa, balkón. Parkovacie miesto. Klimatizácia.
Typ B1 pre 2-4 osoby: obývacia izba s gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, kuchynský kút, kúpeľňa, balkón, klimatizácia. Parkovacie miesto. Klimatizácia.
Typ B2 pre 3-5 osôb: obývacia izba s gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, prístelka v spálni alebo obývacej izbe, kuchynský kút, kúpeľňa, balkón. Parkovacie miesto alebo garáž. Klimatizácia.
Typ D pre 5-7 osôb: na dvoch úrovniach, zložené zo spodného poschodia: obývacia izba s gaučom, kuchynský kút, spálňa s 2 poschodovými posteľami, kúpeľňa, veľký balkón. Na hornom poschodí: spálňa s manželskou posteľou, jednolôžková izba, kúpeľňa, terasa. Garáž. Klimatizácia.


Stravovanie:
individuálne.
Vybavenie a služby:
výťahym klimatizácia. Posteľná bielizeň a uteráky v cene (bez výmeny), výmena za poplatok.
Parkovisko:
Číslované parkovacie miesta. Typ D má garáž.
Nástupné dni:
sobota, nedeľa, pondelok - príchod 17:00 - 20:00, odchod do 09:00, min. 7 nocí.
Poznámka:
kuchynský kút musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 40 - 80 €.
posteľná bielizeň a uteráky zdarma (bez výmeny).

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), plážový servis od polovice mája do polovice septembra, posteľná bielizeň a uteráky (bez výmeny).
POVINNÉ PRÍPLATKY – platba na mieste: pobytová taxa 0,70 €/osoba nad 12 r./deň (max. 10 dní).
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: výmena posteľnej bielizne 11 €/osoba, výmena uterákov 10 €/osoba, postieľka deti 0-3 r. (bez posteľnej bielizne) 5 €/deň, prebaľovací pult 3 €/deň, práčka 6 €/pranie, sušička 6 €/sušenie, upratanie počas týždňa typ A 50 €/upratanie, typ B 55 €/upratanie, typ C 60 €/upratanie, typ D a E 70 €/upratanie, dvojposchodový apartmán (info v agentúre).
KAUCIA: 100 €/apartmán, 500 €/luxusný apartmán a skupina mladých ľudí. Kaucia za detské pomôcky: 20 €.
Pozn: kuchynský kút musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 40 - 80 €.


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 300 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 300 m
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV TV ano
 • Lednička Lednička ano
 • Dětské hřiště Dětské hřiště ano
 • Klidná lokalita Klidná lokalita ano
 • Bar Bar ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Půjčovna kol Půjčovna kol ano
 • Kuchyňský kout Kuchyňský kout ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Lignano je tradičně velmi oblíbeným a využívaným letoviskem pro letní dovolenou, a to dokonce již přes 30 let. Velká část klientely je německy hovořící, což není vzhledem k malé vzdálenosti od rakouských a německých hranic velkým překvapením. Jako klasické turistické sídlo Středomoří nabízí i Lignano svým návštěvníkům širokou paletu aktivit a vyžití. Klasikou je odpolední brouzdání obchůdky, butiky a trhy (ty největší zde bývají každé pondělí), posedávání v kavárnách či barech popřípadě ochutnávání typických specialit místní kuchyně v některé z množství restaurací. Bez těchto věcí si málokdy dokážeme představit naši letní přímořskou dovolenou. Lignano však nabízí mnohem více. Najdete zde bohaté sportovní vyžití, od klasického volejbalu, fotbalu či tenisu můžete přejít k cyklistice či in-line bruslení. Nejen děti jistě nadchne zdejší aquapark nebo zoologická zahrada, stejně jako zábavní parky. Mladé návštěvníky jistě potěší diskotéky, kterých se v centru města nachází velké množství.

Samotné letovisko je rozděleno na několik částí, z nichž největší jsou tři. Poklidná Lignano Riviera s rodinnými domky a vilkami dostane své návštěvníky do úzkého kontaktu s přírodou, jelikož je pokryta hustým borovicovým porostem. V těchto místech najdete termální lázně, zoologickou zahradu či golfové hřiště. Lignano Riviera je ideálním místem pro klidnou a ničím nerušenou dovolenou. Na druhou stranu poskytuje živá Lignano Sabbiadoro jakožto turistické centrum množství zábavy spojené s diskotékami, restauracemi a nákupní promenádou. V této části najdete také spoustu atrakcí, například akqupark, lunapark, dětský park Gulliverlandia, akvárium či minigolf. Do třetice je zde elegantní Lignano Pineta sloužící spíše jako rezidenční část. Toto kouzelné místo je taktéž prorostlé borovicemi a najdete zde hlavně obytné zóny sestávající z vilek, apartmánových domů a hotelů. Ovšem ani zde není nouze o promenádu či restaurace.

Co se týče ubytování, můžete se zabydlet v luxusních rezidencích s bazény či v elegantních hotelech, stejně jako v apartmánech či řadových vilkách v zeleni nebo dokonce v samostatných apartmánech přímo u pláže.
Co se týče pláží, ty se zde táhnou v délce celých osmi kilometrů. Jak to na Benátské riviéře bývá, jsou i zdejší pláže písčité a nabízejí bezpečný pozvolný vstup do moře. Samozřejmostí zde jsou sprchy a toalety, stejně jako několik hřišť pro plážové hry či barů pro rychlé občerstvení a osvěžení v parném dni.
 • Vzdálenost od pláže Pláž 300 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 300 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 25 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout