Zájezd do

Residence Lores 2 Go Vacanze (Mezzana)

Hodnocení: 0/5

Itálie, Dolomiti Brenta (Val di Sole)

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Residence Lores 2 Go Vacanze (Mezzana) Hodnocení: 0/5

Residence Lores 2

Poloha

Apartmány v panoramatické a centrální poloze přímo na sjezdovce,pohodlné,praktiky,v Marillevě 1400,Val di Sole.

Parkování

Parkovací místo dle dostupnosti v ceně - Soukromé parkovací místo v ceně,v budově

Stravování

S - Parkovací místo dle dostupnosti: v ceně - Soukromé parkovací místo: v ceně,v budově - WiFi: v ceně,ve společných prostorách - ZVÍŘATA NEJSOU POVOLENA - Pronájem lůžkovin: na vyžádání,na poplatek - Zapůjčení ručníků: na vyžádání,na poplatek - Závěrečný úklid: v ceně,kuchyňka k úklidu klienty - použití plynu,voda,světlo: v ceně -

Zvířata

Zvířata nejsou povolena

Charakteristika

RESTAURACE,supermarket,úschovna lyží,parkoviště,bar,televizní místnost.MONO-30mq,má jeden pokoj se 2 samostatnými lůžky (nebo jednou velkou postelí),kuchyňský kout s nádobím,rozkládací pohovka pro 2 osoby,telefon,TV barevná a koupelna se sprchovým koutem. BILO 35mq,má jeden pokoj se 2 samostatnými lůžky (nebo jednou velkou postelí) a jednou palandou;oddělená posuvnými dveřmi je zde kuchyňský kout s nádobím,rozkládací pohovka pro 2 osoby,telefon,TV barevná a koupelna se sprchovým koutem.

Pobytová taxa

Městská daň cca.1.5 € na osobu a noc,od 14 let,k zaplacení na místě - LYŽÁRNA - Záloha 100 € za pobyt,k zaplacení na místě - Info Pronájem ložního prádla a ručníků 15 € na osobu, platí se na místě. Check-in je možné provést nejpozději do 19 hodin,poté je požadována platba 50 EUR za pozdní check-in,v každém případě oznámit úřadu do 5.00:00 předání osobních údajů k registraci. Wi-Fi zdarma pouze v restauraci.V bytě se platí.


Informace o hotelu

 • Lednička Lednička ano
 • Bar Bar ano
 • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Kuchyňský kout Kuchyňský kout ano

Vyberte si termín

Destinace

Popis

Lyžařská oblast Dolomiti Brenta se nachází v regionu Trentino. Většina lyžařských středisek (Andalo, Molveno a Fai della Paganella) se rozprostírá na plošině Altopiano vyznačující se krásnou přírodou, která se nachází při úpatí pohoří Dolomiti Brenta a v pod masivem hory Monte Fausior. Oblast je vzdálená jen asi 20 kilometrů od sjezdu z dálnice.

Nejvyšším vrcholem oblasti je hora Paganella s 2125 m.n.m. Tato sjezdařská lokalita je populární zejména u středně pokročilých lyžařů či rodin s dětmi. Zdejší areál je historickým lyžařským centrem, kde se v 50. letech pořádaly soutěže mistrů alpského lyžování. Dnes je Fai della Paganella spolu s dalšími lyžařskými středisky v okolí moderním inovovaným centrem s vynikajícími službami a kvalitním ubytováním. Kromě samotného lyžování či sjezdech na snowboardu si mohou zákazníci plně vychutnat pohodovou atmosféru areálu třeba v bazénu v Andalu, do kterého je vstup zdarma. Skipas rovněž poskytuje 20% slevu na vstup na zimní stadion. Zájemcům je k dispozici na 12 kilometrů běžeckých tratí v celé oblasti, které zaručují sport v krásné přírodě Dolomiti Brenta.

Počasí

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout