Zájezd do

Milano (Vermiglio)

Hodnocení: 3/5

Itálie, Trentino, Vermiglio

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Hotel Milano

Poloha

Hotel se nachází v malé vesničce Vermiglio uprostřed hor a polí Val di Sole.Z tohoto místa je možné podnikat výlety a provozovat různé outdoorové sporty, jako je jízda na horském kole,jízda na koni,rafting a kanoistika.

Parkování

Parkovací místo dle dostupnosti v ceně - Úschovna zavazadel (pouze pro „Zima 2023/2024 prolungamento Polopenze“) - Úschovna zavazadel (pouze pro „Zima 2023/2024 Polopenze“)

Stravování

Snídaně: Bufet - Večeře: 3 chody (pouze pro „Zima 2023/2024 prolungamento Polopenze“) - Večeře: 3 chody s možností výběru (pouze pro „Polopenzi na léto 2024“) - Večeře: 3 chody (pouze pro &
39;Zima 2023/2024 Polopenze&
39;) - Salátový bufet: na večeři - Novoroční večeře: Povinných 50 € na osobu, platí se na místě (pouze pro „Zima 2023/2024 prolungamento Polopenze“) - Novoroční večeře: Povinných 50 € na osobu,platí se na místě (pouze pro „Zima 2023/2024 Polopenze“) - Poloviční srpnová večeře:zahrnuta,(pouze pro „Polopenzi na léto 2024“) - Bezlepkové menu na vyžádání: V ceně (pouze pro „Zima 2023/2024 prolungamento Polopenze“) - Bezlepkové menu na vyžádání: 10 € na osobu,platí se na místě (pouze u „polopenze na léto 2024“) - Bezlepkové menu na vyžádání: V ceně (pouze pro &
39;Zima 2023/2024 Polopenze&
39;) - štědrovečerní večeře: povinných 40 € na osobu, platí se na místě (pouze pro „Zima 2023/2024 prolungamento Polopenze“) - štědrovečerní večeře: povinných 40 € na osobu,platí se na místě (pouze pro „Zima 2023/2024 Polopenze“) - Pobyt začíná s: večeře a končí snídaní - Info: Vánoční večeře a novoroční večeře jsou pro děti do 2,9 let starý Děti 3- 12,9 let platí 25 €,00 na vánoční večeři a 30 EUR,00 na novoroční večeři Štědrovečerní večeře 25. 12. (pouze pro „Zima 2023/2024 prolungamento Polopenze“) - Info: 1x týdně aperitiv v hotelu. Grilované v lese k obědu (červenec a srpen): volitelně 15 €- na osobu splatná na místě.(pouze pro „Polopenzi na léto 2024“) - Info: Vánoční večeře a novoroční večeře jsou pro děti do 2,9 let starý Děti 3- 12,9 let platí 25 €,00 na vánoční večeři a 30 EUR,00 na novoroční večeři Štědrovečerní večeře 25. 12. (pouze pro „Zima 2023/2024 Polopenze“)

Zvířata

Domácí zvířata povolena na vyžádání Psi 10 € na den, platí se na místě (pouze pro „Zima 2023/2024 prolungamento Polopenze“) - Domácí zvířata povolena na vyžádání Psi 10 € na den,platí se na místě (pouze u „polopenze na léto 2024“) - Domácí zvířata povolena na vyžádání Psi 10 € na den,platí se na místě (pouze pro „Zima 2023/2024 Polopenze“) -

Charakteristika

Hotel má:výtah,restaurace,bar,zahrada,terasa,televizní místnost,parkování dle dostupnosti nové wellness centrum : relaxační zóna,Turecké lázně,senzační sprcha, finská sauna Pokoje jsou vybaveny:telefon,vana/sprcha,fén,bezpečný,wi-fi.

Pobytová taxa

Městská daň cca.2 € na osobu a noc,od 14 let,k zaplacení na místě - Lyžárna (pouze pro „Zima 2023/2024 prolungamento Polopenze“) - Lyžárna (pouze pro „Zima 2023/2024 Polopenze“) - Info Trentino Guest Card na vyžádání.(pouze pro „Polopenzi na léto 2024“)


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od sjezdovky Sjezdovka 7 km
 • TV TV ano
 • Zastávka skibusu Zastávka skibusu ano
 • Bar Bar ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Wifi zdarma Wifi zdarma ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Trentino, celým názvem Trentino - Alto Adige je nejsevernější italský region obklopovaný pohořím Dolomity. Jak napovídá jeho název, je složený ze dvou regionů: Trentino a Alto Adige, který patřil pod Rakousko. Tento region můžete také poznat v názvu Jižní Tyrolsko, používá se čím dál častěji. Trentino - Alto Adige je hornatým regionem, proto největší příliv turistů zaznamenávají střediska zimních sportů. Oblast je plná luxusních hotelů a rodinných penzionů. V Dolomitech, které se rozkládají mezi městy Bolzano a Belluno, můžete využít mnoha kilometrů sjezdovek, běžkařských tratí nebo lyžařských škol.
Všechna lyžařská střediska jsou perfektně vybavena, nabízí mnoho možností, jak trávit volný čas - diskotékami, bary nebo restauracemi.

Příroda

Příroda v Trentino - Alto Adige je místy absolutné nedotčená. To vše díky vysoké ochraně životního prostředí, jehož poškozování a znečišťování se trestá vysokými pokutami! Naleznete zde tak nádherné místa, že se Vám bude tajit dech. Takovými jsou například Parco dello Stelvio ? jeden z národních parků Itálie, Parco Monte Corvo, kde najdete největší množství různých druhů živočichů i rostlin. Během léta je zase možno trávit volný čas u vody. Je zde několik velmi pěkných jezer jako Lago di Molveno nebo Lago di Resia. Samozřejmě je příhodné nahlédnout i do několika zdejších měst s přívětivou atmosférou. Líbit se vám bude určitě v Roveretu nebo v hlavním městě tohoto regionu, v Trentu.

Trent

Jak jsem již výše zmínila, Trent je hlavní město regionu. Je to vysoce rozvinuté město a bohatou historií, která sahá až do dob před příchodem Římanů. Město stále vzkvétá a nabízí spoustu památek a krásným míst. Mezi taková patří: pevnost Castello del Buonconsiglio. Pochází z 13. století a po mnoho let byla sídlem městských biskupů. Ve věži pevnosti se nachází gotická freska pravděpodobně od autora jménem Václav z Čech. Na náměstí Piazza del Duomo je zase tridentská katedrála San Vigilio, patrona města. Byla postavena v 11. století a uvnitř je hrobka svatého Vigilia. Na tomtéž náměstí můžete obdivovat krásné paláce s ještě krásnějšími freskami a kouzelnými podloubími. Další důležitou památkou Trenta je Fontana del Nettuno. Ta byla vytvořena v 18. století a měla podtrhnout důstojnost města.

Pokud se v Trentu zdržíte déle, určitě navštivte několik vinných sklípků. Místní víno je výtečné, a pokud k němu okusíte místní sýry, budete jako v sedmém nebi! Pokud jde o tradice, v samotném Trentu můžete zažít spoustu zábavy a poznat i místní tradice. Na konci června se konají oslavy Feste Vigilare, na oslavu patrona města. Celé historické centrum se přemění do původní středověké podoby. Na ulicích místní obyvatelé v historických kostýmech předvádějí stará řemesla a turisté si je mohou zkusit nebo ochutnat tradiční tridentská jídla a nápoje. Mezi takové patří skvělý polotvrdý sýr Trento nebo likér z lesních jahod.

Madonna di Campiglio

Madoona di Campiglio je středisko, jež se nachází v nadmořské výšce 1 500 metrů nad mořem. Je to doslova perla Dolomie, obklopená ledovcem Adamello a vrcholem Brenta.
Jak je již v Itálii zvykem, i Madonna di Campiglio je velmi staré město, bylo spolu s klášterem založeno již před mnoha staletími a tehdy sloužilo jako útočiště pro poutníky. Dnes je Madonna di Campiglio jedním z nejslavnějších lyžařských středisek Itálie.

Sport

Sjezdovky v Madonna di Campiglio jsou svou kvalitou nepřekonatelné, budete zde moci celé dny lyžovat, aniž byste sundali lyže z nohou. Z centra města se můžete pohodlně dostat na všechny sjezdovky, i na ty vzdálenější jako Folgarida nebo Marilleva. Madonna di Campiglio nabízí na 150 kilometrů sjezdovek a 57 různých lanovek či vleků. Nesmírnou výhodou je promyšlený systém čteček skipasů, kdy stačí projít turniketem a skipas ani nemusíte vyndávat z kapsy. Tím se vyhnete velkým frontám. Nezapomeňte se zajet podívat na známou sjezdovku 3-Tre, kde se pořádají pohárové závody ve slalomu nebo alpském lyžování.

Rovereto

Rovereto je krásné historické město, jež bylo založeno Římany. Nachází se zde spousta historických a kulturních památek. S jednou se setkáte již při vstupu do města. Je to stará městská brána San Marco, jež pochází z 15. Století. Další dominantou města je hrad Castello di Rovereto. Uvidíte ho na pahorku nad náměstím Piazza Podesta. Pokud máte rádi kulturu, nenechte si ujít návštěvu jednoho z největších muzeí moderního evropského umění Mart. Pokud máte raději starší historii, pak vás bude zajímat Lavini di Marco, což je oblast vápencových skal a jeskyní, kde byly nalezeny ostatky dinosaurů, které si je tam také možno prohlédnout.
Mezi další zajímavá města regionu Trentino - Alto Adige patří Bolzano nebo Merano. Obě menší městečka jsou velmi vyhledávaná díky nádhernému výhledu na Dolomity, Bolzano je také oblíbeným pracovním místem, jsou zde totiž velmi rozsáhlé jablečné sady.
 • Vzdálenost od sjezdovky Sjezdovka 7 km

Počasí

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout