Hotel Poggio degli Olivi

Poloha

Poggio degli Olivi nabízí pokoje a apartmány obklopené olivovníky a vinicemi a exkluzivní výhled do údolí z Assisi a Perugie.. Poggio degli Olivi vyrábí a prodává vysoce kvalitní olivový olej a salám Cinta Senese.

Parkování

Parkovací místo dle dostupnosti v ceně

Stravování

Snídaně: Italský bufet (pouze pro &
39;Sommer 2024 BB + 1 cena Bed and Breakfast s jednou večeří&
39;) - Snídaně: Italský bufet (pouze pro &
39;Sommer 2023 BB + 1cena Bed and Breakfast s jednou večeří&
39;)

Zvířata

Zvířata povolena na vyžádání, malí psi 10 € na den,k zaplacení na místě (pouze pro „Sommer 2024 AO“) - Zvířata povolena na vyžádání, malí psi 10 € na den,platí se na místě (pouze za „Leto 2024 BB + 1 cena Bed and Breakfast s jednou večeří“) - Zvířata povolena na vyžádání, malí psi 8€ na den,hradí se na místě (pouze pro „Sommer 2023 BB + 1cena Bed and Breakfast s jednou večeří“) -

Charakteristika

Poggio degli Olivi nabízí tyto služby: recepci,restaurace,a la carte restauraci,bar u bazénu,nekonečný bazén s lehátky zdarma k dispozici klientovi (dle dostupnosti),Wi-Fi ve veřejných prostorách,zahrada s dětským hřištěm a multifunkčním hřištěm a parkovištěm.Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením,klimatizace,telefon,fén,televize,minibar za poplatek,trezor a wi-fi. Apartmány se nacházejí asi 600 metrů od hlavního statku (dostupné za minutu autem). SUPERIOR dvoupokojový apartmán pro 2 osoby: vybavený samostatným vchodem,vybavená venkovní zahrádka,dvojitá ložnice,koupelna s hydromasážní sprchou,obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a klimatizací.Byt je vybaven ložním prádlem a ručníky (výměna jednou týdně) a je zde možnost dodatečného denního úklidu a úklidu apartmánu. SUPERIOR dvoupokojový apartmán pro 4 osoby: vybavený samostatným vchodem,dvojitá ložnice,koupelna s hydromasážní sprchou,obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní,pohovka dvoulůžko a klimatizace.

Pobytová taxa

Městská daň se v tuto chvíli nevyžaduje,pokud je zaveden,musí se zaplatit na místě - Informace Domácí mazlíčci jsou povoleni pouze v apartmánu.


Informace o hotelu

 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV TV ano
 • Minibar, Bar Minibar ano
 • Lednička Lednička ano
 • Dětské hřiště, Dětský bazén Dětské hřiště ano
 • Tenis Tenis ano
 • Fitness Fitness ano
 • Bezbariérový přístup Bezbariérový přístup ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Kavárna Kavárna ano

Vyberte si termín

Destinace

Popis

Italský region Umbrie leží v centrální části země mezi Toskánskem a Laziem. Jeho severovýchodní hranici lemují štíty Apenin. Středem regionu protéká řeka Tibera a přináší alespoň minimum vláhy do suché kopcovité krajiny. Břehy Tibery se zelenají, a proto si Umbrie vysloužila označení Zelené srdce Itálie. Turisté sem jezdí především za překrásnou přírodou. Úrodné nížiny střídají hluboké rokle a vysoké kopce. Mnohé části území byly prohlášeny za přírodní parky (např. Cascate delle Marmore a Parco della Valnerina). Na jižní hranici regionu se modrají tři vulkanická jezera ideální ke koupání a letní rekreaci. Díky bouřlivé historii Umbrie se krajem prohnali Etruskové, Umbrové, Římané, Gótové, Byzantinci či Langobardi a zanechali po sobě mnoho památek. Ve středověku zde působil František z Assisi, kterému bylo zasvěceno mnoho bazilik a kostelů.

Okouzlující příroda

Lago Trasimeno se stává jedním z nejvyhledávanějších cílů Umbrie. V jeho okolí voní olivové háje a slunečnice. Rybářské vesničky a městečka rozesetá po jeho břehu dýchají pohodovou atmosférou. Romantické Castiglione del Lago s kamennými uličkami a spoustou krámků, kaváren, restaurací a prodejen místních specialit si rozhodně nenechte ujít. Koupíte zde kvalitní olivový olej a výrobky z olivového dřeva a ochutnáte čerstvé ryby z jezera Trasimeno.

Zelené srdce Itálie vybízí k toulkám panenskou přírodou a k výletům do krajin, kde nepotkáte ani živáčka. Vydejte se k vrcholkům Apenin, k vodopádu Cascata delle Marmore, do jeskyní v Orvietu, za vinicemi v Antonelli San Marco nebo do údolí Valnerina.

Historie na každém kroku

Hlavní město provincie, Perugia, leží na kopci nad okolní krajinou. Do historického centra vedou desítky schodů, ale i pohodlné eskalátory. Na každém kroku spatříte baziliku, kostel nebo dóm se specifickou architekturou. V kavárně ochutnejte místní lahůdku čokoládu Perugia. Na náměstí stojí jedna z největších budov v Itálii, bývalá radnice Palazzo dei Priori, kde dnes sídlí Umbrijská národní galerie. Etruský oblouk tvoří část hradeb a společně s komorovým hrobem Ipogeo dei Volumni připomíná přítomnost Etrusků v Umbrii. V podvečer se projděte po stinných zahradách a vychutnejte si pohled na zapadající slunce.

Assisi proslavil svatý František, který se zde roku 1182 narodil. I přes davy turistů shon v Assisi nepocítíte. Všichni míří do baziliky svatého Františka. V její horní části si prohlédnete výjevy z Františkova života a dolní část skrývá jeho ostatky. Na Velikonoce se ulice před bazilikou zaplní davy turistů. Při slavnosti vynášení křížů se shromáždí věřící z celého světa a za náboženských zpěvů a svitu pochodní nesou dřevěné kříže k průčelí baziliky. Takhle asi vypadal středověk.

Město Spoleto udivuje římským divadlem Teatro Romano, katedrálou na náměstí Piazza Duomo, v níž se snoubí několik architektonických stylů, a mohutnou pevností Rocca Albornoziana. Nakonec nezapomeňme na nejstarší město Umbrie Gubbio s památkami ze středověku.

Místní speciality

Kuchyně Umbrie je oceňována po celé Itálii a některým specialitám se dostalo i světového věhlasu. Lidé ve volných chvílích stále chodí na lov, což se projeví i na talíři, kde dominuje zvěřina, kančí, jelení a zaječí maso. Ochutnejte zvěřinové klobásky nebo výtečné ragú. V Umbrii se pěstují luštěniny a přílohu často tvoří čočka a fazole. V lesích Umbrie rostou lanýže, které se přidávají do sýrů nebo do olivových olejů. Zakousněte se do sušených salámů, šunky a masa, jako je porchetta, capocollo a prosciutto di norcia. Dobrou večeři zakončete lahodným vínem z regionu nebo pálenkou.

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 15 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout