Zájezd do

Camping Ca' Savio (by Happy Camp)

Hodnocení: 3/5

Itálie, Veneto (Benátská riviéra), Cavallino

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Camping Ca' Savio (by Happy Camp) Hodnocení: 3/5

Camping Ca’ Savio*** - Cavallino Lido

Popis letoviska

Tento poloostrov, vyrůstající směrem od Jesolo Lido ze severu do benátské laguny, je prakticky velkým přírodním parkem protkaným bezpočtem říček a kanálů, rodinnými farmami a nově zbudovanými campingy a prázdninovými vesničkami s nabídkou ubytování v mobilhomech i v apartmánech v zeleni. Cavallino Lido je příkladem citlivého přístupu k přírodě, kde je vedle turistických kapacit pro všechny typy skvělé dovolené vybudováno podél 15 km dlouhé prostorné pláže velké množství turistických a cyklistických stezek a kde místní obyvatelé stále ještě žijí tradičním způsobem života.
Z části zvané Punta Sabbioni je možné se lodí dopravit do historického centra Benátek. Ideální místo pro klidnou dovolenou spojenou s návštěvou historického města.

V sousedním letovisku Jesolo Lido můžete navštívit aquapark Caribe Bay, největší vodní park v Itálii, s nejvyšší skluzavkou v Evropě.

Z přístavu Punta Sabbioni se můžete s námi zúčastnit organizovaných výletů do Benátek nebo si vybrat z dalších možností výletů a aktivit.

V případě, že vlastníte loď nebo člun a chtěli byste si je vzít s sebou na dovolenou, máte nyní možnost kotvení v přístavu Marina del Cavallino.

Připravili jsme pro vás výběr oblíbených ubytování, která je třeba rezervovat brzy, jedná se o stálice, které bývají brzy vyprodané Neodkládejte výběr dovolené v Cavallino Lido

Každý rok přidáváme další možnosti ubytování, zde se můžete podívat na naše novinky v Cavallino Lido.

Popis objektu

Velice oblíbený camping CA’ SAVIO (Via Ca’ Savio) leží v borovicovém háji a je ideálním místem pro strávení rodinné dovolené. Klientům nabízí 2 bazénové komplexy, jeden s bazény pro dospělé (v provozu od poloviny června do začátku září) a druhý s dětskými bazény s prolézačkami a skluzavkou. Dále restauraci s pizzerií, bar, rychlé občerstvení, supermarket, dětské hřiště, animační programy (červen-začátek září), hřiště na malou kopanou, plážový volejbal a basketbal. Za poplatek je k dispozici internet a Wi-Fi, lékařské služby (červenec-srpen), prádelna, minigolf, půjčovna kol a šlapadel, stolní tenis a dětské hřiště s nafukovacími prolézačkami. Mobilhomy jsou moderně vybavené, prostorné a světlé, všechny mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci (za poplatek) a venkovní posezení, pro každý je vyhrazeno jedno parkovací místo.

Pláž

soukromá k objektu

Vzdálenost od

pláže 10 - 350 m

Bazén

bazén bazény pro dospělé a dětské bazény

Pozice objektu v letovisku

v první řadě budov u pláže

Vybavení objektu

recepce, Wi-Fi v objektu, u restaurace, baru a v některých společných prostorách (rok 2023), 30 €/týden, restaurace, pizzerie, snack bar, bar, supermarket, ubytovací kancelář

Venkovní dispozice

piniový háj, prostorný pozemek, uprostřed zeleně, oplocený areál

Pro děti lze půjčit

dětská židlička, 3 €/den

Děti

animace, dětské hřiště, skákací hrad

Sport

půjčovna kol, rok 2023, 10 €/den, stolní tenis, malá kopaná, basketbal, plážový volejbal, minigolf, půjčovna loděk

Ubytování

mobilhome Premium 4:

ložnice s manželskou postelí, 2 ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 5. a 6. osoba za poplatek


plocha 29 m², přízemí, terasa, částečně zastřešená, klimatizace, 12 €/20 hodin nebo 24 €/40 hodin (rok 2023), na vyžádání, moderní vybavení, bez patrových postelí, lednice, sprcha, (sprchový kout), zahradní nábytek, gril / barbecue, malý elektrický gril, parkovací místo, nástupní dny v období do 28.06. a od 07.09. kdykoli, 29.06. - 06.09. sobota, min. pobyt v období do 18.05. a od 07.09. min. 3 noci, 18.05. - 07.09. min. 7 nocí, příjezd od 16:00 do 20:00, odjezd od 07:00 do 10:00
mobilhome Premium Suite 4:

ložnice s manželskou postelí, 2 malé ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s gaučem a kuchyňským koutem. 5. a 6. osoba za poplatek


plocha 30 m², přízemí, terasa, částečně zastřešená, klimatizace, 12 €/20 h nebo 24 €/40 h (rok 2023), na vyžádání, moderní vybavení, bez patrových postelí, lednice, samostatný mrazák, mikrovlnná trouba, kávovar, sprcha, fén, zahradní nábytek, gril / barbecue, malý elektrický gril, parkovací místo, nástupní dny v období do 28.06. a od 07.09. kdykoli, 29.06. - 06.09. sobota, min. pobyt v období do 18.05. a od 07.09. min. 3 noci, 18.05. - 07.09. min. 7 nocí, příjezd od 16:00 do 20:00, odjezd od 07:00 do 10:00

Cena zahrnuje:

pronájem mobilhomu (až 4 osoby), delegát v lokalitě (cca od poloviny června do poloviny září), spotřeba energií

Cena nezahrnuje:

pobytová taxa není v ceně, závěrečný úklid, pokud klienti neuklidí sami, 50 €/pobyt, osoba navíc na vyžádání 120 Kč/den, dětská postýlka, na vyžádání, 3 €/den, zvířata, nepovolena, vratná kauce 100 €/pobyt/apt, ložní prádlo k dokoupení za poplatek jednolůžko 15 €/pobyt dvoulůžko 20 €/pobyt, ručníky k dokoupení za poplatek 10 €/os./pobyt

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 10 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 1000 m
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • Lednička Lednička ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén Dětský koutek ano
 • Tenis, Volejbal Tenis ano
 • Golf Golf ano
 • Fitness Fitness ano
 • Animační programy Animační programy ano
 • Bar Bar ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Půjčovna kol Půjčovna kol ano
 • Wifi zdarma Wifi zdarma ano
 • Kuchyňský kout Kuchyňský kout ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Benátská riviera je souhrnný název pro oblast při severní pobřeží Itálie v kraji Furlandsko-Julské Benátsko, kde se nachází velké množství známých přímořských letovisek, a která je tím pádem vyhlášenou destinací pro dovolenou a prázdninové radovánky. Hlavními centry v okolí jsou města Benátky, Verona, Trest, Udine a další. Turisté však nejčastěji jezdí přímo za mořem do jednoho z živoucích a moderních turistických letovisek (Lignano, Bibione, Rimini, Riccione a jiné). Benátský kraj se nachází nedaleko chorvatských i slovinských hranic a leží v blízkosti pohoří Julských Alp. Jakýmsi historickým centrem kraje jsou Benátky (Venezia), které v 15. století udávaly architektonické trendy pro celý kraj a o několik století později byly obsazeny Habsburky. Mezi nejnavštěvovanější místa kraje z hlediska kulturního dědictví patří Aquilea, Palmanova, zámek Miramare a horské městečko Cividale dei Friuli, položené vysoko u slovinských hranic, které je rozděleno řekou Natisone.

Rozhodnete-li se svou dovolenou strávit v Benátské riviéře, pak vězte, že budete maximálně spokojeni. Jakožto typická turistická centra jsou všechna letoviska moderně zařízená dle požadavků turistů. Najdete zde různé druhy ubytování, nejčastěji v luxusních hotelech s bazény i bez, v rezidencích, v apartmánech, v samostatných vilkách či bungalovech nebo stanech uvnitř kempů. Sportovní vyžití zaručuje každé letovisko, stejně jako kulturu a typický italský životní styl - kavárny, restaurace, obchůdky a trhy najdete na každém rohu. Zajisté si oblíbíte zdejší dlouhé pískové pláže táhnoucí se jako had podél celé riviéry. Jedno letovisko zde navazuje na druhé, takže tvoří plynulý pás zábavy a pulsujícího prázdninového života. Místy jsou od sebe jednotlivá letoviska oddělena lagunami nebo malými řekami. Městečka nabízí diskotéky stejně jako dětské herny, nesčetná sportoviště a hřiště.

Zdejší kraj si turisté nevybírají pouze kvůli množství památek a přímořské atmosféře, avšak také díky krásné přírodě. Kraj se totiž rozprostírá v okolí jezer a pohoří Dolomity.

Benátky

Ze zdejší nabídky malebných měst a míst určitě nesmíte při své návštěvě vynechat kouzelné Benátky. Toto originálně situované dóžecí město se rozprostírá na 118 ostrovech. Krásu města umocňuje na 400 mostů spojující ostrovy na laguně, stejně jako množství zvonů a kupolí. Největším mostem je Ponte di Rialto. Při návštěvě Benátek nesmíte opomenout romantickou jízdu gondolou po některém z kanálů. Jakousi dopravní tepnou je největší z kanálů - Canal Grande. Ten je asi 4 km dlouhý a cca 70 m široký a spojuje hlavní nádraží s náměstím svatého Marka. Zdejší náměstí je historickou dominantou města. Najdete zde mnoho historických paláců, baziliku či zvonice, stejně jako množství holubů.

Verona

Romantická Verona je známá jako dějiště Shakespearovy tragédie Romeo a Julie. Turisté nejvíce navštěvují Piazza Bra, kde je amfiteátr. Nedaleko historického centra Verony se nachází Casa di Giulietta neboli Juliin pověstný dům, kde si můžete prohlédnout známý balkón. Většina historické části města je postavena z narůžovělého vápence.

Rimini

Lázeňské město Rimini bylo postaveno na v jihovýchodním cípu Pádské nížiny asi 230 kilometrů od Benátek a 50 kilometrů od historické Ravenny. Město má za sebou bohatou antickou historii, o níž svědčí četnost památek z časů starověkých i středověkých. Město je typickým turistickým letoviskem s množstvím obchůdků, ubytovacích kapacit, restaurací, klubů, diskoték, pizzerií, cukráren a kin. Zdejší pláž, nazývaná "Sluneční riviéra", se pyšní patnáctikilometrovou délkou.

Zámek Miramare

Zámek Miramare, nacházející se v této oblasti, sloužil svou dobu jako sídlo Habsburské dynastie. Zámek se tyčí na skalnatém pobřeží vysoko nad mořem. Je obklopen nádherným parkem, kde mohou milovníci přírody jezírka s labutěmi či želvami a dalším ptactvem. Samotná architektura zámku je kouzelná a romantická. Zájemci mohou vstoupit do expozice s volně poletujícími tropickými motýly. Vstup stojí cca od 4 EURO.

Vzdálenost

Praha - 823 km
Brno - 718 km
 • Vzdálenost od pláže Pláž 10 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 1000 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 22 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout