Zájezd do

Villa Pineta

Hodnocení: 0/5

Itálie, Veneto (Benátská riviéra), Rosolina Mare

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Villa Pineta

Villa Pineta

Apartmány sa nachádzajú cca 400 m od mora a 150 m od centra.
Pláž:
cca 400 m, široká piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, časť pláže voľná, časť s plážovým servisom (za poplatok).
Centrum:
cca 150 m.
Ubytovanie:
Typ C pre 4-5 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a gaučom, spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, spálňa s dvomi lôžkami, kúpeľňa so sprchou, TV, práčka, mikrovlnka, klimatizácia (na vyžiadanie, za poplatok).
Stravovanie:
individuálne.
Vybavenie a služby:
záhrada. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie (za poplatok). Wi-Fi na vyžiadanie (za poplatok).
Parkovisko:
1 parkovacie miesto/apartmán.
Nástupné dni:

sobota, príchod 16:00 - 19:30, odchod do 10:00 hod, min. 7 nocí.


Poznámka:
apartmán musí byť vrátený kompletne uprataný.
Možnosť ubytovania v dopoludňajších hodinách, avšak bez upratovania, negarantujeme uprataný apartmán.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu, spotreba energií, 1 parkovacie miesto.
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba v CK: dezinfekcia apartmánu 54 €/apartmán, platba na mieste: pobytová taxa 0,50 €/osoba/deň.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) 40 €/apartmán, posteľná bielizeň 8 €/osoba, uteráky 5 €/osoba, malé zvieratá 35 €/týždeň, klimatizácia 35 €/týždeň, Wi-Fi (nutné objednať vopred) 25 €/týždeň, detská postieľka 18 €/týždeň.
KAUCIA: 100 €
Pozn.: apartmán musí byť vrátený kompletne uprataný v opačnom prípade bude zrazený poplatok za upratovanie z kaucie.


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 350 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 150 m
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano
 • Wifi zdarma Wifi zdarma ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Benátská riviera je souhrnný název pro oblast při severní pobřeží Itálie v kraji Furlandsko-Julské Benátsko, kde se nachází velké množství známých přímořských letovisek, a která je tím pádem vyhlášenou destinací pro dovolenou a prázdninové radovánky. Hlavními centry v okolí jsou města Benátky, Verona, Trest, Udine a další. Turisté však nejčastěji jezdí přímo za mořem do jednoho z živoucích a moderních turistických letovisek (Lignano, Bibione, Rimini, Riccione a jiné). Benátský kraj se nachází nedaleko chorvatských i slovinských hranic a leží v blízkosti pohoří Julských Alp. Jakýmsi historickým centrem kraje jsou Benátky (Venezia), které v 15. století udávaly architektonické trendy pro celý kraj a o několik století později byly obsazeny Habsburky. Mezi nejnavštěvovanější místa kraje z hlediska kulturního dědictví patří Aquilea, Palmanova, zámek Miramare a horské městečko Cividale dei Friuli, položené vysoko u slovinských hranic, které je rozděleno řekou Natisone.

Rozhodnete-li se svou dovolenou strávit v Benátské riviéře, pak vězte, že budete maximálně spokojeni. Jakožto typická turistická centra jsou všechna letoviska moderně zařízená dle požadavků turistů. Najdete zde různé druhy ubytování, nejčastěji v luxusních hotelech s bazény i bez, v rezidencích, v apartmánech, v samostatných vilkách či bungalovech nebo stanech uvnitř kempů. Sportovní vyžití zaručuje každé letovisko, stejně jako kulturu a typický italský životní styl - kavárny, restaurace, obchůdky a trhy najdete na každém rohu. Zajisté si oblíbíte zdejší dlouhé pískové pláže táhnoucí se jako had podél celé riviéry. Jedno letovisko zde navazuje na druhé, takže tvoří plynulý pás zábavy a pulsujícího prázdninového života. Místy jsou od sebe jednotlivá letoviska oddělena lagunami nebo malými řekami. Městečka nabízí diskotéky stejně jako dětské herny, nesčetná sportoviště a hřiště.

Zdejší kraj si turisté nevybírají pouze kvůli množství památek a přímořské atmosféře, avšak také díky krásné přírodě. Kraj se totiž rozprostírá v okolí jezer a pohoří Dolomity.

Benátky

Ze zdejší nabídky malebných měst a míst určitě nesmíte při své návštěvě vynechat kouzelné Benátky. Toto originálně situované dóžecí město se rozprostírá na 118 ostrovech. Krásu města umocňuje na 400 mostů spojující ostrovy na laguně, stejně jako množství zvonů a kupolí. Největším mostem je Ponte di Rialto. Při návštěvě Benátek nesmíte opomenout romantickou jízdu gondolou po některém z kanálů. Jakousi dopravní tepnou je největší z kanálů - Canal Grande. Ten je asi 4 km dlouhý a cca 70 m široký a spojuje hlavní nádraží s náměstím svatého Marka. Zdejší náměstí je historickou dominantou města. Najdete zde mnoho historických paláců, baziliku či zvonice, stejně jako množství holubů.

Verona

Romantická Verona je známá jako dějiště Shakespearovy tragédie Romeo a Julie. Turisté nejvíce navštěvují Piazza Bra, kde je amfiteátr. Nedaleko historického centra Verony se nachází Casa di Giulietta neboli Juliin pověstný dům, kde si můžete prohlédnout známý balkón. Většina historické části města je postavena z narůžovělého vápence.

Rimini

Lázeňské město Rimini bylo postaveno na v jihovýchodním cípu Pádské nížiny asi 230 kilometrů od Benátek a 50 kilometrů od historické Ravenny. Město má za sebou bohatou antickou historii, o níž svědčí četnost památek z časů starověkých i středověkých. Město je typickým turistickým letoviskem s množstvím obchůdků, ubytovacích kapacit, restaurací, klubů, diskoték, pizzerií, cukráren a kin. Zdejší pláž, nazývaná "Sluneční riviéra", se pyšní patnáctikilometrovou délkou.

Zámek Miramare

Zámek Miramare, nacházející se v této oblasti, sloužil svou dobu jako sídlo Habsburské dynastie. Zámek se tyčí na skalnatém pobřeží vysoko nad mořem. Je obklopen nádherným parkem, kde mohou milovníci přírody jezírka s labutěmi či želvami a dalším ptactvem. Samotná architektura zámku je kouzelná a romantická. Zájemci mohou vstoupit do expozice s volně poletujícími tropickými motýly. Vstup stojí cca od 4 EURO.

Vzdálenost

Praha - 823 km
Brno - 718 km
 • Vzdálenost od pláže Pláž 350 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 150 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 25 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout