Zájezd do

Harmony Bay

Hodnocení: 3/5

Kypr, Limassol, Limassol

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Harmony Bay Hotel

Popis

Hotel u pláže a nedaleko centra střediska.

Poloha

moderní městský 3* hotel (celkově zrekonstruovaný v roce 2014, úrovní služeb a vybaveností splňující úroveň 4* hotelů) se nachází přímo u písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Rušné centrum města Limassol je vzdáleno cca 3 km. Ve stejném rozsahu (do 5 km) lze navštívit řadu zajímavostí města-ZOO Limassol, divadlo Rialto, přístav, Archeologické muzeum a další. Zastávka místní dopravy je přímo před hotelem a usnadní Vám přístup ke vzdálenějším zajímavým a oblíbeným místům lokality. V bezprostřední blízkosti hotelu se nabízí řada nákupních možností, taveren, kaváren a barů. Mezinárodní letiště je vzdáleno 53 km (doba transferu cca 1 hod).

Vybavení hotelu

areál s celkovou kapacitou 138 pokojů tvoří 2 vzájemně propojené 7patrové budovy a přední trakt komplexu s bazénem a průchodem k menší písečné pláži. Vzrostlá udržovaná zeleň skýtá dostatek stínu a zároveň optické oddělení od okolí. K dispozici Vám bude vstupní hala s recepcí a výtahy, lobby, hotelová restaurace (podávající speciality lokální kuchyně i pokrmy mezinárodní kuchyně) a bar, obojí s nádherným výhledem na moře a město Limassol. Nebude Vám chybět možnost relaxace v sauně či aktivní odpočinek v hotelovém fitness centru. Venkovní bazén je obklopen sluneční terasou s lehátky a slunečníky (zdarma). Pro nejmenší hosty je zde dětské hřiště s průlezkami. Wi-Fi připojení ve společných prostorách a privátní parkoviště jsou hotelovým hostům k dispozici zdarma.

Vybavení pokoje

hotel nabízí ubytování v moderně a elegantně zařízených pokojích typu Standard s možností přistýlky (20 m2) a rodinných pokojích (45 m2, kapacita 4 osoby), všechny jsou vybaveny klimatizací, sociálním zařízením se sprchou nebo vanou, vysoušečem vlasů, SAT-TV s plochou obrazovkou, trezorem (za poplatek), mají balkón s bočním nebo přímým výhledem na moře (přímý výhled nutno sjednat předem).

Stravování

polopenze formou bufetu. Možnost dokoupení programu all inclusive (snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne snack občerstvení, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby po celý den). Přesné časy stravování Vám budou sděleny po příjezdu.

Cena zahrnuje - let

Ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, letištní a bezbečnostní taxy, palivové příplatky, transfery letiště - hotel - letiště, služby delegáta, pobytové taxy, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje - let

Případné navýšení palivového příplatku.


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 50 m
 • Vzdálenost od letiště Letiště 70 km
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV TV ano
 • Minibar, Bar Minibar ano
 • Lednička Lednička ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén Dětský koutek ano
 • Potápěčské centrum Potápěčské centrum ano
 • Fitness Fitness ano
 • Animační programy Animační programy ano
 • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Kavárna Kavárna ano
 • Nonstop recepce Nonstop recepce ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Doprava letecky

03:30 h

Popis

Jde o druhé největší kyperské město a rozhodně největší a nejdůležitější přístav, který odbavuje cestovní i nákladní lodě. Základem pro vznik města byl antický Amáthous, jehož pozůstatky je možné tu a tam vidět a na jehož místě se dnes tyčí do výšky moderní hotely.

Limassol je znám jako centrum vinařského průmyslu a jako centrum obchodu s nápoji vůbec, známé je např. pivo místní výroby KEO nebo kvalitní ovocné šťávy a vína. V městských zahradách se konají pravidelně bujaré vinařské slavnosti a festivaly.

Místní architektonický mix zahrnuje stavby z mnoha různých dob od Osmanů, Křižáků až po současné moderní hotelové a průmyslové zóny. Stěžejní památkou je stejnojmenný byzantský hrad, dnes spojený s muzeem byzantských předmětů, brnění a keramiky, na kterém se v roce 1191 ženil Richard Lví srdce s nevěstou, kterou si sem přijel vysvobodit ze zajetí Kypřanů. V okolí hradu je množství tržnic nabízejících různé ručně dělané výrobky, koření, olivy, dary moře, apod. Nejstarší obydlené místo města dnes leží pod mnoha hotely na východním okraji dnešního Limassolu. Nepřehlédnutelný je také minaret patřící k největší mešitě ve městě.

Zdejší pláže jsou místy písčité, místy oblázkové, lokalit vhodných ke koupání je tu méně než v jiných letoviscích, ale jsou. Hotely se snaží nahradit chybějící pláže všudypřítomnými bazény a brouzdališti, poskytují i široké spektrum dalšího vyžití, především sportovního - stolní tenis, fotbal, nohejbal, kulečník, apod.
Je také možné podniknout některé z mnoha výletů po okolních památkách, pokud by vám ty místní nestačily, např. na starověké naleziště Kourion či Amathous nebo do amfiteátru v Episkopi.
 • Vzdálenost od pláže Pláž 50 m
 • Vzdálenost od letiště Letiště 70 km

Počasí

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout