Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

od 2 480 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 55 046

Poloha

Hotel Danubius Health Spa Rezort v centru Sárváru nabízí velký lázeňský areál, který využívá proslulou termální vodu města. Je zde krytý i venkovní termální bazén a lékařské centrum. Do známého sárvárského arboreta se dostanete přímo ze zahrady rezortu. V celém rezortu je zdarma dostupné Wi-Fi.

Vybavení

K vybavení objektu patří 136 pokojů, restaurace, terasa s lehátky na slunění, kavárna, v létě zahradní bar, parkoviště, prádelna, bezplatné Wi-Fi, prodejna suvenýrů, animační programy, knihovna, herna, půjčovna kol, stolní tenis, badmintonové kurty, basketbalový koš, ruské kuželky, zahradní šachy, pétangue, jóga, nordic walking, fitness programy, solárium, salón krásy, manikúra, pedikúra.

Ubytování

Pokoje jsou klasicky zařízené a mají běžný nebo francouzský balkon, satelitní TV, minibar a koupelnu s fénem. Standardem jsou i župany a v některých je klimatizace.

Strava

Rozšířená polopenze: snídaně + večeře formou bufetu a polévkový bufet (výběr ze 2 druhů polévek). Rezort má restauraci Nádor s terasou, kde se podávají pokrmy maďarské a mezinárodní kuchyně, včetně speciálních dietních a zdravých jídel. Do baru v atriu si lze zajít na espresso a v létě je otevřený zahradní bar.

Služby

Resort má termální bazény s vířivkou, masážními sprchami a podvodními tryskami a také terapeutické a wellness centrum a salon krásy. Najdete tu i saunovou část s finskou saunou, infračervenou saunou, aroma kabinou a parní saunou. Nechybí ani fitness studio a solárium a lze si dopřát lekce jógy a fitness program (včetně vodního aerobiku) pod dohledem specialisty.

Informace o hotelu

 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Vnitřní bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Fitness ano
 • Animační programy ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Kavárna ano
 • Půjčovna kol ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,1/5
Invia

Výborné (23 hodnocení)

Ubytování 4,0/5

Strava 4,4/5

Okolí 4,1/5

Cena 4,2/5

Tento hotel je 71. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 343 v Maďarské termální lázně.

Anonym Červenec 2017

Datum pobytu: 24.6. - 28.6.2017

Hodnocení 5,0/5
Moc se nám líbilo
Celkové hodnocení

Moc se nám líbilo

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Radek Vintr Únor 2014

Datum pobytu: 30.1. - 2.2.2014

Hodnocení 4,5/5
Dovolená se nám celkově líbila. Bazény i sauna byly super. Hotel je však určen spíše pro starší klientelu, která má ráda svůj klid. Chyběl bar nebo jakékoliv...
Celkové hodnocení

Dovolená se nám celkově líbila. Bazény i sauna byly super. Hotel je však určen spíše pro starší klientelu, která má ráda svůj klid. Chyběl bar nebo jakékoliv místo, kde by host mohl trávit dlouhý večer.

Ubytování 3,8/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Filtrovat recenze

Helena K. Červen 2018

Datum pobytu: 18.6. - 22.6.2018

Hodnocení 4,2/5
V tomto hotelu jsme byli již podruhé, za cenu zájezdu naprostá spokojenost. Velké, různorodé wellness, spousta doplňkových služeb (půjčovna kol, squash, posilovna, různé kosmetické procedury a masáže...), ochotný personál (i když s angličtinou mají občas problémy), spousta možností co dělat v okolí (hrad Visegrád, výlet do Budapešti, Ostřihomi, spousta cyklostezek v okolí,..). Jedinou nevýhodou hotelu...
Celkové hodnocení

V tomto hotelu jsme byli již podruhé, za cenu zájezdu naprostá spokojenost. Velké, různorodé wellness, spousta doplňkových služeb (půjčovna kol, squash, posilovna, různé kosmetické procedury a masáže...), ochotný personál (i když s angličtinou mají občas problémy), spousta možností co dělat v okolí (hrad Visegrád, výlet do Budapešti, Ostřihomi, spousta cyklostezek v okolí,..).

Jedinou nevýhodou hotelu je, že stojí cca 3km od města, takže např. nápoje jak při večeři, tak v barech, nebo doplňkové občerstvení jsou trošku předražené, protože spoléhají na to, že si je člověk stejně koupí u bazénu místo aby šel na pochod do samoobsluhy.

Ubytování 4,5/5

Strava 3,5/5

Okolí 4,0/5

Cena 4,5/5

Ubytování
Zařízení pokojů je trošku starší, ale vše čistě uklizené a moc hezké. Pokoje prostorné, postele pohodlné.

Strava
Strava formou bufetu, velký výběr, vše pravidelně doplňováno. Jen za mě osobně to někdy byly takové trochu divoké kombinace a přišlo mi, že třeba hlavní jídla úplně neladí s přílohami, které se zrovna nabízely, ale jinak jídlo bylo chutné..

Služby hotelu
Velmi milý a ochotný personál, vždy nápomocni. Spousta doplňkových služeb - squash, posilovna, půjčovna kol, dětský koutek, kulečník, šipky, stolní fotbal, masáže a beauty procedury, různá skupinová cvičení..

Anonym Červenec 2017

Datum pobytu: 24.6. - 28.6.2017

Hodnocení 5,0/5
Moc se nám líbilo
Celkové hodnocení

Moc se nám líbilo

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Katarína Gregorová Duben 2016

Datum pobytu: 25.3. - 28.3.2016

Hodnocení 3,3/5
Dobrá dovolenka pre seniorov.
Celkové hodnocení

Dobrá dovolenka pre seniorov.

Ubytování 2,8/5

Strava 4,5/5

Okolí 3,5/5

Cena 3,0/5

Ubytování
Starší nábytok ale čistota.

Strava
Stava výborná.

Služby hotelu
Personál pozorný.

Pláž
Bazény čisté.

Emil Mohr Říjen 2015

Datum pobytu: 13.8. - 18.8.2015

Hodnocení 3,3/5
celkově jsme byli spokojeni
Celkové hodnocení

celkově jsme byli spokojeni

Ubytování 3,3/5

Strava 4,0/5

Okolí 3,0/5

Cena 3,0/5

Ubytování
ubytování na dobré tzv "úrovni - 80 léta"

Strava
Výborná bez připomínek

Služby hotelu
na dobré úrovni

Pláž
nebyli jsem u moře, ale prostřědí bylo příjemné - chládek

Libor J. Prosinec 2014

Datum pobytu: 3.12. - 6.12.2014

Hodnocení 4,3/5
Odpočinková dovolená v poloprázdném hotelu.
Celkové hodnocení

Odpočinková dovolená v poloprázdném hotelu.

Ubytování 4,0/5

Strava 4,0/5

Okolí 4,5/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Očekával jsem spíše větší pokoje, ale i tak byla spokojenost a klid.

Strava
V hotelu chybí bar nebo něco na ten způsob, kde lze sedět do nočních hodin. Jinak jídlo a služby kolem nej na profi úrovni.

Služby hotelu
Spokojenost, žádný problém nebyl ani náznakem.

Pláž
Hotel napojen na arboretum, které však v toto roční období příliš neoslní, ale i tak je krásné.

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Maďarsko se může pyšnit jedním z nejbohatších zdrojů termální a pramenité vody na světě. Není proto divu, že tradice lázeňské kultury v Maďarsku trvá již po 2 000 let. Sílu a moc těchto vzácných pramenů totiž objevili a využívali již samotní Římané. V současné době slouží k lázeňské rekreaci přibližně 300 termálních vřídel, minerálních a léčivých pramenů je registrováno celkem 500, přičemž téměř polovina patří k hlavnímu městu Maďarska, Budapešti.

Zadunají

Většinu místních sídel proslavila právě činnost termálních lázní a výskyt léčivých pramenů. Působení zadunajských termálních pramenů má zpravidla hned několik faktorů – kromě klasické příjemné teploty a vřídelní síly jsou to také speciální chemické účinky ve vodě rozpuštěných látek. Vzhledem k tomu, že značná část těchto užitečných látek proniká do těla kůží, používají se zdejší prameny především k léčebným koupelím. Nejznámějšími lázeňskými centry oblasti Zadunají jsou lázně Balf, Bükfürdö, Györ, Kehida, Harkány, Pápa, Mosonmagyaróvár, Sárvár a Zalakaros. Zaměřují se především na léčbu onemocnění pohybového ústrojí, gynekologické a dermatologické potíže.

Balaton

Rozvoj lázeňského života v dnešní podobě začal v okolí největšího jezera střední Evropy na konci 19. století. Dnes patří Balaton mezi nejrušnější turistická centra Maďarska. První prameny, kterým byly připsány léčebné účinky, se nacházejí ve městě Balatonfüred, kde se lázeňská tradice začala rozvíjet již kolem roku 1700. První lázeňský dům tu byl vybudován v 19. století. Severní pobřeží Balatonu bylo z velké části zformováno sopečnou činností, což je příčinnou výskytu sirných a uhličitých pramenů v těchto místech. Tyto mírně radioaktivní prameny přitékají i do jezera Hévíz. Známým lázeňským centrem při Balatonu je Tapolca, kde se pod hřebenem hory Szent Gyorgy ukrývá jeskyně s jezírkem naplněným krasovou vodou. Do této oblasti se nejčastěji léčí jezdit onemocnění dýchacích cest, chronické degenerativní choroby kostí a kloubů, a revmatismus.

Severní Maďarsko

Tento region nabízí až neskutečně širokou škálu možností sportovního a kulturního vyžití, můžete poznávat zdejší historii v podobě mnoha zámků, hradů a kostelů, lidové tradice v nejrůznějších ukázkách folklóru, navštěvovat známá i méně známá muzea, provozovat tradiční i méně tradiční sporty. Lázeňské procedury jsou zde záležitostí tak spíše vysloveně relaxační a také příjemným doplňkem k jiným aktivitám. Mezi lázeňskými středisky Severního Maďarska vynikají Eger, který je nejnavštěvovanějšími lázněmi Maďarska s radonovou vodou, Egerszalók se solným kopcem, po němž stéká horká minerální voda, jeskynní lázně Miskolctapolca a Mezökövesd s vřídlem, jehož voda má vzácné protizánětlivé účinky díky obsahu hořčíku, vápníku a hydro-karbonátu.

Jezero Tisza

Tisza je druhým největším maďarským jezerem a jeho typickým znakem je nenarušená příroda a jedinečně dochovaná původní fauna i flóra. V okolí jezera se například vyskytuje neuvěřitelných 200 druhů ptáků. Termální voda v této oblasti vystřikuje z hloubky 1 000 metrů pod zemským povrchem a nejčastěji se využívá k léčbě gynekologických problémů, kožních chorob a revmatických a kloubních potíží. Pocit úlevy se dostavuje velmi rychle a při správné aplikaci léčebných procedur je dosažený efekt zlepšení dlouhodobý. Nejvyhledávanějšími centry lázeňské rekreace u jezera Tisza jsou Berekfürdö a Tiszaújváros. Kromě osvědčených léčebných postupů poskytují účinné formy celkové relaxace a regenerace organismu včetně blahodárného vlivu na nervovou soustavu člověka.

Velká maďarská nížina

Velká maďarská nížina si dlouhodobě udržuje prvenství v počtu hodin slunečního svitu za rok a dá se říci, že místní léčebné prameny navazují jeden na druhý – tato oblast Maďarska je jimi doslova protkána. Jakýmsi srdcem lázeňství je v oblasti Velké maďarské nížiny městečko Hajdúszoboszló s parkem lázní o rozloze 30 ha. Jedná se o největší lázeňský komplex v Maďarsku. K parku patří jezero, plavecký bazén a aquapark, obří skluzavky a další bazény s umělým vlnobitím – pro milovníky vodních radovánek je to učiněný ráj. K tomu můžete vyzkoušet 50 různých termálních lázeňských procedur. Nezapomenutelné zážitky slibují svým návštěvníkům také mediteránní zážitkové lázně Aquaticum v Debrecenu, hradní lázně Gyula se zcela novým wellness-centrem a léčebné lázně Orosháza, které bývají díky širokému spektru nabízených služeb nazývány ,,Perlou Velké nížiny“. Lázeňští hosté si do oblasti Velké maďarské nížiny jezdí léčit především gynekologické obtíže, problémy pohybového ústrojí a kožní choroby.


Většinu zdejších léčivých pramenů ocení především pacienti, které trápí problémy spojené s funkcí pohybového aparátu a lidé trpící revmatickými potížemi. Účinnou pomoc ale maďarské termální prameny poskytují také na potíže gynekologické a kožní, problémy s látkovou výměnou, ledvinami a žaludkem. Procedury a další speciální ozdravné kúry probíhají v lázních, léčebných a wellness hotelech a sanatoriích, kde na jejich průběh dohlíží vysoce odborný a kvalifikovaný personál. Samozřejmostí je rovněž vysoká úroveň všech dalších služeb, jež lázeňské komplexy poskytují tak, aby svým návštěvníkům mohly nabídnout dokonalý komfort pro jejich relaxaci.

Toho mnohá zařízení dosáhla nedávnou rozsáhlou rekonstrukcí, která dala vzniknout špičkovým moderním lázeňských areálům. Najdete zde obsáhlou nabídku mnoha dalších aktivit, kromě pěší turistiky například vodní radovánky v aquaparku, cyklistiku, jízdu na koni, tenis, golf nebo rybaření. Maďarské lázeňství lze rozdělit do několika geografických oblastí, z nichž každá je připravena, poskytnout svým hostům trochu jiný charakter služeb. Tak si každý potencionální návštěvník může vybrat lázeňské středisko přesně podle svých potřeb a přání. Hlavními lázeňskými oblastmi Maďarska jsou Budapešť, Zadunají, Balaton, Severní Maďarsko, Jezero Tisza a Velká maďarská nížina.

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 16 °C v noci 9 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 17 °C v noci 10 °C

 • Středa 16 °C v noci 10 °C

 • Čtvrtek 20 °C v noci 11 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec