Zájezd do

You & Me by Cocoon

Hodnocení: 5/5

Maledivy

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

YOU & ME by Cocoon Maldives

Popis

Soukromý, rustikální a romantický ostrov v krásném nedotčeném koutu Malediv v srdci atolu Raa! Luxusní resort pouze pro dospělé s konceptem stravování "Dine Around" - vše formou á la carte! Podmořská restaurace H2O by chef Andrea Berton je první podmořskou restaurací na světě, která se může pyšnit šéfkuchařem s michelinskou hvězdičkou. Fantastické menu připravené šéfkuchařem Andrea Bertonem si můžete vychutnat již od 1.4.2021!!!

Poloha

Raa Atoll, vzdálenost od letiště 160 km – transfer hydroplánem 45 minut.

Rozloha

délka cca 345 m, šířka cca 180 m.

Resort

Zbrusu nový resort na Maledivách, jen pro dospělé, otevřený začátkem března 2019, je opravdovým místem pro relaxaci ve dvou. Je jedním z mála Adults Only resortů v destinaci s kompletním konceptem stravování ve 4 různých restauracích, z nichž každá nabízí pouze á la carte služby pro velmi vysokou kvalitu jídla vč. snídaně. 109 vil různých kategoriíí (99 nad vodou a jen 10 na pláži) - 42 Manta Vill, 15 Dolphin Vill, 19 Doplhin Vill with Pool, 10 Beach Suite with Pool, 10 Aqua Suite with Slide, 12 Aqua Suite with Pool, 1 You & Me Suite.

Vybavení resortu

5 restaurací vč. úžasné podvodní restaurace H2O se značkou michelinského šéfkuchaře, bar, bazén, overwater SPA centrum, fitness, aerobic, potápění, šnorchlování, vodní sporty, katamarány, windsurfing, kitesurfing, jóga, vodní lyže, wake-boarding, kanoe, rybaření, tenis, volejbal, plážový volejbal, stolní tenis, fotbal, boutique, karaoke, živá hudba, DJ, Wi-fi internet zdarma.

Vybavení pokoje

Manta villa - vodní vila (55 m2) - klimatizace, ventilátor, minibar, vinotéka, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, sedačka, terasa, plážová lehátka. Možnost přistýlky ve vyšší kategorii ubytování.

Stravování

polopenze, možnost dokoupení plné penze nebo ALL INCLUSIVE nebo ALL INCLUSIVE Extreme – vše formou á la carte - ve všech restauracích na ostrově (kromě H2O).

Speciální nabídka

NABÍDKA DLOUHODOBÝCH POBYTŮ 2024 Při rezervaci do 31.8.2024 a pro pobyty v období do 20.12.2023 + 7.1.2024 – 20.12.2024 nabízí resort pro všechny rezervace s pobytem na 14 a více nocí: - zdarma upgrade z Manta Villa do Dolphin Villa nebo z Dolphin Villa do Aqua Suite se skluzavkou nebo do Beach Suite s bazénem, z Dolphin s bazénem do Aqua Suite s bazénem - 1x servírovanou večeři v restauraci a la carte za každých 7 nocí - poukaz na 50 USD na ošetření v místním SPA + 20% slevu na všechny lázeňské procedury Pro všechny rezervace s pobytem na 20 a více nocí: - zdarma upgrade z Manta Villa do Dolphin Villa nebo z Dolphin Villa do Aqua Suite se skluzavkou nebo do Beach Suite s bazénem, z Dolphin s bazénem do Aqua Suite s bazénem - 10% dodatečnou slevu z ceny ubytování - 1x servírovanou večeři v restauraci a la carte za každých 7 nocí - poukaz na 50 USD na ošetření v místním SPA + 20% slevu na všechny lázeňské procedury - 1x výlet za každých 7 nocí pobytu z platného seznamu výletů

Poznámka

za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii ubytování. V resortu mohou být ubytovány pouze osoby starší 16 let.

Cena zahrnuje - let

leteckou dopravu Praha – Male – Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u resortu, transfery uvedené v popisu resortu, pobytové taxy, asistenci místního partnera/resortu, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje - let

komplexní cestovní pojištění, služby česky mluvícího delegáta na letišti v Male – 1.400 Kč za pár nebo 2.000 Kč za rodinu.

Poznámka

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek – informace v CK. Exotické zájezdy na míru Exotické zájezdy na našich web stránkách jsou většinou operovány na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky a ubytování v den rezervace. Rozumíme tomu, že Vám nemusí vyhovovat zobrazený termín, délka pobytu a také, že můžete požadovat vyšší kategorii ubytování/pokoje a proto každý Váš požadavek a Vaše přání je tu k tomu, abychom Vám připravili nabídku zcela podle Vašich konkrétních představ, přání a požadavků. Ceny zde uvedené jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že zobrazená nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Při zpracování nabídky na míru může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Jsme Vám plně k dispozici s našimi letitými osobními zkušenostmi s destinacemi a hotely/resorty, které nabízíme. Jsme tu pro Vás již od roku 1990! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.


Informace o hotelu

 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV TV ano
 • Minibar, Bar Minibar ano
 • Surfování Surfování ano
 • Potápěčské centrum Potápěčské centrum ano
 • Fitness Fitness ano
 • Animační programy Animační programy ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Kavárna Kavárna ano
 • Volejbal Volejbal ano
 • Hotel bez dětí ano
 • Wifi zdarma Wifi zdarma ano

Vyberte si termín

Mapa

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 30 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout