Upozorňujeme na povinnou odletovou taxu ve výši 224 MX peso (cca 10 EUR) na osobu. Taxa je splatná pouze online a při odjezdu ze země je nutné předložit doklad o zaplacení.

Iberostar Selection Cancun

Iberostar Selection Cancun

Popis:
hotel Iberostar Selection Cancun sa nachádza v Quintana Roo regióne, 5 km od La Isla Shopping Mall. Tento 5-hviezdičkový All-inclusive rezort Vám zabezpečí dostatok priestoru na oddych i aktívnu dovolenku. Slniť sa môžete pri bazénoch či na krásnej pláži s bielym pieskom, o program sa postará profesionálny staff, deň môžete stráviť rôznymi cvičeniami, relaxom v SPA či na výletoch objavovaním histórie, fauny či flóry. Od letiska je hotel vzdialený 15 km, cca 20 minút jazdy autom.
Vybavenie:
24-hodinová recepcia, parkovisko, fitness centrum, stráženie detí (za poplatok), 10 bazénov, splash pool, SPA Sensations (za poplatok), FIFA Regulation futbalové ihrisko, konferenčná miestnosť, 6 reštaurácií a 7 barov (American Bistro, Antiguo Laguito Buffet, El Maguey Mexican Restaurant, Trattoria La Horma, Teppanyaki Naga Hibachi, Steak House – Prime Rib La Parrilla, La perla Pool bar, Las Olas Beach bar, Carey Snack bar, Starcafé, Las Palmas Lobby bar, Vertigo Sports bar, Teatro bar), tenisové ihrisko, lekár (za poplatok), Wi-Fi pripojenie, Star Camp (aktivity pre deti), salón krásy.
Pláž:
krásna pláž s bielym pieskom pri hoteli.
Zábava a šport:
denné i večerné animácie, živá hudba, zumba, CrossFit, jóga, aqua-aerobics, 2 tenisové kurty, basketbalové ihrisko, volejbalové ihrisko, FIFA futbalové ihrisko, Star Camp (4-17 rokov), minidisco, Aqua Fun program, SPA centrum, Golf (za poplatok), PADI potápačské centrum (za poplatok).
Stravovanie:
All inclusive. Raňajky, obedy, večere formou bufetu či À la carte , snacky, dezerty, alkoholické a nealkoholické nápoje.
Vybavenie izieb:
426 izieb, v základnej cene je kalkulovaná izba Double umiestnená na prvom alebo druhom poschodí hotela. Izby sú štandardne vybavené kúpeľňou s WC, fénom, županom a hygienickými potrebami, posteľou typu King size (2x2 m) alebo 2 posteľami typu Queen size (1,5x2 m), TV, minibarom, DVD prehrávačom, kávovarom, klimatizáciou.
Poznámka:
Typy izieb sú: Double, Double Side Ocean View, Double Ocean View, Double Ocean View Superior, Villa Garden View, Suite Ocean View, Villa Ocean Front, Master Suite, Ocean Front Swim Out Villa, Villa Ocean Front Superior, Presidental Suite.
Web hotela:
https://www.iberostar.com/eu/hotels/cancun/iberostar-cancun/


Informace o hotelu

 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV TV ano
 • Minibar, Bar Minibar ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén Dětský koutek ano
 • Tenis, Volejbal Tenis ano
 • Golf Golf ano
 • Potápěčské centrum Potápěčské centrum ano
 • Fitness Fitness ano
 • Animační programy Animační programy ano
 • Bezbariérový přístup Bezbariérový přístup ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Kavárna Kavárna ano
 • Půjčovna kol Půjčovna kol ano
 • Wifi zdarma Wifi zdarma ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

dopravaletecky

12:00 h

Popis

Cancún je rušné, turisty oblíbené město (57.000 obyvatel), s překrásným přilehlým ostrůvkem, plným písčitých pláží. Na první pohled je Cancún běžnou metropolí s velikým středem města a zónou hotelů. Dalo by se však říci, že Cancúny jsou dva - město a ostrov, dvě místa se společným jménem a historií. Pro většinu návštěvníků je však Cancún jen jeden, ten na moři. Znamená slávu a celému státu Quintana Roo vybojoval své místo na mapách.

Na ostrově turisté nezabloudí. Je zde deset hlavních silnic a jen jedna z nich (Blvd Kukulcán) je delší než jeden kilometr. Ostrov je celkem 18 kilometrů dlouhý, s pevninou spojen dvěma mosty. Orientace je zde zjednodušena tím, že místní budovy nemají ani svá popisná čísla. Jelikož většina z nich leží podél Blvd Kukulcán, jejich poloha je udávána v závislosti na vzdálenosti od této hlavní silnice.

Na celém ostrově není ani turistické informační středisko, jen na zdejším letišti je přepážka určená turistům a jejich dotazům. Po celém ostrově jsou však rozmístěny různé cestovní kanceláře a agentury, které mohou turisté také využít jako zdroj informací a rad. Banky na ostrově také nejsou, ale je zde mnoho směnáren a bankomatů.

Cancún je považováno za bezpečné místo, ale stejně tak jako kdekoliv jinde na světě by turisté neměli nechávat své cennosti nestřežené a všechny na jednom místě. Velmi podceňovaným nebezpečím je také zdejší doprava. Alespoň jednou týdně srazí automobil podnapilé chodce, kteří vycházejí z barů a diskoték. Dalším podceňovaným rizikem je úpal. Turisté by měli trávit většinu prvních dní ve stínu, než se dostatečně aklimatizují a zvyknou si na veliké horko a prudké slunce.

Jižně od hotelové zóny mohou turisté navštívit historické muzeum se spoustou vzácných sbírek mayského umění a pozůstatků dřívějších kultur. Na ostrově Cancún mohou turisté také navštívit dvě místa s ruinami mayských měst, pozůstatky chrámů a zajímavými nástěnnými malbami. Turisté s dětmi mohou navštívit zábavní vodní park ?Wet?n Wild?, kde se mohou společně bavit na nejrůznějších atrakcích, přičemž k hlavním z nich patří veliký bazén, kde se plave mezi delfíny. Pobřeží ostrova je lemováno velmi pěknými plážemi, a i když mnoho z nich je obestavěno hotely, turistům jsou snadno přístupné. Je jen otázkou vkusu, která je ta nejhezčí, písek je téměř všude stejný, ale atmosféra a lidé, kteří je navštěvují, jsou různé. Surfování je zde také poměrně oblíbené, jen místy zakázané. Nikde jinde nejsou tak veliké vlny, jako na pobřeží Cancúnu. Na většinu míst se mohou turisté snadno dopravit vypůjčeným automobilem, autobusy, nebo taxíkem.

Téměř kdekoliv podél pobřeží mohou turisté zastavit a potápět se a rozhodně nebudou zklamáni, jelikož mořské dno kolem ostrova má co nabídnout. Turisty velmi oblíbená atrakce jsou ?výpravy? na moře spojené s lovem žraloků nebo jen vyhlídkové plavby podél pobřeží, přičemž některé z lodí mají části dna skleněné. Nabídka jednotlivých společností je skutečně bohatá. Většina hotelů také půjčuje loďky, které jsou pro hotelové hosty zpravidla zdarma. Díky množství cestovních kanceláří a agentur si turisté mohou vybrat různé organizované výlety.

Noční život je zde skutečně rušný a na své si přijdou nejen příznivci divokých barů a diskoték. Turisté mohou navštívit vystoupení folklórních tanců, různé ceremoniály a zajímavá vystoupení s historickým podtextem. Nakupování v Cancúnu může být skutečnou zábavou. Obchody i malé stánky jsou tu všude, na tržnicích i v malých uličkách mezi bary a restauranty. V největším nákupním středisku naleznou turisté divadlo, kino a spoustu obchodů s nejrůznějším sortimentem.

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 32 °C v noci 25 °C

 • Teplota vody 27 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 31 °C v noci 24 °C

 • Středa 32 °C v noci 24 °C

 • Čtvrtek 33 °C v noci 24 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout