Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

Hotel Playa Blanca Beach Resort

Panama, Rio Hato

Více o ubytování

Omlouváme se, ale všechny termíny do hotelu jsou vyprodané.

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 108 897

Poloha

Playa Blanca Beach Resort se nachází na krásné pláži Playa Blanca v Panamě a nabízí 2 bazény, vířivky a tenisové kurty. Hosté mají k dispozici bezplatné používání kajaky a lekce aerobiku a tance zdarma.

Vybavení

K vybavení objektu patří přijímací hala s recepcí, bufetová restaurace s mezinárodní kuchyní, sushi restaurace, grill restaurace na pláži, restaurace s mořskými plody, restaurace s pizzou a těstovinami, snack bar, 6 barů (z toho jeden u bazénového komplexu), obchodem se suvenýry. Ve venkovním areálu 3 bazény a terasa na opalování. Lehátka a slunečníky u bazénů zdarma.

Ubytování

Všechny pokoje a apartmá v Playa Blanca Resortu zahrnují kabelovou TV, trezor, vlastní koupelnu, lednici a kávovar. Všechny mají také balkon s výhledem do zahrady, na moře nebo na bazén.

Strava

Program all inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Večeře je také možná v některých a-la-carte restauracích (po předchozí rezervaci na místě, dle dostupnosti). Různé místní alkoholické a nealkoholické nápoje. Nápoje na diskotéce.

Služby

K dispozici jsou 3 různé restaurace, které nabízejí širokou škálu panamských a mezinárodních jídel, včetně sushi a mexické kuchyně. Zajít si můžete i do snack baru. Hotel organizuje řadu aktivit pro děti i dospělé a má posilovnu a wellness. Mezinárodní letiště Tocumen je vzdálené asi 2 hodiny jízdy.

Pláž

Přírodní písečná pláž přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky zdarma.

Informace o hotelu

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

  • Teplota 31 °C v noci 24 °C

  • Teplota vody 28 °C

Předpověď na další dny

  • Zítra 30 °C v noci 24 °C

  • Středa 31 °C v noci 24 °C

  • Čtvrtek 30 °C v noci 23 °C