Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/polsko/cestovani/covid_19.html
Zájezd do

Perła Bieszczadów Geovita Czarna

Hodnocení: 0/5

Polsko, Bieszczady, Czarna

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Perła Bieszczadów Geovita Czarna Hodnocení: 0/5

Hotel Geovita Perła Bieszczadów: Pobyt se snídaní 7 nocí

Hotel Geovita Perła Bieszczadów: Pobyt se snídaní 7 nocí

Informace

Děti do 4 let bez nároku na lůžku zdarma
Polopenze za příplatek 390 kč / noc / dospělý
360 kč / noc / dítě 4-12 let
Polopenze za příplatek snídaně formou bufetu
večeře formou 3-chodového menu
Polopenze za příplatek v ceně nejsou zahrnutý nápoje

Hotel Geovita Perła Bieszczadów

Hotel Geovita Perła Bieszczadów představuje jedinečný klenot v srdci malebných polských Bieszczad. Tento elegantní hotel spojuje moderní komfort s kouzlem horského prostředí, nabízí hostům nezapomenutelný pobyt v jednom z nejkrásnějších regionů Polska.

Ubytování

Ubytování je poskytováno v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových pokojích a apartmánech. Pokoje jsou vybavené koupelnou, satelitní TV, telefonem, fénem, a WiFi.

Hosté mohou využít standardní služby recepce. Kromě toho se v hotelu nachází restaurace, wellness centrum, herna, dětský koutek a konferenční místnosti.

Gastronomie

Hotelová restaurace nabízí tradiční polskou kuchyni. V ceně zájezdu je snídaně formou bufetu a polopenze za příplatek (v ceně nejsou zahrnutý nápoje).

Wellness a lázně

Součástí hotelové nabídky je bazény, jacuzzi a sauny. Hotel nabízí také širokou škálu léčebných programů a kosmetických procedur, které si hosté mohou objednat přímo na místě

Pobyt se zvířetem

Pobyt se zvířetem je možný za příplatek.

Parkování

Hosté mohou zaparkovat své auto na hotelovém parkovišti za příplatek.

Tipy na výlet

Czarna, Ustrzyki Górne a Bieszczadský národní park tvoří malebnou část Polska, kde se mísí přírodní krásy, historie a možnosti aktivit:

1. Czarna:

Beskydy Wyspowe a Pěší Stezky: Procházka pěknými Beskydami Wyspowymi nabízí nádherné výhledy a možnost spojení s přírodou.

Kostel sv. Archanděla Michaela: Historický kostel sv. Archanděla Michaela poskytuje pohled do minulosti obce Czarna a její kulturní dědictví.

2. Ustrzyki Górne:

Lesnický Chodník: Procházejte Lesnickým Chodníkem a objevujte malebné lesy a scenérie v okolí Ustrzyki Górne.

Muzeum Przyrodnicze: Navštivte Muzeum Przyrodnicze (Přírodovědné muzeum), kde se dozvíte více o místní přírodě, flóře a fauně.

3. Zápora a Jezero Solińskie:

Solínská přehrada: Obdivujte technický zázrak - Solínskou přehradu, která reguluje hladinu řeky San a vytváří jezero Solińskie.

Jezero Solińskie: Jezero Solińskie je obrovské jezero obklopené krásnými horami Bieszczad, nabízející skvělé možnosti pro vodní aktivity, jako je plavba na lodi, rybaření nebo odpočinek na břehu.

Pěší stezky kolem jezera: Prozkoumejte pěší stezky, které vedou kolem jezera Solińskiego. Nabízejí vám úchvatné výhledy na jezero a okolní krajinu.

4. Bieszczadský národní park:

Pěší túry a horské výlety: Bieszczadský národní park je rájem pro pěší túry a horské výlety. Několik tras vás zavede do divoké přírody, kde můžete obdivovat faunu a flóru regionu.

Hrad Czorsztyn: Navštivte historický hrad Czorsztyn, který se nachází v blízkosti jezera Solińskie. Poskytuje nejen pohled na historii, ale také nádherný výhled na okolní krajinu.

Destinace

Czarna, k. Ustrzyk Dolnych, Polsko, je malebná vesnice ležící v srdci překrásných Beskyd v blízkosti Ustrzyk Dolnych. Tato idylická lokalita nabízí návštěvníkům autentický pohled na polský venkov s tradičními staveními, zelenými lukami a horskými panoramaty. Pro milovníky přírody a klidných míst je Czarna ideálním útočištěm.

Procházejte malebnými uličkami obklopenými malebnými usedlostmi a objevte místní kulturu a historii. Vesnice je výborným výchozím bodem pro pěší túry do okolní přírody a výlety do nedalekých horských oblastí. Návštěvníci se mohou těšit na čistý horský vzduch a klidnou atmosféru, kterou Czarna nabízí.

Navštivte také tradiční místní obchody a restaurace, kde můžete ochutnat místní speciality a zažít pohostinnost místních obyvatel. Czarna, k. Ustrzyk Dolnych, zaujme každého, kdo hledá odpočinkový pobyt v malebném horském prostředí s příležitostí objevovat krásy polského venkova.

Cena zahrnuje:

5x ubytování, 5x snídaně, Wi-Fi

Cena nezahrnuje:

místní poplatek, parkování

Informace o hotelu

Vyberte si termín

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 5 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout