Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/polsko/cestovani/covid_19.html
Zájezd do

Geovita Zakopane

Hodnocení: 3/5

Polsko, Malopolsko, Zakopane

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

GEOVITA ZAKOPANE - Zakopane

AKČNÍ NABÍDKA

NOVINKA V NABÍDCE - UBYTOVÁNÍ V ZAKOPANEM

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel Geovita Zakopane: - Zimní hlavní město Polska - termální lázně jen 650 m od hotelu - ideální podmínky pro rodinnou rekreaci a aktivní turistiku po celý rok

KDE BUDETE SPÁT

2 a 3 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, rádio, telefon, fén, balkon

FORMA STRAVY

snídaně. Možnost bezlepkové stravy za příplatek na místě. Nutno uvést do objednávky.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

V okolí najdete plno možností koupání vč. termálních aquaparků: - AQUA PARK ZAKOPANE (600 m po cestě, cca 250 m lesem) - Akvapark v srdci města Zakopané. Uvnitř je malé občerstvení, restaurace, sauny a tobogány. Z venkovního bazénu s teplou vodou je nádherný výhled na polské Tatry, které má člověk v tu chvíli jako na dlani. - KOUPALIŠTĚ POLANA SZYMOSZKOWA (4 km) - Otevřené geotermální koupaliště v Zakopaném. Nedaleko lanovky na vrchol Gubałowka se nachází areál Szymoszkowa. Areál koupaliště se skládá ze dvou bazénů, skluzavek, volejbalového hřiště, lehátek a restaurace s místní kuchyní. - TERMY BUKOWINA (15 km) - areál s termálním koupalištěm a lyžařským areálem. - TERMY GORACY POTOK (15 km) - v areálu jsou bazény s různou teplotou vody až do 42,5 stupně. Také se zde nachází velká dětská zóna a také velký lanový park. - CHOCHOLOWSKIE TERMY (20 km) - největší akvapark v regionu Podhale. Má vnitřní i venkovní část s bazény, tobogány a restaurací. - TERMY BANIA (25 km) - moderní akvapark pro celou rodinu. Jsou zde termální bazény, odpočinková zóna, tobogány, sauny. V blízkosti akvaparku jsou i lyžařské areály.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 3,99 let se snídaní ZDARMA. Dítě zdarma povolenou v doprovodu 2 plně platících osoba.

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

Co musíte vidět v Zakopaném a okolí: - KASPROWY WIERCH - Cesta na vrchol trvá lanovkou asi 20 minut a uvidíte nezapomenutelné výhledy. Budete obdivovat výhledy na horské štíty v Tatrách a ten nejcharakterističtější - Giewont. Na vrch Kasprowy vede i turistická stezka. Nejkratší trasa vede prakticky pod lanovkou, přes Myślenickie Turnie, po zelené značce z Kuźnic - stoupání trvá 3 hodiny - cesta dolů trvá 2:30 hodin. - HORA GIEWONT - Hrdě stojící nad Zakopaným je cílem mnoha turistů - zarytých profíků i nových turistů. To, co dělá Giewont zvláštním místem, je 17,5 metrový kovový kříž na jeho vrcholu (z toho 2,5 metru je umístěn ve skalách). Je tam od 19. srpna 1901. Instalovali ho tam farníci ze Zakopaného na památku 1900. výročí Ježíše Krista. Do Giewontu se můžeme dostat z Kuźnice, Doliny Strążyska nebo Doliny Małej Łąki a každá z těchto tras má své příznivce. - ULICE KRUPÓWKI - Většina turistů podniká první kroky do KRUPÓWKI, vzdáleného asi 7 minut od resortu. Toto je nejreprezentativnější ulice v Zakopaném. Je zde mnoho restaurací, hospod, obchodů se suvenýry a pořádá se mnoho představení. - Hora GUBALÓWKA - na kterou se pohodlně dostanete pozemní lanovkou. Nahoře na vás čeká úchvatné panorama Tater a plno restaurací, stánků s typickými goralskými suvenýry a občerstvením. Dolů se můžete svést lanovkou z Butorowskeho vrchu. - SKOKANSKÝ MŮSTEK STANISŁAW MARUSARZ - Skokanský můstek v Zakopaném pojmenovaný po lyžaři Stanisławu Marusarzovi se nachází na severním svahu hory Krokiew v Západních Tatrách. Je nejstarším a největším skokanským můstkem v Polsku. V létě je zde připraveno plno aktivit jak pro děti, tak pro dospělé. - MĚSTSKÝ PARK MARŠÁLA JÓZEFA PIŁSUDSKÉHO - V zóně aktivního odpočinku jsou tenisové kurty pro dospělé a minikurty pro děti, víceúčelové hřiště, dvě hřiště a bruslařská dráha. V kulturní zóně vznikla koncertní část se zázemím a hledištěm, Tatranské kulturní a sportovní centrum "Jutrzenka" v zakopaném stylu, dále zde najdete i minialpinárium představující vysokohorskou vegetaci. - TATRANSKÝ NÁRONÍ PARK - určitě doporučujeme udělat si výlet i do místní nádherné přírody. Za vstup do NP se platí vstupné (velmi nízké) a není povolen vstup se psy. Pro méně zdatné doporučujeme výlet na Morskie oko, které zvládnou i děti (cca 8 km po asfaltové cestě, příp. se dá vyjet povozem za poplatek). Pro náročnější např. túru údolím pěti polskými jezery až k Morskému oku a zpět (cca 24 km). - KAM S DĚTMI V ZAKOPANÉM : Motýlí dům (Motylarnia), Papouščí dům (Papugarnia), Podvodní svět (Podwodny Świat), Přírodovědné vzdělávací centrum TNP, Lanový park Złota Grań, Adventure Park Przygody, Výstava voskových figurín Expo, Muzeum Be Happy, Centrum Rozrywki Letnia Zabawa - STEZKA KORUNAMI STROMŮ (cca 35 km od Zakopaneho) - v srdci krásného lesa Bachledzké doliny. Procházkou po něm se seznamujeme s místní flórou a faunou.

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

dle aktuálního ceníku

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

20 PLN/ den

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 16.00 hod a snídaní druhý den ráno. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.

1. PROGRAMOVÝ POBYT

DOVOLENÁ V ZAKOPANEM - ubytování s bufetovou snídaní - Wi-Fi

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - (odlišné storno, omezení)

POZOR! Platí odlišné storno podmínky oproti standardním Stornovacím podmínkám uvedených ve Všeobecných smluvních podmínkách ATIS a.s. Dochází ke změně bodu IX. Stornovací podmínky, odst. 2 následovně: do 35 kalendářních dnů před nástupem na pobyt dle Všeobecných smluvních podmínek ATIS a.s., od 35 do 8 kalendářních dnů před nástupem na pobyt 60% z celkové ceny objednaných služeb. od 7 až 0 kalendářních dnů před nástupem na pobyt 100% z celkové ceny objednaných služeb. Ostatní ustanovení Všeobecných smluvních podmínek ATIS a.s. zůstává nezměněno.

LYŽOVÁNÍ

Lyžařské areály: Nosal, Polana Szymoszkowa (4 km), Gubałówka, Kasprowy Wierch a četné lyžařské vleky v Poroninu, Bukowina Tatrzańska (15 km), Białka Tatrzańska (25 km)

CELKOVÁ KAPACITA

116 lůžek

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

2 PLN/ osoba/ den

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Středisko Geovita v Zakopaném se nachází na klidném jižním svahu Antałówky. Jeho okna nabízejí malebný výhled na Giewont a panorama Tater. Termální lázně cca 650 m, centrum města 10 minut pěšky. Zakopane - hlavní město polských Tater - jediné pohoří ve střední a východní Evropě s alpským charakterem. Je to nejvýše položené město v Polsku. Nabízí ideální podmínky pro rodinnou rekreaci a aktivní turistiku po celý rok. Krása hor, pulzující, jedinečný folklór a jedinečné dřevěné stavby lákají hosty z celého světa.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, kavárna, grilovací přístřešek, Wi-Fi, sauna, dětská herna, kulečník, stolní tenis, parkoviště, garáž


Informace o hotelu

 • Lednička Lednička ano
 • Dětský koutek Dětský koutek ano
 • Fitness Fitness ano
 • Bar Bar ano
 • Bezbariérový přístup Bezbariérový přístup ano
 • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Kavárna Kavárna ano

Vyberte si termín

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 6 °C v noci -1 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 2 °C v noci -1 °C

 • Pondělí 4 °C v noci -5 °C

 • Úterý 9 °C v noci -6 °C

 • Středa 4 °C v noci 0 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout