Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/polsko/cestovani/covid_19.html
Zájezd do

Geovita Zakopane

Hodnocení: 3/5

Polsko, Polské Tatry, Zakopane

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Rekreační středisko Geovita Zakopane: Pobyt se snídaní 3 noci

Rekreační středisko Geovita Zakopane: Pobyt se snídaní 3 noci

Informace

Děti do 4 let zdarma
Polopenze za příplatek 390 kč / noc / dospělý
310 kč / noc / dítě 4-12 let
Polopenze za příplatek snídaně formou bufetu
večeře formou 3-chodového menu
Polopenze za příplatek v ceně nejsou zahrnutý nápoje

Rekreační středisko Geovita Zakopane

Geovita Zakopane je útulné rekreační středisko situované v malebném horském městě Zakopane, v srdci polských Tater. Nachází poblíž centra města a vedle moderního aquaparku. Rekreační zařízení nabízí prostorné a vkusně zařízené pokoje s výhledem na okolní hory nebo do okolní zahrady.

Ubytování

Ubytování je poskytováno v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích a apartmánech. Pokoje jsou vybavené koupelnou, satelitní TV, telefonem, fénem a WiFi.

Hosté mohou využít standardní služby recepce. Kromě toho se v hotelu nachází restaurace, bar, kavárna, sauna, fitness centrum, herna a konferenční místnost.

Gastronomie

Hotelová restaurace nabízí tradiční polskou kuchyni. V ceně zájezdu je snídaně formou bufetu a polopenze za příplatek (v ceně nejsou zahrnutý nápoje). Na vyžádání možnost bezlepkové a vegetariánské stravy.

Wellness a lázně

Součástí hotelové nabídky je sauna a fitness centrum.

Pobyt se zvířetem

Pobyt se zvířetem je možný za příplatek 20 zł / den.

Parkování

Hosté mohou zaparkovat své auto na hotelovém parkovišti nebo v garážích za poplatek 20 zł / den.

Tipy na výlet

Výstup na Gubałówkę: Překonejte výškový rozdíl pohodlně lanovkou nebo si užijte turistickou trasu na vrchol Gubałówky. Odtud si můžete vychutnat panoramatické výhledy na Zakopane a okolní Tater. Turistika na Kasprowy Wierch: Pro zkušenější turisty je výstup na Kasprowy Wierch nezapomenutelný zážitek. Na vrcholu můžete obdivovat nádherné výhledy a v zimě si užít sjezdovky. Procházka po hlavní třídě Krupówki: Objevte srdce Zakopane procházkou po hlavní třídě, Krupówce. Plná obchodů, restaurací a tradiční architektury, Krupówka je centrem města a ideálním místem pro nakupování a ochutnávání místních dobrot. Termální lázně v Bukowině Tatrzańské: Nedejte si ujít relaxaci v termálních lázních v nedaleké obci Bukowina Tatrzańska. Teplá voda a krásné okolí hor vytvoří ideální podmínky pro odpočinek. Navštívení Muzea Tatry: Získejte hlubší porozumění regionu v Muzeu Tatry, kde najdete expozice věnované historii, kultuře a přírodě Tater. Lyžařský zážitek v Nosalu: Pro milovníky zimních sportů nabízí Nosal skvělé lyžařské a snowboardové možnosti. Bez ohledu na úroveň dovedností si zde každý najde vhodnou sjezdovku. Návštěva Údolí Kościeliska: Prozkoumejte krásné Údolí Kościeliska při pěší procházce. Budete ohromeni úchvatnou přírodou, skalními útvary a tradičními drevenicemi. Adrenalín na třešničce na vrcholu: Pro něco zábavy a vzrušení vyzkoušejte třeba adrenalinovou sjezdovku Nocny Wyciąg Harenda, která nabízí noční lyžařský zážitek. Prohlídka Drevenice na řece Chochołów: Navštivte malebnou vesnici Chochołów a prohlédněte si tradiční drevené chalupy. Tato vesnice nabízí autentický pohled na polskou horskou kulturu. Cyklovýlet kolem jezera Morskie Oko: Pro milovníky cyklistiky doporučujeme výlet kolem krásného jezera Morskie Oko, kde můžete obdivovat nádherné scenérie až k horským štítům.

Destinace

Zakopane na úpatí Tater je nejproslulejší polské horské letovisko a hlavní centrum zimních sportů. Je základnou pro túry, pro lyžování, ale samotné město je dostatečně zábavné a má výborné zázemí pro turisty. S. Witkiewicz byl místní tradiční architekturou natolik inspirován, že vytvořil tzv. „styl Zakopane“ a některé z jeho budov stojí dodnes (Villa Koliba a další).

Město leží na úpatí hory Giewont, výstup na ni je sice náročný, ale nesmírně populární. Srdcem Zakopaného je třída Krupówki, moderní bulvár s restauracemi, kavárnami a butiky. Ve městě najdete i stanici lanovky na Kasprový vrch, starý farní kostel, Muzeum Tatranského národního parku a další atraktivní cíle. Můžete tudy putovat i na kole, jsou zde kvalitní cyklotrasy, ale hlavním sportem je určitě lyžování – na svazích v zimní sezóně funguje až 50 vleků.

V srpnu se zde koná Mezinárodní festival goralského folklóru a v červenci se koná série koncertů hudby Karola Szymanowského a dalších skladatelů.


Informace o hotelu

 • Lednička Lednička ano
 • Dětský koutek Dětský koutek ano
 • Fitness Fitness ano
 • Bar Bar ano
 • Bezbariérový přístup Bezbariérový přístup ano
 • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Kavárna Kavárna ano

Vyberte si termín

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 6 °C v noci -1 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 2 °C v noci -1 °C

 • Pondělí 4 °C v noci -5 °C

 • Úterý 9 °C v noci -6 °C

 • Středa 4 °C v noci 0 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout