Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/polsko/cestovani/covid_19.html
Zájezd do

Era

Hodnocení: 3/5

Polsko, Sudety, Świeradów Zdrój

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Hotel Era: Pobyt s polopenzí 7 nocí

Hotel Era: Pobyt s polopenzí 7 nocí

Informace

V hotelu mohou být ubytované pouze děti od 12 let
Dětské ceny platí při ubytování se 2 dospělými osobami

Hotel Era

Hotel Era *** patří do kategorie hotelů určeným dospělým klientům. Hotel nabízí ubytování v prostorných pokojích s balkonem nebo terasou, ze kterých můžete obdivovat krásu Jizerských hor. Blízkost lanovky Ski&Sun (100 metrů), cyklostezky Single Tracks (300 metrů) a 400 metrů vzdáleného lázeňského centra navíc znamená, že lepší místo pro relaxaci nenajdete!

Ubytování

Ubytování je poskytováno v dvoulůžkových pokojích typu Standard, Suite a Superior. Pokoje jsou vybavené koupelnou, satelitní TV, telefonem, ledničkou, fénem a WiFi. Všechny pokoje mají balkon nebo terasu s výhledem na hory.

Hosté mohou využít standartní služby recepce. Kromě toho se v hotelu nachází restaurace, bar a wellness centrum.

Gastronomie

Hotelová restaurace nabízí regionální kuchyni připravenou s důrazem na chuť a aroma. V ceně zájezdu je polopenze, která zahrnuje snídani a večeři formou bufetu.

Wellness a lázně

Součástí hotelové nabídky je wellness centrum. Hosté mohou využívat moderní rekreační bazén v solné jeskyni - jediný svého druhu v Polsku - o rozměrech 11 x 5 m, vybavený mnoha atrakcemi, jako jsou vodní chrliče, stěnové masáže, vzduchový gejzír, protiproud a stěnový vodopád. Kromě toho mají hosté k dispozici saunový svět se saunovými rituály a floatingovou komoru, kterou ocení především osoby trpící chronickými bolestmi hlavy, zad, kloubů, svalovým napětím, hypertenzí, úzkostí a neurózou. Koupel také zmírňuje záněty kůže, otoky a odvádí toxiny z těla.

Hotel nabízí také širokou škálu léčebných programů.

Pobyt se zvířetem

Pobyt se zvířetem není možný.

Parkování

Hosté mohou zaparkovat své auto parkovišti před hotelem.

Atrakce v okolí

Świeradów-Zdrój a jeho okolí nabízejí různorodé atrakce:

Lázeňská relaxace: Užijte si lázeňské procedury a wellness centra. V areálu hotelu se nachází solná jeskyně, která je ideálním doplňkem zdravotní péče. Je to dřevěná konstrukce, v níž po kapkách prosakuje po stěnách solanka a vlivem větru a slunečního záření se intenzivně odpařuje. Kolem gradující věže, která je přírodním léčebným inhalatoriem, se vytváří proslulé mikroklima bohaté na jód. Doporučuje se zejména lidem s dýchacími potížemi, ale posiluje také imunitní systém a má relaxační účinky

Přírodní krása: Objevte malebné trasy a stezky v okolní přírodě.

Cyklistika: Prozkoumejte region na kole po různých cyklostezkách - více než 100 kilometrů stezek, včetně dobře připravené sítě přírodních SINGLE TRACKS různých stupňů obtížnosti v malebné krajině Jizerských hor.

Zimní radovánky: V zimě si užijte lyžování a snowboarding.

Muzea a historie: Poznejte bohatou historii města prostřednictvím muzeí a památek.

Gastronomie: Ochutnejte místní kuchyni v restauracích a kavárnách.

Festivaly a akce: Během roku si užijte různé kulturní a společenské události.

Adrenalinové aktivity: Pro ty, co hledají dobrodružství, jsou k dispozici horolezectví, jízda na koni a paragliding.

Destinace

Świeradów – Zdrój je nevelká lázeňská obec ležící v Sudetech na úpatí Jizerských hor, okolí tvoří překrásné jehličnaté lesy, a to vše je důvodem, proč se zde nachází výjimečné uzdravující klima. Zde můžete nejen zlepšit svůj zdravotní stav, ale také krásně odpočívat a dobíjet energii. Nejbližší okolí přímo vybízí i k aktivnímu trávení dovolené - turistické trasy, hory, celoroční areál s kabinovou sedačkou - Ski & Sun. Krásné vycházkové trasy vedou po okolí i hřebeni.

Toto místo bývá také nazýváno Údolím mládí. Jedinečným činitelem těchto lázní, který zdraví a mládí pomáhá, je radon. Tento vzácný plyn přirozeným způsobem povzbuzuje hormonální činnost a imunitu, a zároveň podporuje léčbu bolesti. Kromě toho urychluje i regenerační procesy, léčí kůži, kosterní soustavu i svalstvo. Jsou to také radonové lázně.

Cena zahrnuje:

4x ubytování, 4x polopenze, welcome drink, láhev minerální vody na pokoji každý den, volný vstup do wellness centrum během otevírací doby (bazén se solnou jeskyní, saunový svět), vstup do gradovny v letních měsících, 1x týdně pitná kúra ve Wandelhalle (vycházková hala), 2x měsíčně večer s živou hudbou, vstup na minigolfové hřiště (cca 50 metrů od hotelu), půjčovna holí na nordic walking, 10% sleva na půjčení kola, zapůjčení županu, denní kyvadlová doprava do centra, parkoviště (v závislosti na dostupnosti), WiFi

Cena nezahrnuje:

místní poplatek

Informace o hotelu

 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV TV ano
 • Minibar, Bar Minibar ano
 • Lednička Lednička ano
 • Fitness Fitness ano
 • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Kavárna Kavárna ano
 • Půjčovna kol Půjčovna kol ano

Vyberte si termín

Mapa

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Počasí

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout