Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/polsko/cestovani/covid_19.html
Zájezd do

Geovita Ladek Zdroj

Hodnocení: 3/5

Polsko, Dolní Slezsko, Lądek Zdrój

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Geovita Ladek Zdroj Hodnocení: 3/5

Rekreační středisko Geovita Lądek Zdrój: Pobyt se snídaní 7 nocí

Rekreační středisko Geovita Lądek Zdrój: Pobyt se snídaní 7 nocí

Informace

Děti do 4 let zdarma
Polopenze za příplatek 390 kč / noc / dospělý
310 kč / noc / dítě 4-12 let
Polopenze za příplatek snídaně formou bufetu
večeře formou 3-chodového menu
Polopenze za příplatek v ceně nejsou zahrnutý nápoje

Rekreační středisko Geovita Lądek Zdrój

Rekreační středisko Geovita Lądek Zdrój se nachází v srdci Zlatých hor, a je vynikající základnou pro lyžaře. Hosté zde mohou zažít relaxaci a odpočinek v lázeňském centru, využít wellness procedury nebo si vychutnat tradiční polskou kuchyni v hotelové restauraci.

Ubytování

Ubytování je poskytováno v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích a apartmánech. Pokoje jsou vybavené koupelnou, satelitní TV, telefonem, fénem a WiFi.

Hosté mohou využít standardní služby recepce. Kromě toho se v hotelu nachází restaurace, bar, kavárna, sauna, minibazén, fitness centrum a konferenční místnost.

Gastronomie

Hotelová restaurace nabízí tradiční polskou kuchyni. V ceně zájezdu je snídaně formou bufetu a polopenze za příplatek (v ceně nejsou zahrnutý nápoje).

Wellness a lázně

Součástí hotelové nabídky je sauna, minibazén a fitness centrum. Hotel nabízí také širokou škálu léčebných programů (masáže, koupele, ultrazvuk), které si hosté mohou objednat přímo na místě.

Pobyt se zvířetem

Pobyt se zvířetem je možný za příplatek.

Parkování

Hosté mohou zaparkovat své auto na hotelovém parkovišti.

Tipy na výlet

Lázeňský Park: Procházejte malebným Lázeňským parkem, kde se mísí historie a zeleň. Užijte si klidné procházky kolem léčivých pramenů a elegantních historických budov. Ski Resort Czarna Góra: Pokud navštěvujete Ladek-Zdrój během zimního období, vydejte se do Ski Resortu Czarna Góra a užijte si lyžařské a snowboardové radovánky na dobře upravených sjezdovkách. Město Klodzko: Nechte se unést krásou nedalekého města Klodzko, které nabízí další historické památky, včetně pevnosti a malebného historického centra. Stronie Śląskie: Toto město ležící v údolí řeky Biała Lądecka je obklopeno překrásnou přírodou a je výchozím bodem pro výlety do Jeseníků. Navštivte místní muzeum a užijte si horské túry. Nowa Ruda: Nowa Ruda je město s průmyslovou historií a několika památkami, včetně industriálního komplexu Włodarz a kostela svatého Bartoloměje. Duszniki-Zdrój: Toto lázeňské město je známé svými historickými lázněmi a každoročně pořádá mezinárodní klavírní festival, což přitahuje milovníky klasické hudby z celého světa. Bystrzyca Kłodzka: Město Bystrzyca Kłodzka nabízí malebné náměstí obklopené historickými budovami, včetně radnice a kostela svatého Jiří. Prozkoumejte kouzlo tohoto města a jeho přátelskou atmosféru. Międzylesie: Město Międzylesie leží nedaleko polsko-české hranice a je výchozím bodem pro pěší túry do přírody a hory Bialskie.

Destinace

Ladek-Zdrój, malé a malebné město ležící v jihozápadním Polsku, láká návštěvníky svou přírodní krásou a léčivými prameny. Nachází se v údolích Krkonoš a Jeseníků, což poskytuje nádherné panoramatické výhledy a příležitosti k procházkám v okolních lesích.

Město je známé svými lázněmi, kde místní minerální prameny nabízejí léčivé vody pro relaxaci a regeneraci. Historie Ladek-Zdrój sahá až do středověku, což přidává k jeho kouzlu historické budovy a malebné uličky. Mezi významné pamětihodnosti patří kostel svatého Jana Křtitele a historický park zámku Kynast.

Město hostí také různé kulturní a sportovní akce, které přitahují návštěvníky z celého regionu. Bez ohledu na to, zda jste zde pro relaxaci v lázních, objevování historie nebo prozkoumávání okolní přírody, Ladek-Zdrój nabízí příjemné prostředí pro odpočinek a obdivování krás Polského krajinného pohledu.

Cena zahrnuje:

4x ubytování, 4x snídaně, Wi-Fi

Cena nezahrnuje:

místní poplatek, parkování

Informace o hotelu

 • TV TV ano
 • Lednička Lednička ano
 • Dětské hřiště Dětské hřiště ano
 • Tenis Tenis ano
 • Fitness Fitness ano
 • Bar Bar ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Kavárna Kavárna ano

Vyberte si termín

Počasí

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout