• Od 1. 5. 2022 není třeba vyplňovat Příjezdový formulář ani předkládat doklad o bezinfekčnosti.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat z Řecka je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/recko/cestovani/covid_19.html

Kairaba Mythos & Spa (Boukari)

Řecko, Korfu, Boukari

Pouze pro dospělé 16+ Luxusní hotel s prvotřídními službami Písčito-oblázková pláž 100 m Bar otevřený 24 hodin denně

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Kairaba Mythos Palace (ADULTS ONLY 16+)

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Název či hvězdičkové hodnocení ubytování se v naší databázi liší od názvu / hodnocení poskytnutého cestovní kanceláří:

 • Electra Tours CZ: Kairaba Mythos Palace (ADULTS ONLY 16+)
 • Invia: Kairaba Mythos & Spa (Boukari)

Poloha

hotel se nachází cca 26km od letiště

Vybavení hotelu

Tento hotel ohodnocený 5 hvězdami nabízí hostům celou řadu prvotřídních služeb. Hotel Mythos Palace poskytuje ubytování pouze v prémiových pokojích a hosté si mohou užít několik služeb šitých na míru – jedna z mnoha je bar otevřený 24 hodin denně. Relaxační zážitek z pobytu v tomto luxusním hotelu a z nabídky mnoha sportovních aktivit, které hotel nabízí, si určitě každý vybere to své. Pro klienty hledající aktivnější typ dovolené je ideálním řešením výlet do hlavního města Korfu vzdáleného jen 39 kilometrů. Je to místo plné kultury a nočního života. Letovisko Lefkimi je také kousek od hotelu a nabízí klidnější plážové prostředí s restauracemi a plážemi. Hotel je určen pro klienty starší 16 let. Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Vybavení pokoje

jednoduše zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, kouupelna,WC, klimatizace, telefon, fén, TV/SAT, trezor, balkon nebo terasa

Stravování

Snídaně , Polopenze: snídaně a večeře formou bufetu All Inclusive: Hlavní restaurace Zoe: 6.00–7.00 brzká snídaně, 7.00–10.00 snídaně, 10.00–11.00 pozdní snídaně, 12.30–15.00 oběd formou bufetu, 18.30–22.00 večeře formou bufetu, 24.00–07.00 noční bufet s polévkou. U snídaně filtrovaná káva, čaj, džus a voda, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo a víno. Restaurace Uranus: 20.00–24.00 mezinárodní speciality z celého světa – rezervace nutná předem. Restaurace se nachází venku. Restaurace Olea: 19.00–22.00 servírovaná večeře. 1× za pobyt večeře v rámci All Inclusive zdarma, po předchozí rezervaci. Restaurace se nachází venku, v blízkosti bazénu. Snack restaurace a bar u bazénu Olea: 10.00–18.00 a 12.00–17.00 lehké občerstvení během dne Bar v restauraci: 12.30–15.00 a 18.30–22.00 nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané) během obědů a večeří Lobby bar Rea: nealkoholické nápoje, pivo, víno, alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), filtrovaná káva a čaj a nealkoholické nápoje Bar na střeše – Uranus: 19.00–01.00 (All Inclusive pouze do 24.00) nealkoholické nápoje, pivo, víno, alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané) Bar u bazénu Serenity: 10.00–18.00 nealkoholické nápoje, pivo, víno, alkoholické nápoje a koktejly (vše místní výroby, rozlévané), filtrovaná káva a čaj výše uvedené časy a místa se mohou změnit. U večeře je vyžadováno formální oblečení.

Pláž

pláž cca 50m od hotelu, plážový servis za poplatek


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 100 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 2 km
 • Vzdálenost od letiště Letiště 38 km
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV TV ano
 • Minibar Minibar ano
 • Fitness Fitness ano
 • Animační programy Animační programy ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Hotel bez dětí ano

Vyberte si termín

Recenze hotelu

Hodnocení 3,1 / 5
Invia

Dobré (1 hodnocení)

Ubytování 3,5 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 1,5 / 5

Cena 2,0 / 5

Původ recenzí: Je-li recenze označena jako "ověřená recenze", prokazatelně pochází od našeho zákazníka.

Tento hotel je 424. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 1304 v Korfu.

Zákazník nechtěl zveřejnit své jméno

Hodnocení 3,1 / 5

Neověřená recenze Datum pobytu 11.7. - 18.7.2020 Hodnoceno: Červenec 2020

Kairaba Mythos & Spa (Boukari) Řecko, Korfu

Dovolená, která splnila svůj účel, avšak bych se sem asi už nevrátila.

Dovolená, která splnila svůj účel, avšak bych se sem asi už nevrátila.

Ubytování 3,5 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 1,5 / 5

Cena 2,0 / 5

Ubytování
Rozporuplné dojmy. Architektura hotelu se mi zdála rozporuplná. Na jedné straně moderní budovy (panelového typu, kostky, paneláky), které jsou po stranách zdobeny freskami s liturgickými výjevy, které sice byly krásné, avšak na moderní budově se mi to jevilo jako nevkusné. V rozporu s venkovním designem budov bylo i vnitřní vybavení hotelu, které bylo: na jedné straně nádherné, ale na straně druhé v těžkém rozporu s venkovním designem. Pokoje moderně zařízené - opět se mi jevilo v rozporu s architekturou hotelu. Zde je nutno podotknout, že pokoje s tzv. výhledem na hory v sobě mohou zahrnovat i pokoje s výhledem na parkoviště, které jsou zatíženy ruchem z parkoviště, ruchem zásobovacích vozidel a zejména ruchem klientů sedících ve večerních/nočních hodinách před hotelem a převážně se hlučně bavících a kouřících. Pokoje s výhledem na hory ve vyšších patrech, a to min. od 4. patra se mohou zdát klidnější a s pravděpodobným výhledem do hor a s trochou štěstí i na vzdálené moře. Co se mi jevilo jako vysoce nevhodné (až absurdní) bylo, že v nabídce je i možnost pokoje s vlastním mini bazénkem (za značný finanční příplatek) Zde jsem shledala, že více jak polovina z těchto pokojů mají výhled přímo do schodiště a zdi níže vystavěné budovy. Pokoje v první linii s bazénky mají neutěšený výhled do trvale bzučící nově budované trafostanice a vysoké stožáry elektrického vedení. Jinak mini bazénky byly moc hezké. Osobně bych hodnotila jako nejlepší pokoje s bočním výhledem na moře, a to ve vyšších patrech nebo v pokojích s výhledem k bazénu a moři.

Pokoje vybaveny minibarem, avšak nefungovaly - údajně kvůli coronaviru, což považuji pouze za výmluvu a pravděpodobně i cestu jak ušetřit. Nicméně v nabídce cestovních kanceláří je doplňovaný minibar inzerován. Minibar obsahoval pouze jednu půl litrovou obyčejnou vodu. CK inzerovaný kávový servis rovněž nebyl údajně z důvodu coronaviru k dispozici. Koupelna vybavena sprchovým koutem, minimum hygienických potřeb (šampon, tělové mléko), fén, bez bidetu. K dispozici župany a trepky.

Strava
Výborná, chutná, není co dodat - to byl labužnický koncert. Snídaně podávány pouze v hlavní restauraci. Obědy v hlavní rest. a v restauraci u plážového baru, kterou bych přirovnala ke klasické řecké taverně - zde se jídlo podávalo na základě objednávky z meníčka. Výýýýýýýborné vše. Stravování bych ohodnotila na 1****.

Výtka : při našem nočním příjezdu večeře byla ve formě dvou malých snacků a poslední večeři jsme nedostali vůbec, ani ve formě balíčku.

V ceně zájezdu měl být tzv. ultra all incl. - tak to absolutně nefungovalo !!!!! Bar na střeše hotelu měl být rovněž all incl. - v den našeho příjezdu po 23. hod. (12.07.) jsme si musely pití zaplatit s tím, že je all incl. do 22 hod., následující den jsme byly na baru před 22. hodinou a musely jsme opět platit - údajně zde all incl. neplatí, a tak to zůstalo do našeho odjezdu. Je pravda, že ceny na střešním baru jsou víc jak příznivé (( sklenice vína 1,5 Euro, další nealko postmix 1,5...) - levné, avšak z principu, že hotel deklaroval all. incl. po celý den - domnívám se, že nepřijatelné, jelikož i detaily tohoto typu rozhodují v našem rozhodování se pro konkrétní hotel. Jinak drinky u pool baru i jinde byly z post mixu - avšak dobré.

Služby hotelu
Zaměstnanci hotelů milí, úslužní, pozorní, pracující na plný výkon od rána do večera. Zejména obdivuji pracovníky na barech, kteří se po celý den nezastavili ani na minutu. Opravdu tvrdá práce !!!!

V hotelu si lze zapůjčit auto, poměrně dobré ceny.

Výtka : při pozdním odjezdu check-out pouze v místnosti k odložení kufrů (vedle recepce), není k dispozici žádná místnost ani sprcha - opět s odkazem na coronavirus.

Lobby bar byl otevřen od 10 hod. do 01.00 hod. a zejména ve večerních hodinách tzv. praskal ve švech, jelikož to bylo, kromě placeného baru na střeše), jediné místo, kde se dalo sednout s drinkem. Vůbec si nedovedu představit, že by hotel byl hosty plně naplněn -řekla bych, že byl zpočátku (3 dny) naplněn tak na 50 procent, poté, co mohli přiletět Angličani, tak na 70 procent, a to jsem měla pocit, že je již předimenzován, a to zejména i ke corona opatřením - přibyly fronty na jídlo, na drinky...

Venkovní posezení co nejblíže u jediného fungujícího večerního baru v rámci all. incl. bylo de facto situováno na okraji parkoviště před hl. vchodem - zcela nevhodné!!!!!!!!!!!!!!! Toto místo bylo zejména využíváno jako kuřárna.

Pláž
Přístup k pláži přímo tragický - rozhodně ne pro osoby, které by byly nějakým způsobem pohybově postiženy. Cesta k pláži je ze strmého kopce, přes silnici a lehátka jsou na vybudovaném molu, popřípadě na kamenité, plné chaluh a nečistot, pláži. Při troše dobré vůle, což Řekům chybí, by se i standard pláže dal zvednout, avšak toto asi není priorita - bohužel. Toto je jeden z důvodů proč bych se na toto místo podruhé nevrátila. V moři jsou ostrůvky s chaluhami, což je celkem nepříjemné, když se vám otírají o tělo.

Plážový bar (řecká taverna) a bazén jsou super.

Hotel disponuje 2 bazény s hloubkou 1 m, z toho jeden s pool barem a plným servisem od 10 hod. do 18 hod. - SUPER !!!!! Spodní bazén u pláže rovněž dostupný po příkré cestě.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Filtrovat recenze

Zákazník nechtěl zveřejnit své jméno

Hodnocení 3,1 / 5

Neověřená recenze Datum pobytu 11.7. - 18.7.2020 Hodnoceno: Červenec 2020

Kairaba Mythos & Spa (Boukari) Řecko, Korfu

Dovolená, která splnila svůj účel, avšak bych se sem asi už nevrátila.

Dovolená, která splnila svůj účel, avšak bych se sem asi už nevrátila.

Ubytování 3,5 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 1,5 / 5

Cena 2,0 / 5

Ubytování
Rozporuplné dojmy. Architektura hotelu se mi zdála rozporuplná. Na jedné straně moderní budovy (panelového typu, kostky, paneláky), které jsou po stranách zdobeny freskami s liturgickými výjevy, které sice byly krásné, avšak na moderní budově se mi to jevilo jako nevkusné. V rozporu s venkovním designem budov bylo i vnitřní vybavení hotelu, které bylo: na jedné straně nádherné, ale na straně druhé v těžkém rozporu s venkovním designem. Pokoje moderně zařízené - opět se mi jevilo v rozporu s architekturou hotelu. Zde je nutno podotknout, že pokoje s tzv. výhledem na hory v sobě mohou zahrnovat i pokoje s výhledem na parkoviště, které jsou zatíženy ruchem z parkoviště, ruchem zásobovacích vozidel a zejména ruchem klientů sedících ve večerních/nočních hodinách před hotelem a převážně se hlučně bavících a kouřících. Pokoje s výhledem na hory ve vyšších patrech, a to min. od 4. patra se mohou zdát klidnější a s pravděpodobným výhledem do hor a s trochou štěstí i na vzdálené moře. Co se mi jevilo jako vysoce nevhodné (až absurdní) bylo, že v nabídce je i možnost pokoje s vlastním mini bazénkem (za značný finanční příplatek) Zde jsem shledala, že více jak polovina z těchto pokojů mají výhled přímo do schodiště a zdi níže vystavěné budovy. Pokoje v první linii s bazénky mají neutěšený výhled do trvale bzučící nově budované trafostanice a vysoké stožáry elektrického vedení. Jinak mini bazénky byly moc hezké. Osobně bych hodnotila jako nejlepší pokoje s bočním výhledem na moře, a to ve vyšších patrech nebo v pokojích s výhledem k bazénu a moři.

Pokoje vybaveny minibarem, avšak nefungovaly - údajně kvůli coronaviru, což považuji pouze za výmluvu a pravděpodobně i cestu jak ušetřit. Nicméně v nabídce cestovních kanceláří je doplňovaný minibar inzerován. Minibar obsahoval pouze jednu půl litrovou obyčejnou vodu. CK inzerovaný kávový servis rovněž nebyl údajně z důvodu coronaviru k dispozici. Koupelna vybavena sprchovým koutem, minimum hygienických potřeb (šampon, tělové mléko), fén, bez bidetu. K dispozici župany a trepky.

Strava
Výborná, chutná, není co dodat - to byl labužnický koncert. Snídaně podávány pouze v hlavní restauraci. Obědy v hlavní rest. a v restauraci u plážového baru, kterou bych přirovnala ke klasické řecké taverně - zde se jídlo podávalo na základě objednávky z meníčka. Výýýýýýýborné vše. Stravování bych ohodnotila na 1****.

Výtka : při našem nočním příjezdu večeře byla ve formě dvou malých snacků a poslední večeři jsme nedostali vůbec, ani ve formě balíčku.

V ceně zájezdu měl být tzv. ultra all incl. - tak to absolutně nefungovalo !!!!! Bar na střeše hotelu měl být rovněž all incl. - v den našeho příjezdu po 23. hod. (12.07.) jsme si musely pití zaplatit s tím, že je all incl. do 22 hod., následující den jsme byly na baru před 22. hodinou a musely jsme opět platit - údajně zde all incl. neplatí, a tak to zůstalo do našeho odjezdu. Je pravda, že ceny na střešním baru jsou víc jak příznivé (( sklenice vína 1,5 Euro, další nealko postmix 1,5...) - levné, avšak z principu, že hotel deklaroval all. incl. po celý den - domnívám se, že nepřijatelné, jelikož i detaily tohoto typu rozhodují v našem rozhodování se pro konkrétní hotel. Jinak drinky u pool baru i jinde byly z post mixu - avšak dobré.

Služby hotelu
Zaměstnanci hotelů milí, úslužní, pozorní, pracující na plný výkon od rána do večera. Zejména obdivuji pracovníky na barech, kteří se po celý den nezastavili ani na minutu. Opravdu tvrdá práce !!!!

V hotelu si lze zapůjčit auto, poměrně dobré ceny.

Výtka : při pozdním odjezdu check-out pouze v místnosti k odložení kufrů (vedle recepce), není k dispozici žádná místnost ani sprcha - opět s odkazem na coronavirus.

Lobby bar byl otevřen od 10 hod. do 01.00 hod. a zejména ve večerních hodinách tzv. praskal ve švech, jelikož to bylo, kromě placeného baru na střeše), jediné místo, kde se dalo sednout s drinkem. Vůbec si nedovedu představit, že by hotel byl hosty plně naplněn -řekla bych, že byl zpočátku (3 dny) naplněn tak na 50 procent, poté, co mohli přiletět Angličani, tak na 70 procent, a to jsem měla pocit, že je již předimenzován, a to zejména i ke corona opatřením - přibyly fronty na jídlo, na drinky...

Venkovní posezení co nejblíže u jediného fungujícího večerního baru v rámci all. incl. bylo de facto situováno na okraji parkoviště před hl. vchodem - zcela nevhodné!!!!!!!!!!!!!!! Toto místo bylo zejména využíváno jako kuřárna.

Pláž
Přístup k pláži přímo tragický - rozhodně ne pro osoby, které by byly nějakým způsobem pohybově postiženy. Cesta k pláži je ze strmého kopce, přes silnici a lehátka jsou na vybudovaném molu, popřípadě na kamenité, plné chaluh a nečistot, pláži. Při troše dobré vůle, což Řekům chybí, by se i standard pláže dal zvednout, avšak toto asi není priorita - bohužel. Toto je jeden z důvodů proč bych se na toto místo podruhé nevrátila. V moři jsou ostrůvky s chaluhami, což je celkem nepříjemné, když se vám otírají o tělo.

Plážový bar (řecká taverna) a bazén jsou super.

Hotel disponuje 2 bazény s hloubkou 1 m, z toho jeden s pool barem a plným servisem od 10 hod. do 18 hod. - SUPER !!!!! Spodní bazén u pláže rovněž dostupný po příkré cestě.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Doprava letecky

02:00 h

Popis

Korfu je ostrov s velmi bohatou historií, který je často opěvován básníky a spisovateli mnoha národností. Homér umístil na Korfu svůj ostrov Fajáků, který byl poslední zastávkou Odyssea při jeho putování domů z trojské války. Zastavili se na něm také Argonauti s Iásónem a Médeiou, když prchali se zlatým rounem. Mnoho slavných osobností bylo okouzleno místy, kde se krása prolíná s bájemi a historií. Krásu Korfu obdivoval Goethe i Wilde, část svého života prožila na zámečku Achilion i manželka rakouského císaře Františka Josefa I. Alžběta - Sissi.

Korfu, řecky zvaný Kerkyra, je druhým největším Jónským ostrovem, jehož líbezná krajina má na jihu mírné zelené kopečky a v severní části se zvedá do mohutného vápencového pohoří, je bohatě porostlá subtropickou vegetací a právě pro své nekonečné cypřišové, olivové a pomerančovníkové háje nazývána jako "smaragdový ostrov". Korfu je oblíbená pro svou nenarušenou přírodu, mírné a v těchto oblastech příjemně vlhké klima, bělostné písčité a oblázkové pláže s křišťálovým mořem plným různých druhů ryb.

Přijeďte prožít nezapomenutelné chvíle při odpočinku na plážích, procházkách typickými malými vesničkami a návštěvách starobylých klášterů nebo při shlédnutí hlavního města Kerkyry se zachovanou starou benátskou atmosférou, kde je noční i denní život opravdu pulsující a živý.

Vzdálenost

1 415 km
 • Vzdálenost od pláže Pláž 100 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 2 km
 • Vzdálenost od letiště Letiště 38 km

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 25 °C v noci 20 °C

 • Teplota vody 19 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 26 °C v noci 19 °C

 • Pátek 26 °C v noci 19 °C

 • Sobota 25 °C v noci 20 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této lokalitě

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec