Zájezd do

Moros

Hodnocení: 2.5/5

Řecko, Korfu, Agios Stefanos

Sdílet
V klidné části letoviska Široká písečná pláž 250 m

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Moros

Popis

Komplex studií Moros se nachází v mírném svahu s pěkným panoramatickým výhledem na moře v klidné části letoviska Agios Stefanos. Široká písečná pláž se rozprostírá ve vzdálenosti 250 m od ubytování (lehátka a slunečníky za poplatek). Pláž v Agios Stefanos patří k nejkrásnějším na Korfu, má průzračně čistou vodu a bývá pravidelně oceňovaná modrou vlajkou. V blízkosti ubytování se nachází kavárny, taverny, restaurace, ale také obchůdky s potravinami a suvenýry. Toto místo je rovněž dobrým východiskem k poznáváním krás ostrova Korfu. Nedaleké Sidari se světově proslulou zátokou lásky, vzdálenější městečko Kassiopi, či návštěva hlavního města Kerkyra se pro Vás stane nezapomenutelným zážitkem. Doporučujeme klientům, kteří preferují autentickou řeckou dovolenou se vším co k tomu patří.

Ubytování

Dvoulůžková studia s možností přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, kuchyňský kout, lednice, TV, koupelna a balkon nebo terasa. Dvoulůžková studia superior s možností přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, kuchyňský kout, lednice, TV, koupelna a balkon nebo terasa. Apartmány (dvě místnosti) s možností dvou přistýlek (max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace, kuchyňský kout, lednice, TV, koupelna a balkon nebo terasa.

Stravování

Bez stravy: Vlastní strava nebo v místních tavernách, doporučujeme tavernu Condor, známou vynikající řeckou kuchyní


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 260 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 100 m
 • Vzdálenost od letiště Letiště 40 km
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • TV TV ano
 • Lednička Lednička ano
 • Kuchyňský kout Kuchyňský kout ano

Vyberte si termín

Destinace

Agios Stefanos

Agios Stefanos je velice poklidné letovisko, které disponuje tavernami s lokálními specialitami za dobré ceny, obchůdky s potravinami, suvenýry , ale i s místní výrobou šperků a zlatníkem. Tato lokalita je vhodná pro ty, kteří vyhledávají poklidný způsob trávení dovolené, nenaleznete zde totiž bary ani diskotéky. Pro noční zábavu je možné využít nedaleká rušnější letoviska. Doporučujeme jednodenní výlet do nedaleké Sidari a hlavního města. Pláže jsou zde nejkrásnější na celém ostrově, jsou pokryty zlatým pískem a voda je zde tak čistá, že si pravidelně vyslouží modrou vlajku. Letovisko Sidari leží poblíž dvou známých středisek Roda a Acharavi. S touto oblastí je spojena pověst o kostelíku, který byl potopen a na tomto místě vyrostlo městečko pojmenované po svatém, kterému byl kostelík zasvěcen. Lokalita kolem oblasti Sidari je malebná, velké množství zeleni a bílé skály utváří romantickou scenérii. Ve městečku naleznete množství obchůdků, barů, diskoték a jiných zázemí pro trávení volného času. Patří k rušnějším letoviskům na ostrově.

Doba letu

02:00 h

Popis

Korfu je ostrov s velmi bohatou historií, který je často opěvován básníky a spisovateli mnoha národností. Homér umístil na Korfu svůj ostrov Fajáků, který byl poslední zastávkou Odyssea při jeho putování domů z trojské války. Zastavili se na něm také Argonauti s Iásónem a Médeiou, když prchali se zlatým rounem. Mnoho slavných osobností bylo okouzleno místy, kde se krása prolíná s bájemi a historií. Krásu Korfu obdivoval Goethe i Wilde, část svého života prožila na zámečku Achilion i manželka rakouského císaře Františka Josefa I. Alžběta - Sissi.

Korfu, řecky zvaný Kerkyra, je druhým největším Jónským ostrovem, jehož líbezná krajina má na jihu mírné zelené kopečky a v severní části se zvedá do mohutného vápencového pohoří, je bohatě porostlá subtropickou vegetací a právě pro své nekonečné cypřišové, olivové a pomerančovníkové háje nazývána jako "smaragdový ostrov". Korfu je oblíbená pro svou nenarušenou přírodu, mírné a v těchto oblastech příjemně vlhké klima, bělostné písčité a oblázkové pláže s křišťálovým mořem plným různých druhů ryb.

Přijeďte prožít nezapomenutelné chvíle při odpočinku na plážích, procházkách typickými malými vesničkami a návštěvách starobylých klášterů nebo při shlédnutí hlavního města Kerkyry se zachovanou starou benátskou atmosférou, kde je noční i denní život opravdu pulsující a živý.

Vzdálenost

1 415 km
 • Vzdálenost od pláže Pláž 260 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 100 m
 • Vzdálenost od letiště Letiště 40 km

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 22 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout