Zájezd do

Stefania

Hodnocení: 2/5

Řecko, Korfu, Acharavi

Sdílet
V klidné části 100 m od pláže V nedalekém okolí spousta obchůdků a taveren

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Stefania

Popis

Příjemná jednopatrová vilka Stefania se nachází v klidné části oblíbeného letoviska Acharavi pouhých 100 m od pláže. Dům je umístěný v hezky udržované zahradě. V nedalekém okolí se nachází spousta obchůdků, taveren nabízejících typickou řeckou kuchyni, restaurací s mezinárodní kuchyní, kaváren a barů. Městečko Acharavi uspokojí nejen milovníky nočního života a nakupování, ale také sportovně založené klienty, kteří jistě ocení širokou nabídku vodních sportů na pláži (za poplatek). Letovisko rovněž nabízí možnost zapůjčit si automobil či skútr a poznávat krásy ostrova po vlastní ose. Doporučujeme nenáročným klientům, kteří preferují ubytování na klidném místě, v blízkosti pláže a zároveň i v dosahu živého letoviska.

Ubytování

Dvoulůžková studia s možností přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace na vyžádání (7 €/den), kuchyňský kout, lednice, rychlovarná konvice, koupelna a balkon nebo terasa.

Stravování

Bez stravy: vlastní strava nebo v místních tavernách.


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od centra města Centrum 450 m
 • TV TV ano
 • Lednička Lednička ano
 • Klidná lokalita Klidná lokalita ano
 • Kuchyňský kout Kuchyňský kout ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Acharavi

Acharavi patří mezi jedny z nejoblíbenějších letovisek celého ostrova. Je to velké rušné středisko poskytující čilý noční život, množství taveren, restaurací světové kuchyně, obchody s potravinami i maloobchody se suvenýry. Je zde i pestrá nabídka volnočasových aktivit a zázemí lékařské péče. Pláže této oblasti jsou dlouhé a písečné s občasnými oblázky. Vstup do moře je velice pozvolný. Tato lokalita je vhodná pro rodiny s dětmi, neplavce, ale i pro milovníky podmořského života, jelikož je zde velmi pestrobarevný podmořský svět. Poblíž pláží je nespočet barů pro občerstvení během slunění a pláže jsou vybaveny kompletním plážovým servisem.

Doba letu

02:00 h

Popis

Korfu je ostrov s velmi bohatou historií, který je často opěvován básníky a spisovateli mnoha národností. Homér umístil na Korfu svůj ostrov Fajáků, který byl poslední zastávkou Odyssea při jeho putování domů z trojské války. Zastavili se na něm také Argonauti s Iásónem a Médeiou, když prchali se zlatým rounem. Mnoho slavných osobností bylo okouzleno místy, kde se krása prolíná s bájemi a historií. Krásu Korfu obdivoval Goethe i Wilde, část svého života prožila na zámečku Achilion i manželka rakouského císaře Františka Josefa I. Alžběta - Sissi.

Korfu, řecky zvaný Kerkyra, je druhým největším Jónským ostrovem, jehož líbezná krajina má na jihu mírné zelené kopečky a v severní části se zvedá do mohutného vápencového pohoří, je bohatě porostlá subtropickou vegetací a právě pro své nekonečné cypřišové, olivové a pomerančovníkové háje nazývána jako "smaragdový ostrov". Korfu je oblíbená pro svou nenarušenou přírodu, mírné a v těchto oblastech příjemně vlhké klima, bělostné písčité a oblázkové pláže s křišťálovým mořem plným různých druhů ryb.

Přijeďte prožít nezapomenutelné chvíle při odpočinku na plážích, procházkách typickými malými vesničkami a návštěvách starobylých klášterů nebo při shlédnutí hlavního města Kerkyry se zachovanou starou benátskou atmosférou, kde je noční i denní život opravdu pulsující a živý.

Vzdálenost

1 415 km
 • Vzdálenost od centra města Centrum 450 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 22 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout