Zájezd do

Studia a apartmány Captains

Hodnocení: 2/5

Řecko, Korfu, Kavos

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Captain's Studios Apartments

Středisko

Kavos

Poloha

Ubytovací komplex je vzdálen cca 800 m od turistického centra Kavosu s obchody, restauracemi a bary, cca 3 km od přístavu v Lefkimi, cca 42 km od města Korfu a cca 44 km od mezinárodního letiště Korfu. Nejbližší supermarket a bar jsou vzdáleny od komplexu cca 140 m.
Z hotelu se lze dostat k následujícím turistickým zajímavostem: Palác Achilion (asi 36 km), Pontikonisi (asi 37 km) nebo historické centrum města Korfu (asi 48 km).

Pláž

Soukromá písčito-oblázková pláž se nachází přímo u ubytování; lehátka a slunečníky zdarma.

Vybavení

Komplex se skládá ze 2 budov, které mají celkem 12 pokojů. Součástí vybavení je recepce, bar v lobby, snack bar, klimatizace, WiFi (zdarma), parkoviště (zdarma); za poplatek půjčovna aut. Venkovní bazén; lehátka a slunečníky zdarma.

Ubytování

Studio Standard Twin:
Pokoj o velikosti 21 m² je vybaven 2 jednolůžkovými postelemi. Vybaven je vlastním příslušenstvím (koupelna se sprchovým koutem, WC), kuchyňským koutem (varná deska, kuchyňské vybavení, minilednička, rychlovarná konvice, set pro přípravu kávy/čaje), klimatizací, trezorem (za poplatek), WiFi (zdarma), balkonem s výhledem do zahrady nebo bazénu.
Apartmán Standard se 2 ložnicemi:
Apartmán o velikosti 45 m² nabízí celkem 4 jednolůžkové postele rozdělené do 2 klimatizovaných ložnic. Zbytek výbavy je stejný jako u Studia Standard Twin.

Stravování

Bez stravy. Možnost dokoupení snídaně formou bufetu.

Sport a zábava

Za poplatek vodní sporty na písčité pláži Kavos (cca 1,5 km) od místních poskytovatelů služeb.

Cena zahrnuje

* Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* Transfery v destinaci
* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
* 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu
* Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Informace

Cena nezahrnuje místní turistickou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení po příjezdu, cena za pokoj a noc).
V období od března do října dle kategorie ubytování: Apartmány a hotely 1-2* 1,50 EUR, 3* 3 EUR, 4* 7 EUR, 5* 10 EUR.
V období od listopadu do února dle kategorie ubytování: Apartmány a hotely 1-2* 0,50 EUR, 3* 1,5 EUR, 4* 3 EUR, 5* 4 EUR.
Výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení. Využití některých zařízení a aktivit může být zpoplatněno navíc. Některé služby jsou závislé na ročním období a na místních klimatických podmínkách.

Vybavení hotelu

 • Pláž přímo u hotelu
 • Vhodné pro seniory
 • Rodina s dětmi
 • Slunečníky zdarma
 • WIFI zdarma

Informace o hotelu

 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV TV ano
 • Lednička Lednička ano
 • Bar Bar ano
 • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Kavárna Kavárna ano
 • Nonstop recepce Nonstop recepce ano
 • Kuchyňský kout Kuchyňský kout ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Kavos

Malebné letovisko Kavos patří mezi nejrušnější letoviska ostrova a sjíždí se sem milovníci diskoték z celého světa. Noční život zde pulzuje až do brzkých ranních hodin. Letovisko je přizpůsobeno aktivnímu způsobu trávení dovolené. Je zde mnoho barů, taveren, diskoték, obchodů a jiných zázemí pro trávení volného času. Pláže zde jsou písečné s občasnými oblázky či kamínky. Vstup do moře je velice pozvolný a pláž poskytuje veškeré služby pro vodní sporty a jiné radovánky, perfektní plážový servis a dobré občerstvení během slunění. Pláže jsou, ale velice rušné a nejsou, příliš vhodné pro pobyt s dětmi či pro osoby vyhledávající poklidný způsob trávení dovolené, jakožto celá lokalita Kavosu. Místní autobusovou linkou můžete shlédnout krásy Korfu. Hlavní město ostrova je proslulé hlavně pro historické památky. Městu dominuje hrad pocházející z období kolem 10. století, který byl raritou pro svůj příkop díky kterému se bránil nájezdům z moře. Ostrov Korfu jakož to i jiné ostrovy př. Rhodos má nespočet památek z období kdy byly obléhány Osmany. Najdete zde domy, které jsou stavěny v benátském stylu. Město je velice pulzující moderní metropolí, která snoubí odkazy dob předcházejících s moderním.

Doba letu

02:00 h

Popis

Korfu je ostrov s velmi bohatou historií, který je často opěvován básníky a spisovateli mnoha národností. Homér umístil na Korfu svůj ostrov Fajáků, který byl poslední zastávkou Odyssea při jeho putování domů z trojské války. Zastavili se na něm také Argonauti s Iásónem a Médeiou, když prchali se zlatým rounem. Mnoho slavných osobností bylo okouzleno místy, kde se krása prolíná s bájemi a historií. Krásu Korfu obdivoval Goethe i Wilde, část svého života prožila na zámečku Achilion i manželka rakouského císaře Františka Josefa I. Alžběta - Sissi.

Korfu, řecky zvaný Kerkyra, je druhým největším Jónským ostrovem, jehož líbezná krajina má na jihu mírné zelené kopečky a v severní části se zvedá do mohutného vápencového pohoří, je bohatě porostlá subtropickou vegetací a právě pro své nekonečné cypřišové, olivové a pomerančovníkové háje nazývána jako "smaragdový ostrov". Korfu je oblíbená pro svou nenarušenou přírodu, mírné a v těchto oblastech příjemně vlhké klima, bělostné písčité a oblázkové pláže s křišťálovým mořem plným různých druhů ryb.

Přijeďte prožít nezapomenutelné chvíle při odpočinku na plážích, procházkách typickými malými vesničkami a návštěvách starobylých klášterů nebo při shlédnutí hlavního města Kerkyry se zachovanou starou benátskou atmosférou, kde je noční i denní život opravdu pulsující a živý.

Vzdálenost

1 415 km

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 26 °C v noci 20 °C

 • Teplota vody 19 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 27 °C v noci 21 °C

 • Úterý 26 °C v noci 20 °C

 • Středa 23 °C v noci 19 °C

 • Čtvrtek 25 °C v noci 19 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout