• Od 1. 5. 2022 není třeba vyplňovat Příjezdový formulář ani předkládat doklad o bezinfekčnosti.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat z Řecka je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/recko/cestovani/covid_19.html

Villa Panorama

Řecko, Korfu, Agios Stefanos

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

PANORAMA VIEW

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Název či hvězdičkové hodnocení ubytování se v naší databázi liší od názvu / hodnocení poskytnutého cestovní kanceláří:

 • Travel Family CZ: PANORAMA VIEW
 • Invia: Villa Panorama

Proč právě sem

 • Nově v naší nabídce
 • Panoramatický výhled na moře a letovisko
 • Dobrá dostupnost pláže

Poloha

Vila se nachází u ve svahu nad letoviskem Agios Stefanos. Díky této poloze je z balkonů a teras nádherný panoramatický výhled na moře a celé letovisko. Na pláž se dostanete po pár minutách, seběhnete-li ze svahu po zpevněné cestě. Centrum letoviska je vzdáleno asi 15 minut chůze po místní komunikaci. Naleznete zde vše, co k dovolené budete potřebovat. Dokonalou písečnou pláž a pozvolný vstup do moře ocení i rodiny s dětmi.

Ubytování

Studia pro maximálně 2 osoby a mezonetové apartmány pro maximálně 4 osoby jsou vybaveny klimatizací (za poplatek), koupelnou se sprchou a WC, kuchyňským koutem vč. vařiče a lednice, balkonem či terasou s posezením.

Stravování

Bez stravování. Doporučujeme přikoupení snídaní (servírované, mírně rozšířené kontinentální ) nebo polopenze (večeře servírované - předkrm nebo salát, hlavní chod a sklenička vína, piva nebo nealkoholický nápoj) ve vyhlášené restauraci v ubytování Spiros & Maria (vzdálenost cca 800 m).

Pláž

Krásná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře vhodná i pro děti. Je zde možný pronájem slunečníků, lehátek a vodních sportů. Zadní část pláže využívají i nudisté.

Vzdálenosti

Pláž Agios Stefanos: cca 400 m
Centrum Agios Stefanos: cca 1,5 km
Letiště: 44 km

Slevy pro děti

AŽ 2 DĚTI UBYTOVÁNÍ ZDARMA = až 2 děti mají ubytování zcela ZDARMA, platí pouze letenku a transfer až 2 děti do 12 let na přistýlkách (3. a 4. lůžko v apartmánu) bez stravování platí pouze 9990/11990 Kč (7/14 nocí). Počet míst je omezen. Platí na vybrané letecké termíny a do vyčerpání kapacit.

Poznámka

Povinná pobytová taxa: 0,50 € za studio/apartmán a noc. Poplatek je účtován za celý pokoj, nikoliv za osobu a platí se na místě.

Cena zahrnuje

letenku Praha/Brno - Korfu - Praha/Brno včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v destinaci, ubytování na daný počet nocí, stravu dle popisu, služby zástupce TRAVEL FAMILY (Viamare, VTT, Vítkovice Tours, Kovotour Plus).

Volitelné doplatky

cestovní pojištění vč. storna: od 65 Kč/osoba/den dítě do 2 let (0 - 1,99): 990 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Cena zahrnuje:

letenku Praha/Brno - Korfu - Praha/Brno včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v destinaci, ubytování na daný počet nocí, stravu dle popisu, služby zástupce TRAVEL FAMILY (Viamare, VTT, Vítkovice Tours, Kovotour Plus).

Cena nezahrnuje:

cestovní pojištění vč. storna: od 65 Kč/osoba/den dítě do 2 let (0 - 1,99): 990 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby, Povinná pobytová taxa: 0,50 € za studio/apartmán a noc. Poplatek je účtován za celý pokoj, nikoliv za osobu a platí se na místě.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 400 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 1.5 km
 • Vzdálenost od letiště Letiště 44 km
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Lednička Lednička ano
 • Kuchyňský kout Kuchyňský kout ano

Vyberte si termín

Destinace

Agios Stefanos

Agios Stefanos je velice poklidné letovisko, které disponuje tavernami s lokálními specialitami za dobré ceny, obchůdky s potravinami, suvenýry , ale i s místní výrobou šperků a zlatníkem. Tato lokalita je vhodná pro ty, kteří vyhledávají poklidný způsob trávení dovolené, nenaleznete zde totiž bary ani diskotéky. Pro noční zábavu je možné využít nedaleká rušnější letoviska. Doporučujeme jednodenní výlet do nedaleké Sidari a hlavního města. Pláže jsou zde nejkrásnější na celém ostrově, jsou pokryty zlatým pískem a voda je zde tak čistá, že si pravidelně vyslouží modrou vlajku. Letovisko Sidari leží poblíž dvou známých středisek Roda a Acharavi. S touto oblastí je spojena pověst o kostelíku, který byl potopen a na tomto místě vyrostlo městečko pojmenované po svatém, kterému byl kostelík zasvěcen. Lokalita kolem oblasti Sidari je malebná, velké množství zeleni a bílé skály utváří romantickou scenérii. Ve městečku naleznete množství obchůdků, barů, diskoték a jiných zázemí pro trávení volného času. Patří k rušnějším letoviskům na ostrově.

Doprava letecky

02:00 h

Popis

Korfu je ostrov s velmi bohatou historií, který je často opěvován básníky a spisovateli mnoha národností. Homér umístil na Korfu svůj ostrov Fajáků, který byl poslední zastávkou Odyssea při jeho putování domů z trojské války. Zastavili se na něm také Argonauti s Iásónem a Médeiou, když prchali se zlatým rounem. Mnoho slavných osobností bylo okouzleno místy, kde se krása prolíná s bájemi a historií. Krásu Korfu obdivoval Goethe i Wilde, část svého života prožila na zámečku Achilion i manželka rakouského císaře Františka Josefa I. Alžběta - Sissi.

Korfu, řecky zvaný Kerkyra, je druhým největším Jónským ostrovem, jehož líbezná krajina má na jihu mírné zelené kopečky a v severní části se zvedá do mohutného vápencového pohoří, je bohatě porostlá subtropickou vegetací a právě pro své nekonečné cypřišové, olivové a pomerančovníkové háje nazývána jako "smaragdový ostrov". Korfu je oblíbená pro svou nenarušenou přírodu, mírné a v těchto oblastech příjemně vlhké klima, bělostné písčité a oblázkové pláže s křišťálovým mořem plným různých druhů ryb.

Přijeďte prožít nezapomenutelné chvíle při odpočinku na plážích, procházkách typickými malými vesničkami a návštěvách starobylých klášterů nebo při shlédnutí hlavního města Kerkyry se zachovanou starou benátskou atmosférou, kde je noční i denní život opravdu pulsující a živý.

Vzdálenost

1 415 km
 • Vzdálenost od pláže Pláž 400 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 1.5 km
 • Vzdálenost od letiště Letiště 44 km

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 26 °C v noci 20 °C

 • Teplota vody 22 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 27 °C v noci 20 °C

 • Sobota 27 °C v noci 20 °C

 • Neděle 27 °C v noci 20 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této lokalitě

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec