• Od 1. 5. 2022, 6.00 hod., není třeba vyplňovat Příjezdový formulář ani předkládat doklad o bezinfekčnosti.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat z Řecka je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

LANGO DESIGN HOTEL & SPA - ADULTS ONLY

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Poloha: Zbrusu nový pětihvězdičkový butikový hotel určený pouze pro dospělé, který se nachází na úžasném místě pouze pár kroků od známé pláže Lambi. Město Kos je vzdáleno 2 km od hotelu. Lango, jedinečná směs ultra luxusního zařízení, pětihvězdičkových služeb, současné architektury a autentické řecké pohostinnost, nabízí dokonalý zážitek. Ubytování: 54 luxusních pokojů a apartmá nabízí hostům pohodlí a relaxaci, kterou během své dovolené potřebují, zažijí nezapomenutelný pobyt v sofistikovaném prostředí s luxusním vybavením, špičkovou technologií a moderními technologiemi. Pokoje typu deluxe mají rozlohu cca 27m2 a balkon s výhledem na areál nebo na bazén. K dispozici je manželská postel King a stylové posezení s pohovkou nebo křeslem. Luxusní koupelna nabízí elegantní sprchový kout a značkové toaletní potřeby. Pokoje mají klimatizaci, satelitní TV s plochou obrazovkou, vysoušeč vlasů, župany a trepky, mini bar, psací stůl, bezpečnostní schránku. Wi-Fi připojení zdarma.

Vybavení a služby: lobby s recepcí, turistické informace, služba praní a žehlení prádla, pokojová služba, služba probuzení, soukromé parkování zdarma. Jedinečnou gastronomickou cestu středomořských chutí nabízí KOAN Cuisine, luxusní restaurace Lango Design Hotel & Spa. V relaxačním prostředí u bazénu nebo v luxusní kryté jídelně s atmosférou mohou hosté a návštěvníci ochutnat lahodná řecká, italská a středomořská jídla. Přijetím konceptu otevřené kuchyně talentovaní šéfkuchaři před zraky hostů připravují výjimečné a la carte menu, doprovázené tím nejlepším seznamem řeckých a mezinárodních vín. Vynikající služby a nádherné výhledy vytvářejí naprosto idylický zážitek. Sport a zábava: písečná pláž, bazén, bar u bazénu, lázeňské centrum, fitness centrum, nabídka výletů. Jednoduše úžasné a neuvěřitelně exotické, zdejší bazénový areál vás okamžitě přenese do režimu uvolněné dovolené. Jedinečné prostředí s pohodlnými lehátky, relaxačními altány a větrem ošlehanými palmami obklopujícími působivý velký bazén a dvě jacuzzi, bazénová oblast Lango se promění ve vaše letní prázdninové nebe.


Informace o hotelu

 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Vnitřní bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Silnice kolem hotelu ano
 • Fitness ano
 • Hotelová restaurace ano

Pořádající CK

TIME TRAVEL spol. s r.o. IČ: 49356861

Nenašli jste zájezd, který splňuje všechna vaše přání? Zavolejte mi na číslo +420 226 000 611 a připravím vám dovolenou na míru.

Nikola, specialista prodeje zájezdů

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Kos

Se nachází na severovýchodním pobřeží, nedaleko tureckých břehů. Je plné zeleně a kopců, lákající turisty na svou bohatou historii. Středověký hrad Rytířů řádu sv. Jana je starý již více než šestset let, amfiteátr s kulatým hledištěm a mramorem či zbytky římských lázní to vše je velkým lákadlem pro turisty, včetně muslimské mešity či Hippokratova platanu. Za zmínku určitě stojí také starověké tržiště Agora ze 4. st. př.n.l. či Archeologické muzeum. Výhodou města Kos je nejen bohatá historie, ale i taverny a restaurace, bohatý noční život plný diskoték, kde je možné strávit celou noc do ranních hodin plnou zábavy. Na nákupy je možné vyrazit do místních obchůdků se suvenýry, ale i luxusnějším zbožím. Na výlety po okolí je možné využít místních půjčoven kol, či automobilů a zavítat na hlavní pláž u Kosu pokrytou oblázky, kde jsou k dispozici lehátka i slunečníky. Parkováni zdarma je v okolí přístavů a památek, tato místa jsou vyznačena v mapkách, které jsou k dispozici ve většině půjčovnách i hotelech.

Doprava letecky

02:40 h

Popis

Ostrov Kos to je menší zelený ostrov ležící v hlubokém zálivu zařezávajícím se do tureckého pobřeží, který má krajinu s malými vesničkami a pláže, které pokrývají tři čtvrtiny délky pobřeží.

Ostrov má bohatou a dlouhou historii, jejímž důkazem jsou bohaté památky z doby antiky až po novověk. V antice byl městským státem, důležitým členem spolků řeckých měst. Později se na něm vystřídali Římané, Saracéni, Janované, Benátčané, rytíři řádu svatého Jana, Turci a od roku 1948 je ostrov opět řecký. Kos je rodištěm zakladatele medicíny Hippokrata.

Kos je velice oblíben pro svou příznivou polohu, která umožňuje během jediného pobytu navštívit všech devět okolních řeckých ostrovů a shlédnout místa dvou divů starověku:

- ostrov Rhodos s památkami na řád Rhodských rytířů
- ostrov Kalymnos s jeho malebnými městečky a krajinou
- poutní ostrov Patmos se světoznámým klášterem a jeskyní apoštola Jana a ostrov Nissyros, který je činnou sopkou.

Ostrov Kos je ideální pro turisty hledající klidné a pohostinné prostředí pro svou dovolenou spolu s krásnou přírodou, čistým mořem a nádhernými plážemi. Ostrov Kos vznikl v důsledků sopečné činnosti, proto se zde nachází množství termálních pramenů. Pro Kos je typická poklidná atmosféra, zdejší turistický ruch nemá masová měřítka, tím větší prostor dostává řecká pohostinnost. Velkou předností je také poloha ostrova, během jednoho dne lze navštívit devět okolních ostrovů s mnoha památkami a malebnými scenériemi. Stejnojmenná ostrovní metropole byla znovu vybudovaná po zemětřesení v roce 1933. Její dominantou je pevnost rytířů svatého Jana, která kdysi chránila zdejší přístav a dnes její mohutné zdi přihlížejí rušného životu v ulicích, které nabízejí nesčetné nákupní možnosti, stejně jako příjemné posezení v mnoha tavernách.

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 32 °C v noci 25 °C

 • Teplota vody 26 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 34 °C v noci 23 °C

 • Středa 35 °C v noci 23 °C

 • Čtvrtek 35 °C v noci 24 °C

 • Pátek 34 °C v noci 24 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec