Zájezd do

Oasis Beach

Hodnocení: 3/5

Řecko, Kréta, Anissaras

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Oasis Beach

Popis

Přátelský hotelový komplex pro osoby starší 16ti let je vystavěn v pěkné udržované zahradě plné stromů, keřů a palem v letovisku Anissaras. Od písečně-oblázkové pláže (doporučujeme boty do vody) je vzdálený 320 m. Známé rušnější město Hersonissos je vzdálené 4 km a dopravit se tam můžete místním autobusem. K vybavení hotelu patří recepce s Wi-Fi připojením zdarma (ve veřejných prostorách), restaurace, snack bar s TV a kulečníkem u bazénu a bazén s lehátky a slunečníky zdarma (na pláži za poplatek). Klidnou atmosféru tohoto místa jistě ocení dvojice nebo skupiny přátel.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje Comfort (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf (za poplatek), fén, koupelna, balkon nebo terasa. Dvoulůžkové pokoje Superior (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf (za poplatek), fén, koupelna, terasa. Dvoulůžkové pokoje Superior s výhledem na moře (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf (za poplatek), fén, koupelna, terasa. Mezonet (max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf (za příplatek), fén, koupelna, terasa.

Stravování

Snídaně: snídaně formou bufetu. Polopenze: snídaně a večeře formou bufetu.


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 250 m
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Vnitřní bazén Vnitřní bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV TV ano
 • Lednička Lednička ano
 • Dětský koutek Dětský koutek ano
 • Tenis Tenis ano
 • Golf Golf ano
 • Silnice kolem hotelu Silnice kolem hotelu ano
 • Bar Bar ano
 • Bezbariérový přístup Bezbariérový přístup ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Anissaras

Pro letovisko je typická dlouhá písečná pláž s místní rušnou promenádou, poskytující večerní zábavu pro turisty a pestrou škálu nabízených výletů. Oblast je vhodná pro rodiny s dětmi, díky plážím s pozvolným vstupem do moře a vodnímu parku vzdálenému necelých 6 km od centra městečka Anissaras. Pro milovníky historie, jsou z oblasti možné výlety do Heraklionu a archeologického naleziště Knóssos. Anissaras nabízí i pohled pro milovníky přírody, díky nedaleké náhorní plošině připomínající povrch Měsíce, na které je umístěno množství větrných mlýnů.

Doba letu

02:45 h

Popis

Před více jak 3500 lety zde prožívala svůj vrchol jedna z nejvyspělejších starověkých civilizací. Kréta, málokterá krajina má tak bohatou historii, jak tento ostrov, na němž se zrodila Minojská civilizace a na kterém každém z jeho pozdějších dobyvatelů zanechal nepřehlédnutelnou stopu.

Kréta je největším a zároveň nejjižnějším řeckým ostrovem, který odděluje Egejské a Libyjské moře. Jeho tvar je podlouhlý, délka ostrova je 260 kilometrů, šířka dosahuje maximální hodnoty 56 kilometrů. Povrch Kréty je poměrně hornatý, nejvyšší vrcholy jsou vysoké přes 2400 metrů nad mořem. Zdejší klima je typicky středozemní, léto trvající šest až sedm měsíců je suché a horké, slunečních dní je v průměru 300 dní v roce. Historické památky na každém kroku, nádherná příroda, stálé počasí, to je naprosto dokonalá kombinace pro dovolenou. To je Kréta.

Heraklion, hlavní město Kréty leží přibližně uprostřed severního pobřeží a je podstatě vstupní branou na Krétu, nachází se zde velký mezinárodní přístav a místní letiště má jednu zvláštnost, jeho přistávací dráha je přímo u moře. I v tomto městě je koncentrována bohatá historie Kréty, v jeho blízkosti se také nalézá nejslavnější památka minojské civilizace Knossos. V tomto paláci bývalo hlavní sídlo vladaře celé Kréty, dnes je tato archeologická lokalita nejzachovalejším minojským palácem, i proto se říká, že kdo nebyl v Knóssu, nebyl na Krétě. Ale nejedná se zdaleka o jediný minojský palác, který lze na Krétě navštívit, těmi dalšími jsou například Festos, Zakros či Malia.

Kréta je prostě zhmotněnou historií. Všechna její města se mohou pochlubit značným množstvím památek, jako třeba města Agios Nikolaos, které je oblíbeným letoviskem, neodolatelně půvabné přístavní město Rethymmo nebo na západě ostrova město Chania, o kterém se tvrdí, že je to vůbec nejkrásnější město na Krétě.

Takřka celé severní pobřeží je lemováno opravdu nádhernými plážemi, kde lze bezezbytku využít všechny možnosti, které pobyt u moře nabízí. Na jižním pobřeží je pláží o něco méně, jsou zde však vynikající podmínky pro potápění. Svou krásu má ale také vnitrozemí Kréty, právě zde je možné setkat se s kouzelným řeckým světem v jeho nejpřirozenější podobě. Hory na Krétě jsou úchvatné a skrývají v sobě malebnou lidskými zásahy nenarušenou krajinu.
 • Vzdálenost od pláže Pláž 250 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 22 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout