Zájezd do

Alia

Hodnocení: 2/5

Řecko, Rhodos, Charaki

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Alia Luxury Suites

Popis

Menší komplex suit a apartmánů se nachází v poklidném prázdninovém letovisku Haraki na východní straně ostrova Rhodos a představuje dokonalý ráj daleko od turistického ruchu. Komplex 3 budov se skládá z části Alia Economy, která se nachází 120 m od pláže Gaia a 30 m od pláže Haraki (u této budovy není bazén). V této budově se nachází dvoulůžkové pokoje economy, apartmány a suity pro 3-6 osob. Suity se vstupem do sdíleného bazénu či s privátním bazénem naleznete v části Alia Luxury Suites 150 m od pláže Gaia a 130 m od pláže Haraki. Poslední budova Alia Luxury Oceanfront Suites se nachází přímo u pláže Gaia (luxusní suity s výhledem na moře na vyžádání). Na písečně-oblázkových plážích je možnost pronájmu lehátek a slunečníků. Ve vzdálenosti 1 km od hotelu leží mezi útesy ukrytá krásná pláž Agathi s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Hostům je k dispozici recepce, Wi-Fi zdarma, restaurace, 3 a la carte restaurace, bary u bazénu i na pláži, snack bar, 5 bazénů s lehátky a slunečníky zdarma, fitness, sauna, spa a dětské hřiště. Vesnička Haraki se rozprostírá na břehu zátoky, kterou lemuje krásná kolonáda. Dominantou letoviska a oblíbeným cílem turistických výletů je zřícenina johanitského hradu Feraklos vypínající se na kopci nad zálivem. Hotel spojuje luxus a eleganci s tradičním řeckým stylem a v kombinaci s polohou v poklidném letovisku vytváří dokonalé prostředí ke strávení idylické dovolené plné odpočinku a relaxace.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje economy s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, varná konvice, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa. Pokoje jsou umístěny v budově Alia Economy a mohou být situovány v méně příznivé poloze. Apartmány s možností 2 přistýlek (max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, kuchyňský kout, varná konvice, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa. Pokoje jsou umístěny v budově Alia Economy. Suita s možností 1 přistýlky – SUITA 2+1 – loft (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, kuchyňský kout, varná konvice, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa. Pokoje jsou umístěny v přízemí v budově Alia Economy. Suita s možností 4 přistýlek – SUITA 2+4 – loft (max. obsazenost 6 dospělých osob), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, kuchyňský kout, varná konvice, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa. Pokoje jsou umístěny v přízemí v budově Alia Economy. Suita se vstupem do bazénu s možností 2 přistýlek – SUITA 2+2 SDÍLENÝ BAZÉN (max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, varná konvice, sejf, fén, koupelna a terasa s lehátky a vstupem do bazénu. Pokoje jsou umístěny v přízemí v budově Alia Luxury Suites. Suita s privátním bazénem s panoramatickým výhledem – SUITA 2+0 PRIVÁTNÍ BAZÉN (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, varná konvice, sejf, fén, koupelna a balkon s bazénem s panoramatickým výhledem. Pokoje jsou umístěny v nejvyšším patře v budově Alia Luxury Suites.

Stravování

Snídaně: snídaně formou bufetu. Polopenze: snídaně a večeře formou bufetu.


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 150 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 35 km
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV TV ano
 • Lednička Lednička ano
 • Dětské hřiště, Dětský bazén Dětské hřiště ano
 • Surfování Surfování ano
 • Fitness Fitness ano
 • Bar Bar ano
 • Bezbariérový přístup Bezbariérový přístup ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Wifi zdarma Wifi zdarma ano
 • Kuchyňský kout Kuchyňský kout ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Charaki

Malebné středisko Charaki se nachází u zátoky s někonečně dlouho písečnou pláží. Pro toto letovisko je typické, že zde není žádný noční život, ale nespočet taveren a kaváren. Charaki je ideálním místem pro podvečerní procházky. Poblíž Charaki se nachází pláž Agia Agatha, která je proslulá svým zlatým pískem a křišťálovou zátokou. Milovníci historie mohou zajet do nedalekého hlavního města Rhodos, kde mohou obdivovat památky z doby Byzance či navštívit Údolí motýlů, které je v období července až srpna zaplaveno třepotem motýlích křídel.

dopravaletecky

02:50 h

Popis

Záplava barev a vůní vítá návštěvníky "ostrova věčného slunce", podle statistik je na Rhodu až 300 slunečních dní v roce. Takový je Rhodos, prozářený sluncem, rozkvetlý, pestrý, úrodný a také pohostinný, lemovaný nádhernými plážemi.

Náruživí sportovci, vášniví obdivovatelé starověkých památek, milovníci přírody, průzračného moře, ale i rušného nočního života, kultury a zábavy, ti všichni jsou na Rhodu správně. Antické stavby, stejně jako památky vybudované za éry rytířského řádu Johanitů i za osmanské nadvlády vytvářejí historicky různorodou podobu ostrova. Stál zde i jeden ze sedmi starověkých divů světa, Rhódský kolos, dnes již neexistující 32 metrů vysoká bronzová socha.

Výběr pláží je zde opravdu široký, v mnoha případech jsou pláže až několik kilometrů dlouhé, mezi nejkrásnější patří například pláž Tsambika, příjemné je i koupání v zálivu Kalithea. Pobřeží na západní části se vyznačuje ideálními větrnými podmínkami pro windsurfing.

Hlavní město Rhodos je rušným přístavním městem se vším, co k tomu patří. Jeho dominantou jsou středověké hradby spolu se Starým městem protkaným křivolakými uličkami. Ale ani ostatní letoviska nezůstávají se svým půvabem nijak pozadu, například Kalithea, bývalé termální lázně, Falikari, v minulosti malá rybářská vesnička, teď jedno z nejrušnějších míst ostrova, Kolymbia, menší poklidné letovisko, Kalthos, tradiční klidná řecká vesnice, Lindos, starobylé romantické městečko, Pefki/Lordos s dlouhými plážemi a širokým zázemím pro vodní sporty.
 • Vzdálenost od pláže Pláž 150 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 35 km

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 20 °C v noci 15 °C

 • Teplota vody 17 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 22 °C v noci 17 °C

 • Úterý 24 °C v noci 18 °C

 • Středa 25 °C v noci 19 °C

 • Čtvrtek 21 °C v noci 17 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout