Zájezd do

Four Seasons Resort Seychelles

Hodnocení: 6/5

Seychely, Mahé, Baie Lazare

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Four Seasons Resort Seychelles Hodnocení: 6/5

Four Seasons Resort Seychelles

Popis

Exklusivní resort se špičkovým servisem! Luxusní a romantická dovolená na jedné z nejkrásnějších pláží světa! Užijte si klid a pohodu, nezapomenutelné výhledy na oceán a skvělou gastronomii! Ideální místo pro strávení ničím nerušené dovolené!

Poloha

Mahé Island, resort najdete v tropickém prostředí v odlehlé zátoce Petite Anse na jihozápadním pobřeží největšího ostrova Seychel v části Baie Lazare, cca 35 minut jízdy od letiště. Rozlehlý resort se nachází ve svahu u jedné z nejkrásnějších pláží Seychel a světa a nabízí jedinečné výhledy na Indický oceán.

Resort

67 luxusních privátních vil, suite a několikaložnicových rezidencí s vlastními zapuštěnými bazény. Klimatizace, 3 restaurace (japonská, středomořská, asijská), 2 bary, bazén, SPA centrum, fitness, SPA centrum, fitness, jóga, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, paddle boards, kajaky, rybaření, plážový volejbal, jízda na koni, badminton, běžecká dráha, boutique, dětský klub, knihovna, konferenční sál, hlídání dětí, Wi-fi internet zdarma, buggy service. K dispozici je klientům Butler Service.

Vybavení pokoje

Garden view villa (186 m2) - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, dokovací stanice pro iPod, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, šatna, velká terasa, privátní bazén, plážová lehátka. Možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí. Garden view villa je umístěna nejblíže pláži a restauracím.

Stravování

snídaně, možnost dokoupení polopenze - formou kombinace bufetu a á la carte.

Speciální nabídka

TWICE THE PARADISE OFFER Získejte 2 noci ZDARMA v sesterském resortu Four Seasons na ostrově Mahé, pokud strávíte 7 a více nocí ve Four Seasons Resort Seychelles at Desroches Island. Noci ZDARMA se týkají ubytování ve vile s výhledem do zahrady a je nutné je využít společně s pobytem ve FS Desroches, ale lze je využít v libovolném pořadí; před nebo po pobytu ve FS Desroches, nebo je možné je rozdělit na jednu noc před a jednu noc po. Platí pro pobyty do do 22.3.2024 + 16.4.-30.4.2024 + 11.5.-22.12.2024.

Poznámka

za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii vil či suite.

Cena zahrnuje - let

leteckou dopravu Praha – Mahé – Praha, letištní taxy a palivové příplatky, při ubytování na ostrovech i transfery na ostrovy, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje - let

komplexní cestovní pojištění, environmentální turistickou taxu 25-100 SCR/osoba/noc (dle velikosti ubytovací kapacity).

Poznámka

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek – informace v CK. Exotické zájezdy na míru Exotické zájezdy na našich web stránkách jsou většinou operovány na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky a ubytování v den rezervace. Rozumíme tomu, že Vám nemusí vyhovovat zobrazený termín, délka pobytu a také, že můžete požadovat vyšší kategorii ubytování/pokoje a proto každý Váš požadavek a Vaše přání je tu k tomu, abychom Vám připravili nabídku zcela podle Vašich konkrétních představ, přání a požadavků. Ceny zde uvedené jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že zobrazená nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Při zpracování nabídky na míru může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Jsme Vám plně k dispozici s našimi letitými osobními zkušenostmi s destinacemi a hotely/resorty, které nabízíme. Jsme tu pro Vás již od roku 1990! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 0 m
 • Vzdálenost od letiště Letiště 18 km
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Vnitřní bazén Vnitřní bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV TV ano
 • Minibar, Bar Minibar ano
 • Lednička Lednička ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště Dětský koutek ano
 • Golf Golf ano
 • Surfování Surfování ano
 • Potápěčské centrum Potápěčské centrum ano
 • Fitness Fitness ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Volejbal Volejbal ano
 • Kuchyňský kout Kuchyňský kout ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Doba letu

12:00 h

Popis

Ostrov Mahé je hlavním a největším ostrovem (154 Km2) ze všech. Žije na něm 90% ze všech obyvatel Seychel. Jeho délka od severu k jihu je asi 27 Km2 a široký je 3 - 8 Km. Tento ostrov vznikl následkem působení podmořských vyvřelých žul a je lemován 68 krásnými plážemi s pískem jako naše hladká mouka. Většina těchto pláží je vhodná pro potápění. Na severozápadě ostrova se nachází pláž Beau Vallon, která patří mezi nejkrásnější a neslavnější na světě. Další nádhernou pláží je Anse Intendence se svými divokými vlnami. K nejkrásnějším místům ostrova patří Jarden du Roi u pláže Anse Royal. Na Mahé se nachází hlavní město Victoria s vládou a správou, stejně jako mezinárodí letiště, přístavy, střední školy a průmyslové podniky. Slavnosti, sportovní a kulturní udlosti se rovněž převážně konají na Mahé, kde jsou největší hotely a většina turistů. Jedním slovem - Mahé určuje puls Seychel.
 • Vzdálenost od pláže Pláž 0 m
 • Vzdálenost od letiště Letiště 18 km

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 27 °C

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout