Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/afrika/seychely/cestovani/covid_19.html
Zájezd do

Romance Bungalows

Hodnocení: 2/5

Seychely, Mahé, Beau Vallon

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

ROMANCE BUNGALOWS

Poloha: Romance Bungalows je malý hotel v severní oblasti Mahé, zasazený do svěží zeleně a krásných zahrad s výhledem na hory a částečné moře. Vzdálenosti - hlavní město Victoria je 10 minut jízdy autem, nejbližší pláž Beau Vallon s pěknými šnorchlovacími oblastmi, potápěčská, rybářská a vodní centra méně než 1 minuta, obchody, restaurace a potápěčská centra jsou 1 minutu chůze, mezinárodní letiště Seychely je 20 minut jízdy autem, molo Inter Island Quay je 15 minut jízdy, nejbližší autobusová zastávka je 2 minuty chůze. Ubytování: 7pokojů nabízí: větrané pokoje s větráky, klimatizace, TV (pouze místní kanály), teplá a studená sprcha, malý kuchyňský kout, soukromá veranda, malý obývací pokoj, bezpečnostní schránka.

Vybavení hotelu: hotel hostům nabízí Wi-fi , prádelnu, hlídání dětí je na vyžádání. Užijte si snídani pod verandou a odpočiňte si při romantických výhledech na hory, zahradu a moře a písničky ptáčků. Exotický kreolský bufet ve večerních hodinách je k dispozici v Boat House jen 2 minuty od hotelu.


Informace o hotelu

  • Klimatizace Klimatizace ano
  • TV TV ano
  • Potápěčské centrum Potápěčské centrum ano
  • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
  • Kuchyňský kout Kuchyňský kout ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Doprava letecky

12:00 h

Popis

Ostrov Mahé je hlavním a největším ostrovem (154 Km2) ze všech. Žije na něm 90% ze všech obyvatel Seychel. Jeho délka od severu k jihu je asi 27 Km2 a široký je 3 - 8 Km. Tento ostrov vznikl následkem působení podmořských vyvřelých žul a je lemován 68 krásnými plážemi s pískem jako naše hladká mouka. Většina těchto pláží je vhodná pro potápění. Na severozápadě ostrova se nachází pláž Beau Vallon, která patří mezi nejkrásnější a neslavnější na světě. Další nádhernou pláží je Anse Intendence se svými divokými vlnami. K nejkrásnějším místům ostrova patří Jarden du Roi u pláže Anse Royal. Na Mahé se nachází hlavní město Victoria s vládou a správou, stejně jako mezinárodí letiště, přístavy, střední školy a průmyslové podniky. Slavnosti, sportovní a kulturní udlosti se rovněž převážně konají na Mahé, kde jsou největší hotely a většina turistů. Jedním slovem - Mahé určuje puls Seychel.

Počasí

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout