Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/afrika/seychely/cestovani/covid_19.html
Zájezd do

Cousine Island

Hodnocení: 5/5

Seychely, mikroostrovy v Seychelách

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Cousine Island

Středisko

ostrov Cousine

Poloha

Vnitřní ostrov Cousine Island se nachází jižně od nejbližšího ostrova Cousin a východně od Praslinu. Dopravit na ostrov se lze po vodě nebo letecky, let helikoptérou trvá 17 minut z Mahé a 5 minut z Praslinu, plavba lodí 30 minut z Praslinu a 1,5 hodiny z Mahé.

Pláž

Bílá písečná pláž podél celého ostrova.

Vybavení

Jeden spa pavilon. Centrum společenského života se odehrává v Gecko baru u bazénu. Bar s restaurací, s pohodlným posezením, knihovnou a butikem se nachází v krásné koloniální stavbě, jejíž bílá barva ostře kontrastuje se zelenou barvou palem a modrou barvou nebe a oceánu.

Ubytování

Jestli budete chtít, může se Cousine Island stát vaším soukromým ostrovem v Indickém oceánu. I v případě, že jsi jej s rodinou nebo přáteli nepronajmete celý, na soukromí se můžete spolehnout. Kapacita resortu je malá. Jen dvanáct lidí najednou! Pět vil. Jedna prezidentská a čtyři luxusní.

Stravování

Plná penze vč. vybraných nealkoholických nápojů (voda, džus)

Sport a zábava

Potápění u korálových útesů, tiché procházky svěžím vnitrozemím, rozjímání na pláži s nohama zabořenýma v teplém písku, pozorování ptáků, ještěrek a želv, rybaření, ale třeba i sázení stromů... Abyste si stihli uvědomit, vychutnat a zažít všechno podstatné, doporučujeme přiletět nejméně na týden. Budete tak mít dostatek času vyzkoušet výlety katamaranem nebo na vznášedle, různé nemotorizované vodní sporty, míčové sporty na písku, lekce jógy a vaření či romantické pikniky.

Cena zahrnuje

* Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* Transfery v destinaci
* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
* 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu
* Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Informace

Od 1.8.23 byla zavedena turistická taxa splatná na místě 8 USD na osobu a noc.

Vybavení hotelu

 • Exclusive Travel Čedok
 • Novinka
 • Pláž přímo u hotelu

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od letiště Letiště 15 km
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV TV ano
 • Minibar, Bar Minibar ano
 • Lednička Lednička ano
 • Potápěčské centrum Potápěčské centrum ano
 • Fitness Fitness ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Kuchyňský kout Kuchyňský kout ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

dopravaletecky

12:00 h

Popis

Deschroes

Ostrůvek je situován asi 220 km jihozápadně od Mahé. Tento plochý korálový ostrov si získal známost produkcí světově nejznámější copry - sušené kokosové dužniny, zdroje kokosového oleje.

Silhouette

Je třetím největším ostrovem. Od ostatních je dost izolovaný a proto je i nejklidnější. Hornatá část ostrova je pokryta neprostupným pralesem. Kromě možnosti výstupu na 3 zdejší vrcholy, z nichž nejvyšší dosahuje výšky až 750 m, nabízí turistům k prozkoumání krásu bujné vegetace a několik tajemných jeskyní. Západní strana ostrova je chráněna útesem. Na tomto ostrově žije asi 250 obyvatel.

Bird

Plochý korálový ostrov je populární velkým množstvím ptáků, kteří zde hnízdí, a také želv. Žije zde nejstarší želva na světě, která je stará přes 150 let a váží okolo 300 kg. Ostrov je vzdálený asi 100 km od Mahé. Rozměry ostrova jsou 500 x 800 metrů a včetně turistů je zde asi 30 lidí.

Aldabra

Atol Aldabra, jeho rozloha je 34 km na délku, 15 m na šířku a leží přibližně 100 km jiho-západně od hlavního ostrova Mahé, je to jeden v posledních korálových atolů na světě. Od roku 1983 je Aldabra zapsána na listině míst Světového dědictví, jako místo které pro svojí vzácnost a ojedinělost musí být chráněno. Aldabra je nerušené bydliště pro světově nejznámější kolonii obřích želv, která zahrnuje přes 150,000 kusů. Je možné je pozorovat, ale pouze z moře a na zvláštní povolení.
 • Vzdálenost od letiště Letiště 15 km

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 30 °C

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout