Britannia

Seychely, Praslin

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

BRITANNIA HOTEL

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

POLOHA: Okouzlující malý hotel s přátelskou atmosférou se nachází pár minut od písečné pláže Grand Anse na ostrově Praslin. Okolní tropická vegance přímo vybízí k relaxaci a odpočinku. UBYTOVÁNÍ: 12 prostorných superior pokojů je vybaveno klimatizací, TV/SAT, setem na přípravu kávy a čaje, minibarem a koupelnou včetně fénu. SHUTTLE BUS SERVICE: The complimentary shuttle bus service to Cote D´ Or and Anse Lazio beach is provided 3 times a week - Mondays,, Wednesdays, Fridays - departuring at 10,00hrs and returning at 16,00hrs. Also guests can enjoy beach facilities at Villa de Mer Hotel.

VYBAVENOST HOTELU: V hotelu je recepce a restaurace proslulá svou typickou kreolskou kuchyní. Hoteloví zaměstnanci rádi poradí s výlety po okolí či pronájmem auta. SPORT A ZÁBAVA: Součástí resortu je venkovní bazén s terasou a lehátky na opalování. SHUTTLE BUS SERVICE: The complimentary shuttle bus service to Cote D´ Or and Anse Lazio beach is provided 3 times a week - Mondays,, Wednesdays, Fridays - departuring at 10,00hrs and returning at 16,00hrs. Also guests can enjoy beach facilities at Villa de Mer Hotel.

Cena zahrnuje:

ZPÁTEČNÍ TRANSFERY VČ. JIZDY TRAJEKTEM CAT COCOS NA OSTROV PRASLIN PŘI MIN. POČTU 2 PAX

ZPÁTEČNÍ SEAT IN COACH TRANSFERY VČ. JIZDY TRAJEKTEM CAT COCOS NA OSTROV PRASLIN PŘI MIN. POČTU 2 PAX

Informace o hotelu

Pořádající CK

TIME TRAVEL spol. s r.o. IČ: 49356861

Nenašli jste zájezd, který splňuje všechna vaše přání? Zavolejte mi na číslo +420 226 000 611 a připravím vám dovolenou na míru.

Karolína, specialista prodeje zájezdů

Destinace

Doprava letecky

12:00 h

Popis

Ostrov je od Mahé vzdálen asi 60 km, cesta lodí trvá zhruba jednu hodinu a přelet asi 15 minut. Uprostřed ostrova se nachází národní park Valée de Mai – jediné místo na světě, kde rostou palmy rodící největší kokosový ořech na světě Coco de Mer ve tvaru ženského klína. Na západě ostrova se nachází nádherná dlouhá pláž v zátoce Grand Baie, podél celého ostrova, který se dá za hodinu objet, je celá řada malých kouzelných pláží, na první pohled ukrytých před očima turistů. Většinu ostrova obklopují maličké ostrůvky a korálové reefy, což vytváří ideální podmínky pro plavání a šnorchlování. Praslin je skutečnou tropickou oázou klidu.

Počasí

Aktuální počasí

  • Teplota vody 26 °C