Zájezd do

Villas De Mer

Hodnocení: 3/5

Seychely, Praslin, Grand Anse

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

VILLAS DE MER

POLOHA: Villas De Mer Hotel se nachází na jižním pobřeží ostrova Praslin, přímo u pláže Amitie. Nejbližší menší centrum Grand Anse je vzdálené cca 4 minuty jízdy s restauracemi, bary, ochody a službami. Autobusová zastávka stojí jen 2 minuty chůze. Z hotelu je příjemný výhled na oceán a přilehlé sousední ostrovy. UBYTOVÁNÍ: Ubytovací kapacitu tvoří 12 pokojů, z nichž 10 je typu Superior a 2 typu Junior suites. Všechny pokoje jsou moderně dekorovány, plně vybaveny a zařízeny klimatizací, TV/SAT, trezorem, fénem, minibarem, setem na přípravu kávy a čaje. K pokoji také náleží balkón nebo terasa.

VYBAVENÍ A SLUŽBY: K dispozici je recepce s trezorem, směnárna, prádelna, úschovna zavazadel, kavárna, služba hlídání dětí (za poplatek). Hosté mohou využít také pokojovou službu, restauraci s kreolskou i mezinárodní kuchyní a bar. Možnost pronájmu aut. Hotel poskytuje bezplatnou kyvadlovou dopravu do Anse Volbert/Anse Lazio a zajišťuje výlety po okolí. WI-FI zdarma. SPORT A ZÁBAVA: Venkovní bazén s terasou a lehátky na opalování.

Cena zahrnuje:

POVINNA EKOLOGICKÁ TAXA NA SEYCHELÁCH OD 01.08.2023 - PLATBA NA MÍSTĚ

NOVÁ POVINNÁ EKOLOGICKÁ TAXA PODLE ZÁKONA NA OCHRANU ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ BUDE OD 1.SRPNA 023 NÁVŠTĚVNÍKŮM SEYCHEL ÚČTOVÁNA PŘI ODJEZDU Z HOTELU V NÁSLEDUJÍCÍCH SAZBÁCH V MÍSTNÍ MĚNĚ - MALÉ HOTELY S 24 NEBO MÉNĚ POKOJI, 25 SCR CCA 2 EUR ZA NOC A OSOBU - STŘEDNÍ HOTELY S 25 AŽ 50 POKOJI, 75 SCR CCA 6 EUR ZA NOC A OSOBU - VELKÉ HOTELY S VÍCE NEŽ 50 POKOJI A HOTELY NA OSTATNÍCH OSTROVECH KROMĚ MAHÉ, PRASLIN A LA DIGUE, JACHTY. - 100 SCR CCA 8 EUR ZA NOC A OSOBU TAXA SE PLATÍ POUZE ZA OSOBY STARŠÍ 12 LET VČETNĚ. UPOZORŇUJEME, ŽE VÝŠE TAXY MŮŽE BÝT BĚHEM SEZÓNY ZMĚNĚNA,

ZPÁTEČNÍ TRANSFERY V CENĚ ZÁJEZDU VČ. TRAJEKTU NA OSTROV PRASLIN PŘI MIN. POČTU 2 OSOBY

HROMADNÉ ZPÁTEČNÍ TRANSFERY LETIŠTĚ MAHÉ - PŘÍSTAV MAHÉ- FERRY CAT COCOS - HOTEL NA PRASLINU A ZPĚT PŘI MIN. POČTU 2 OSOBY. PRO POUZE 1 OSOBU - V PŘÍPADĚ JEDNOLŮŽKOVÉHO POKOJE - SE UČTUJE DODATEČNÍ POPLATEK.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 0 m
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV TV ano
 • Minibar, Bar Minibar ano
 • Lednička Lednička ano
 • Potápěčské centrum Potápěčské centrum ano
 • Silnice kolem hotelu Silnice kolem hotelu ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Kavárna Kavárna ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Doba letu

12:00 h

Popis

Ostrov je od Mahé vzdálen asi 60 km, cesta lodí trvá zhruba jednu hodinu a přelet asi 15 minut. Uprostřed ostrova se nachází národní park Valée de Mai – jediné místo na světě, kde rostou palmy rodící největší kokosový ořech na světě Coco de Mer ve tvaru ženského klína. Na západě ostrova se nachází nádherná dlouhá pláž v zátoce Grand Baie, podél celého ostrova, který se dá za hodinu objet, je celá řada malých kouzelných pláží, na první pohled ukrytých před očima turistů. Většinu ostrova obklopují maličké ostrůvky a korálové reefy, což vytváří ideální podmínky pro plavání a šnorchlování. Praslin je skutečnou tropickou oázou klidu.
 • Vzdálenost od pláže Pláž 0 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 27 °C

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout