Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/slovensko/cestovani/covid_19.html
Zájezd do

Choč

Hodnocení: 3/5

Slovensko, Liptov, Lúčky

Sdílet
Spojení hotelových a lázeňských služeb Lečivá termální minerální voda Klidné prostředí Zrekonstruované Balneocentrum

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Hotel Choč: Léčebný pobyt SENIOR 5 nocí

Hotel Choč: Léčebný pobyt SENIOR 5 nocí

Informace

Pobyt je určen pro osoby nad 60 let
Pobyty na 2,3,4 noci mají nástupní dny neděle-středa
Dítě do 6 let bez nároku na lůžko v ceně strava a vstup do bazénu
Dítě 6-12 let

v ceně ubytování, plná penze,

1 léčebná procedura za noc (kromě neděle a svátků),

1 vstup do bazénu za noc dle výběru

(2 hod. venkovní / 1 hod. vnitřní bazén)

Hotel Choč

Termální Lázně Lúčky se nachází v krásné horské krajině Chočských vrchů asi 14 km severovýchodně od města Rožumberok na rozhraní Liptova a Oravy. Klidné prostředí lázní je vhodné pro všechny, kteří touží po oddychu od každodenního rušného života.

Ubytování

Hotel Choč***je propojen spojovací skleněnou chodbou s budovou balneoterapie. Ubytování je možné ve dvoulůžkových rekonstruovaných pokojích s možností přistýlky. Pokoje jsou vybavené koupelnou se sprchovým koutem, WC, TV, rádiobudíkem, ledničkou, telefonem a připojením na internet.

Gastronomie

Stravování se podává přímo v jídelně hotelu. Snídaně, obědy i večeře jsou podávány formou bufetu.

Wellness centrum a lázně

V roce 2008 v lázních otevřeli nový, celoroční Aqua-Vital Park, jehož součástí je sedací bazén s léčivou termální minerální vodou s teplotou 36-38°C, rekreační bazén s teplotou vody 28-33°C s množstvím atrakcí (protiproud, vířivky, masážní trysky, chrliče vody..) a saunový svět (finská sauna, mentolová sauna, římská parní koupel, kneippův chodnik a tepidarium). K dispozici je také vnitřní bazén s minerální termální vodou o teplotě 33-35°C. Ve vitálním světě se používají přírodní silice, které svými účinky detoxikují organismus, posilují jeho přirozenou obranyschopnost a účinně chrání před nemocemi z nachlazení.Součástí Aqua-Vital Parku je Snack bar se širokou nabídkou jídel a nápojů.

V roce 2013 byl dále kompletně zrekonstruovaná dependance Liptov, kde přibylo nové wellness centrum se solnou jeskyní, infra i finskou saunou a jacuzzi se slanou vodou.

Parkování

Své vozidlo můžete zaparkovat u hotelu zdarma.

O lázních

Lázeňská léčba v Lúčkách využívá velmi efektivní balneologické metody léčby. Od roku 1950 se lázně specializují na léčbu ženských a onkologických onemocnění, léčbu pohybového ústrojí, nemocí z povolání, onemocnění trávícího ústrojí, poruchy látkové výměny a žláz s vnitřní sekrecí a poruchy dýchacích cest

Destinace

Lúčky se nacházejí v krásném horském prostředí Liptova a jsou vyhledávány díky příjemné rodinné atmosféře, kvalifikovanému personálu, odborné léčbě s dlouholetou tradicí, léčivé minerální vodě a také čistému vzduchu přesycenému vůní jehličnatých lesů. Léčivá voda pochází ze dvou vrtů a používá se v bazénech i v separátních lázních. Léčí se zde onkologické choroby, nemoci trávicího ústrojí, nemoci z poruchy látkové výměny a žláz s vnitřní sekrecí, netuberkulózní onemocnění dýchacích cest, nervové onemocnění, nemoci pohybového ústrojí, ženské nemoci, nemoci z povolání, osteoporóza.

Cena zahrnuje:

5x ubytování, 5x plná penze (snídaně formou bufetu, obědy a večeře formou výběru z 5 dopředu objednaných jídel), vstupní lékařská prohlídka, 2 léčebné procedury za každou noc podle předpisu lékaře na základě zdravotního stavu klienta (kromě neděle a svátků), 1x vstup do bazénu za každou noc (2 hod. venkovní bazén nebo 1 hod. vnitřní bazén), 1x vstup za pobyt do vitálního světa, bonus: uvítací přípitek, lázeňské víno a župan na pokoji, pitná kúra z pramene HGL-3 nebo Valentýn, internetové připojení, Liptov Region Card na vyžádání, parkování

Cena nezahrnuje:

pobytová taxa

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od sjezdovky Sjezdovka 10 km
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Vnitřní bazén Vnitřní bazén ano
 • TV TV ano
 • Dětské hřiště Dětské hřiště ano
 • Fitness Fitness ano
 • Bar Bar ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Kavárna Kavárna ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Liptov se skrývá v severní části Slovenska mezi Velkou Fatrou, Nízkými a Vysokými Tatrami, proto se také stal výchozím bodem pro pěší turistiku či cykloturstiku s rozmanitými údolími a s příjemnou horskou krajinou.

Liptov je jedním z nejkrásnějších a nejlidovějších turistických regionů na Slovensku. Pod turistiku můžeme zařadit i paragliding, horolezectví nebo rybaření. Pro kulturní vyžití lze navštívit světoznámé jeskyně, termální koupele, kulturní památky a expozice.
 • Vzdálenost od sjezdovky Sjezdovka 10 km

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 17 °C v noci 10 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 18 °C v noci 10 °C

 • Středa 13 °C v noci 9 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout