Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/slovensko/cestovani/covid_19.html

Demanova Resort

Slovensko, Nízké Tatry, Liptovský Mikuláš

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

DEMÄNOVÁ REZORT

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Poloha

rezort se nachází v obci Demänová, na kraji Demänovské Doliny, která je nejznámější a nejnavštěvovanější dolinou Nízkých Tater a zároveň je součástí Národního parku. Největší lyžařské středisko Jasná, je vzdáleno pouhých 15 minut jízdy autem.

Lyžování

Ski centrum Demänová přímo v rezortu (2 vleky, sjezdovka pro začátečníky a pokročilé, večerní lyžování, lyžařská škola, osvětlená běžecká trať 550 m dlouhá, snowtubing, snowpark, půjčovna lyží a snowboardů). Lyžařský areál Jasná 12 km (11 vleků, 6 lanovek s upravenými sjezdovkami).

Koupání

přímo v areálu je dětský aquapark Aqua FUN (velký bazén 20 x 9 m s hloubkou 1,2 m,dětský bazén 8 x 4 m s hloubkou 15-35 cm, nafukovací skluzavky a řada dalších atrakcí). Aquapark Tatralandia 8 km, aquapark Bešeňová 18 km, vodní nádrž Liptovská Mara 10 km.

Vybavení

Rezort tvoří několik budov s apartmány, restaurace Pinus, koktejl bar, pekárna, wellness centrum (vířivka, tepidarium, Kneippův chodník, finská, parní a infra sauna, masáže, zábaly), fitness, dětský koutek, fotbalové hřiště, basketbalové hřiště, Fun centrum (3D bludiště, bike park, lezecká stěna, trampolíny, skákací hrad, mini zipline, F1 simulátor, game stan), letní dětský aquapark Aqua FUN (velký bazén 20 x 9 m s hloubkou 1,2 m,dětský bazén 8 x 4 m s hloubkou 15-35 cm, nafukovací skluzavky), nabíjecí stanice pro elektromobily, půjčovna elektrokol, Wifi internet, parkoviště. Ubytování: Apartmánové domy PINEA (hotelový typ apartmánů se společným vstupem z venku, výtah): Apartmán Smart 2+0: (max. pro 2 osoby), jednopokojový apartmán (pokoj se 2 pevnými lůžky, kuchyňský kout, hygienické zařízení, fén, TV-SAT, telefon, WiFi internet, balkon). Apartmán Plus 2+1: (max. pro 3 osoby), jednopokojový apartmán (pokoj se 3 pevnými lůžky, kuchyňský kout, hygienické zařízení, fén, TV-SAT, telefon, WiFi internet, balkon). Apartmán Standard 2+2: (max. pro 4 osoby), dvoupokojový apartmán (2-lůžková ložnice, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby, kuchyňský kout, hygienické zařízení, fén, TV-SAT, telefon, WiFi internet, balkon). Apartmánové domy LIMBA (apartmány se samostatným vstupem z venku): Apartmán Relax 2+2: (max. pro 4 osoby), dvoupokojový apartmán v přízemí (2-lůžková ložnice, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby, vybavený kuchyňský kout, hygienické zařízení, fén, TV-SAT, telefon, WiFi internet, terasa. Relax Loft 4+2: (max. pro 6 osob), třípokojový apartmán (v přízemí 2-lůžková ložnice, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby, vybavený kuchyňský kout, hygienické zařízení, fén, TV-SAT, telefon, WiFi internet, V poschodí 2-lůžková otevřená ložnice, malá terasa). Apartmán Comfort 4+2: (max. pro 6 osob), třípokojový apartmán v přízemí (dvě 2-lůžkové ložnice, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby, vybavený kuchyňský kout, 2x hygienické zařízení, fén, TV-SAT, telefon, WiFi internet, terasa. Superior Loft 8+2: (max. pro 10 osob), pětipokojový apartmán (3 samostatné ložnice 2x 2-lůžková a 1x 2-lůžková s rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby, 1 otevřena 2-lůžková ložnice, 1x obývací pokoj, vybavený kuchyňský kout, hygienické zařízení, fén, TV-SAT, telefon, WiFi internet, malá terasa).

Služby

Ubytování bez stravy. Lze přikoupit snídani nebo polopenzi.

Speciální nabídka

Vstup do wellness centra 2 hod/den(počet vstupů = počet nocí). Vstup do Fun centra (počet vstupů = počet dní). Vstup do Ski centra Demänová během zimní sezóny (počet vstupenek = počet nocí). Vstup do Aqua Fun centra (počet vstupů= počet nocí). Parkování ZDARMA. WiFi internet ZDARMA.

Doprava

Vlastní.

Poznámky

Možnost dokoupení cestovního pojištění. Pobytová taxa 1,50 €/osoba nad 12 let/noc. Vratná kauce 100 €/apartmán. Možný pobyt se psy do 25 kg za poplatek 20 €/noc. Minimální délka pobytu: V období 7.1.-12.3.23 a 1.7.-1.9.23 typ Smart a Plus 2 noci, ostatní typy apartmánů 3 noci. V ostatních termínech 2 noci.


Informace o hotelu

 • Vnější bazén ano
 • Vnitřní bazén ano
 • TV ano
 • Dětský bazén ano
 • Wifi zdarma ano
 • Kuchyňský kout ano

Vyberte si termín

Recenze hotelu

Hodnocení 4,5 / 5
Invia

Skvělé (2 hodnocení)

Ubytování 4,8 / 5

Strava 3,8 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 4,8 / 5

Původ recenzí: Je-li recenze označena jako "ověřená recenze", prokazatelně pochází od našeho zákazníka.

Tento hotel je 20. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 238 v Liptov.

Kristýna Kolářová

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 23.6. - 25.6.2022 Hodnoceno: Červen 2022

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Barbora L.

Hodnocení 4,0 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 27.10. - 30.10.2021 Hodnoceno: Listopad 2021

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Ubytování 4,5 / 5

Strava 2,5 / 5

Okolí 4,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (3)

Destinace

Popis

Nízké Tatry jsou druhým největším Národním parkem a čtvrtým nejvyšším pohořím Západních Karpat. Jestliže v případě výšky obsadily až třetí místo, pak v případě celkové rozlohy zaujímají místo první. A skutečně Nízké Tatry jsou nejrozsáhlejším pohořím nejen Slovenska, ale celých Západních Karpat.

Počasí

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec