Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/slovensko/cestovani/covid_19.html
Zájezd do

Boboty

Hodnocení: 3/5

Slovensko, Malá Fatra

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Hotel Boboty

Informace

*Příjezd : od 14:00
*Odjezd : do 10:00
*V ceně není zahrnut rekreační poplatek ve výši 1€/den.
*Domácí zvířata jsou povolena za poplatek cca 15€/ den ( potřebný průkaz pro zvíře ). Ubytování je možné jen ve vybraných pokojích.
*Dětská postýlka pro děti do 3 let zdarma ( možné jen v pokojích typu Komfort )
*Daň z ubytování ve výši 1€/os a den se hradí na místě
V době zimní sezony skipasy pro ubytované hosty - 5€/os a den

Středisko

Terchová
Praha: 435 km, Brno: 235 km, Bratislava: 220 km

Poloha

Hotel Boboty se jako jeden z mála hotelů nachází přímo ve Vrátné dolině, která nabízí aktivní odpočinek v letním i v zimním období. V překrásném horském prostředí Národního Parku Malá Fatra mohou lidé relaxovat nebo využít svůj čas na mnohé aktivity, které tato oblast nabízí.

Vybavení

Restaurace, kavárna, úschovna lyží.
Dětské hřiště - pískoviště, houpačky, trampolína, skluzavka, lanové prolézačky, dětský koutek, kulečník, stolní fotbal, stolní tenis.

Ubytování

Typy pokojů:
* jednolůžkový pokoj
* dvojlůžkový pokoj Standard
* dvoulůžkový pokoj Komfort s možností přistýlky
* dvoulůžkový pokoj, bezbariérový
* rodinný pokoj Standard
* rodinný pokoj Komfort ( 2 propojené pokoje - 4 lůžka )
* apartmán pro 3 osoby
Vybavení:
* jednolůžkový a dvoulůžkový pokoj standard: TV + SAT, odkládací skříň, pracovní stůl, telefon, koupelna se sprchovým koutem, Wi-Fi
*dvoulůžkový pokoj Komfort: manželská postel, pohovka (plnohodnotná postel), TV + SAT, odkládací skříň, pracovní stůl, lednička, telefon, koupelna s vanou, balkón, Wi-Fi
* dvoulůžkový pokoj bezbariérový: oddělené postele, TV + SAT, odkládací skříň, pracovní stůl, telefon, bezbariérová koupelna se sprchou, balkón, Wi-Fi
* rodinný pokoj Standard : 2 samostatné pokoje, v pokoji s oddělenými lůžky je balkon, 1x manželská postel, 2 oddělená lůžka, 2x TV + SAT, 2x odkládací skříň, 2x pracovní stůl, telefon, koupelna se sprchovým koutem, Wi-Fi
* rodinný pokoj Komfort : 2 pokoje propojené s 2 balkony, 2x manželská postel, 2x pohovka (plnohodnotná postel), 2x TV + SAT, 2x odkládací skříň, 2x pracovní stůl, 2x telefon, 2x koupelna s vanou, Wi-Fi
* apartmán: manželská postel, obývací pokoj s rozkládacím gaučem, TV + SAT, odkládací skříň, pracovní stůl, telefon, 2x koupelna (jeden pokoj s vanou a druhý se sprchovým koutem), Wi-Fi. Pro děti do 2,99 let postýlka podle dostupné kapacity.

Stravování

Snídaně se podávají v hotelové restauraci v době od 7:30 do 9:30 hod.
Obědy se podávají v hotelové restauraci a v letní sezóně na terase hotelu od 11:30 do 13:30 hod. Kavárna je otevřena denně do 21:30 hod.
V zimním období jsou večeře podávány obvykle formou bufetu. Každý večer jiná polévka na zahřátí. Bohatý výběr masových jídel, ryby, bezmasá jídla, pestré přílohy, saláty, ovoce a pro radost dezerty a sladkosti.
Možnost obědového balíčku.
V letním období jsou večeře podávány buď formou servírovaného menu nebo formou bufetu. aždý večer jiná lahodná polévka na zahřátí. Bohatý výběr masových jídel, ryby, bezmasá jídla, pestré přílohy, saláty, ovoce a dezerty a sladkosti.
Večeře se podávají v hotelové restauraci a v letní sezóně na terase hotelu od 17:30 do 20:30 hod.

Sport a zábava

Šipky.
Stolní tenis.
Kulečník.
Wellness a Relax :
Bazén
13 m dlouhý bazén s úžasným výhledem na Národní park Malá Fatra nabízí relaxaci a komfort v létě i v zimním období. Ve vodě o teplotě 28 ° C se příjemně uvolníte po sportovně stráveném dni a načerpáte nové síly.
Finská sauna :
Po celém dni v horách Vrátné doliny neznáme nic lepšího než pobyt ve finské sauně, která má mnoho blahodárných účinků. Sauna je ideálním místem pro zregenerování vašeho svalového aparátu i pro posílení celkové obranyschopnosti organismu. Hotelový personál vám ochotně nastaví vámi požadovanou teplotu.
Vybavení Fitness zóny:
Lavice rovná (1x), lavice šikmá (1x) Stepper (1x) Běžecký pás (1x), Stacionární kolo (1x) Veslařský trenažér (1x) Žíněnka (1x) Ribstol (1x), hrazda (1x), podpěry na kliky (1x) Pingpongový stůl (1x), pingpongové rakety (15ks) Vzpěračská tyč, kotouče: 15 kg (2x), 5 kg (4x), 2,5 kg (4x), 1,25 kg (1x) Kettlebell 12kg - 1kg Jednoruční činky 1,25 kg (2ks) Gymnastický míč (1ks)
Sportovní masáž je druh klasické masáže pro sportovce nebo osoby podávající náročné fyzické výkony. Masáž je žádaná zejména u sportovců pro zvýšení fyzické kondice nebo na uvolnění po fyzické zátěži.
Klasická masáž je nejvíce využívaná masáž, má blahodárný vliv při přepracování, stresu, depresích, poúrazových a pooperačních stavech. Také je vhodná pro lidi, kteří problémy zatím nepociťují. Tato masáž je ideální nejen pro tělo, ale i pro psychickou pohodu. Pomáhá zbavovat se vnitřního napětí.
Relaxační masáž přináší uvolnění a podporuje naše zdraví. Sestává z hlazení na měkké tkáně celého těla. Cílem je vyvolat stav celkové relaxace a hloubkového uvolnění.
Medová masáž je pohodlný způsob detoxikace organismu. Odstraňuje toxicity z léků, potravin, vlivu životního prostředí. Jsou to usazeniny, které se nahromadí v tkáních, protože jejich tělo neumí samo vyloučit. Je vynikající relaxační, detoxikační a ozdravnou metodou, která zanechá v člověku pocit lehkosti, čistoty a osvěžení.
Masáže se platí na místě.
Prodej skipasů.
Půjčovna lyžařského vybavení.
Lyžařská škola.
Lyžárna.
V době lyžařské sezóny mohou ubytovaní hosté hotelu Boboty počítat s využitím 13místného mikrobusu, který jede z hotelu zdarma do nejbližšího lyžařského střediska Vrátna.
Free Time Zone, odkládací prostory na kola a lyže, trezor na recepci, sušič na lyžařské boty.

Lyžování

Malá Fatra Vrátná
nadmořská výška 600 - 1520m n.m.
Tradiční zimní letovisko Malé Fatry je lyžařsky rozdrobené do několika charakterově rozmanitých lokalit, které se společně zavděčí téměř všem typům lyžařů - začátečníkům, pokročilým i freeriderům.
km sjezdovek 14
modrá 13%
červená 60%
černá 27%

Vybavení hotelu

 • Pobyt se psem
 • Rodina s dětmi

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od centra města Centrum 5 km
 • Vnitřní bazén Vnitřní bazén ano
 • TV TV ano
 • Lednička Lednička ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště Dětský koutek ano
 • Fitness Fitness ano
 • Zastávka skibusu Zastávka skibusu ano
 • Bar Bar ano
 • Bezbariérový přístup Bezbariérový přístup ano
 • Bowling Bowling ano
 • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Kavárna Kavárna ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Malá Fatra je Strečſanskou soutěsnou rozdělena na dvě části-severní část je Křivánská Fatra. Jejím nejvyšším vrchem je Velký Křiván (1709 m.n.m.). Východiskem z Křivánské Fatry je obec Terchová (vzdálenost od Žiliny je 25 km). Za soutěsnami se otvírá jedinečná Vrátná dolina s množstvím možností pro turistiku a lyžování.
 • Vzdálenost od centra města Centrum 5 km

Počasí

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout