od 1 800 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 82 400

Popis

Hotel SKI vám přiroste k srdci svým jedinečným retro designem, který umocní atmosféru horského prostředí, do kterého je zasazen. Lokalita Zahrádky je vyhledávaná a oblíbená všemi věkovými kategoriemi. Zažijte u nás chvíle plné zážitků a zábavy, na které budete vždy rádi vzpomínat se svými přáteli, spolužáky či kolegy. Vychutnejte si lahodná domácí jídla v příjemném prostředí restaurace Hotelu SKI. Ať už ve dvou nebo v kruhu přátel doporučujeme navštívit SKI Bar v tradičním duchu. Dopřejte si relax po celém dni na svahu či po túře a načerpejte nové síly v harmonickém prostoru wellness. Objevte blahodárné účinky finské sauny a odpočiňte si v tichém podmanivém prostředí. Vraťte se s námi do školních dob a zažijte pravou retro atmosféru hotelu, který vám připomene časy škol v přírodě či prvního lyžařského zájezdu se spolužáky. V Hotelu SKI vás čeká dovolená přímo na sjezdovce, kterou si může dovolit každý. Středisko Jasná se nachází v národním parku Nízkých Tater a představuje největší lyžařský areál ve střední a východní Evropě s výbornými podmínkami pro zimní sporty na severní i jižní straně Chopku (2024 m). Jasná nabízí 50 km lyžařských tratí, přičemž většina z nich jsou dlouhé sportovní tratě, 23 lanovek a vleků, 12 freerideových zón, snow park, bohatý aprésský program, nejnovější infrastrukturu kabinových a sedačkových lanovek.

V nejbližším okolí se nachází Demänovská jeskyně svobody – jedna z nejkrásnějších přírodních památek Nízkých Tater a Slovenské republiky vůbec.

Dále pak Tarzánie - Jasná – jedná se o nejdelší překážkovou lezeckou lanovou dráhu ve Střední Evropě s rozlohou cca 5 000 m2.

Nebo také Chopok – třetí nejvyšší hora Nízkých Tater (2023,6 m) nabízí nádherný výhled do okolí.

Nebo dále ještě Ski areál Jasná – velké a velice ambiciózní lyžařské středisko na hřebeni Nízkých Tater. Slovenský skiareál číslo 1.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje Standard a nabízí: dvoulůžkové pokoje s možností jedné nebo dvou přistýlek, jsou ideální pro pobyt ve dvou i na dovolenou s rodinou či přáteli. Pokoje se dvěma přistýlkami jsou řešeny formou patrové postele. Na pokojích je vlastní koupelna. Pokoj Standard s výhledem: dvoulůžkové pokoje s možností jedné nebo dvou přistýlek. Jsou vhodné na pobyt v páru, dovolenou s rodinou nebo s přáteli. Pokoje jsou s výhledem na svah. Pokoje s dvěma přistýlkami jsou řešené formou poschoďové postele. Na pokojích je vlastní koupelna. Podkrovní pokoje Standard: dvoulůžkové pokoje s možností jedné nebo dvou přistýlek, jsou ideální pro pobyt ve dvou i na dovolenou s rodinou či přáteli. Pokoje se dvěma přistýlkami jsou řešeny formou patrové postele. Na pokojích je vlastní koupelna. Nacházejí se přímo v podkroví v komorním a útulném prostředí. Podkrovní pokoj Standard s výhledem: dvoulůžkové pokoje s možností jedné nebo dvou přistýlek, jsou ideální pro pobyt ve dvou i na dovolenou s rodinou či přáteli. Na pokojích je vlastní koupelna. Nacházejí se přímo v podkroví v komorníma útulném prostředí s výhledem na svah. Rodinný pokoj: Dopřejte si skvělou dovolenou pro celou rodinu. V našich rodinných pokojích se stejně dobře cítí rodiče i děti. Manželská postel a rozkládací gauč v rozměrech plnohodnotného dvojlůžka zajistí komfort během celé dovolené. Francouzská okna nabídnou krásný výhled a dodají dostatek světla a pocit tepla. Na pokojích je vlastní koupelna. Rodinný pokoj s výhledem: Dopřejte si skvělou dovolenou pro celou rodinu. V našich rodinných pokojích se stejně dobře cítí rodiče i děti. Manželská postel a rozkládací gauč v rozměrech plnohodnotného dvojlůžka zajistí komfort během celé dovolené. Na pokojích je vlastní koupelna. Francouzská okna nabídnou krásný výhled a dodají dostatek světla a pocit tepla. Pokoje jsou s výhledem na svah. Jedno ložnicový apartmán: Prostorné apartmány jsou tou správnou volbou pro rodinnou dovolenou i pro dovolenou s přáteli. Na pokojích je vlastní koupelna. V hotelu se nacházejí 3 jedno ložnicové apartmány – v každém patře jeden. Apartmány nabízejí výhled do doliny.

Slevy

Dítě do 6 let bez nároku na lůžko nebo přistýlku se snídani zdarma. Dětská postýlka zdarma.

Cena zahrnuje:

Ubytování se snídaní, lanovkami a vodními parky

bezplatné Wi-Fi připojení, vstup do wellness světa, BENEFIT – lístky na lanovky ve Vysokých Tatrách a v Jasné a vstupy do vodních parků*

*Nabídka platí i pro příchodový (check-in) a odchodový (check-out) den, v příchodový den lze čerpat benefit až od 12:00 hodin. Jízdenka na lanovku je platná v libovolně zvoleném středisku Vysoké Tatry nebo Jasná, dle aktuálního provozu lanových drah. Vstupy do vodních parků platí v libovolně zvoleném vodním parku Bešeňová nebo Tatralandia během aktuální provozní doby vodních parků. Lístky jsou nepřenosné a v daný den lze využít jen jeden benefit – lanovku nebo vodní park.

Využití benefitů je podmíněno registrací klienta do Gopassu. Pokud již klient registrovanou Gopass kartu má, je třeba ji předložit při check-inu. V případě zájmu o vydání Gopass karty na recepci hotelu, bude její vydání na místě zpoplatněno částkou 2 €. V případě odmítnutí registrace klienta do Gopass ztrácí nárok na čerpání benefitů – lístků na lanovky a vstupy do vodních parků, jakož i finanční kompenzaci.

Cena na osobu / noc se snídaní a programem.

Dítě do 6 let bez nároku na lůžko nebo přistýlku se snídani zdarma. Dětská postýlka zdarma.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od sjezdovky 50 m
 • Bar ano
 • Hotelová restaurace ano
Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec