Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/slovensko/cestovani/covid_19.html

Ski & Wellness Residence Družba

Slovensko, Nízké Tatry

Přímo na sjezdovce Wellness centrum Obří dětské hřiště Dovolená pro náročné

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Ski & Wellness Residence Družba: Wellness pobyt 4 noci BMZ

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Ski & Wellness Residence Družba: Wellness pobyt 4 noci BMZ

Informace

POBYT TYPU BMZ (BEZ MOŽNOSTI ZRUŠENÍ)

V případě cenově zvýhodněných zájezdů BEZ MOŽNOSTI ZRUŠENÍ (dále jen BMZ) platí podmínky dle bodu 7.1 písmeno f) Všeobecných podmínek CK tzn. 100 % stornopoplatek ode dne uzavření Smlouvy.

DOPORUČUJEME SJEDNAT

KOMPLEXNÍ CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

Hotel určil podmínky pro možnost změny pobytu - termín je možné změnit nejpozději 14 dní před nástupem. Změna v době kratší než 14 dnů před nástupem se považuje za storno. Paušální poplatek za změnu rezervace je 680 Kč / osoba. doporučujeme sjednat komplexní cestovní pojištění

Termín začátku pobytu nemůže být 31.12.2022 ani 1.1.2023

Termín ukončení pobytu nemůže být 31.12.2022 ani 1.1.2023

Podmínky pro období 29.12.2022-7.1.2023
POUZE 1 dítě do 2 let bez lůžka nebo na přistýlce má ubytování a snídani ZDARMA
Požadavek na věžičkový pokoj s výhledem na Bielou Púť platí cena jako u pokoje superior
Požadavek na věžičkový pokoj bez výhledu na Bielou Púť plati cena jako u pokoje comfort plus
Povinný příplatek za Vánoční večeři 24.12.2022

1380 Kč / dospělá osoba

1100 Kč / dítě 2-12 let

Povinný příplatek za Silvestrovskou večeři 31.12.2022

3700 Kč / dospělá osoba

2500 Kč / dítě 2-12 let

Ski & Wellness Residence Družba

Ski & Wellness Residence Družba **** leží v centru turisticky velmi oblíbeného střediska Demanovská dolina, v malebném prostředí národního parku Nízké Tatry. Nabízí velmi komfortní ubytování, ideální polohu u moderní sedačkové lanovky, prostorné wellness centrum pro celou rodinu, vnitřní a venkovní bazény, relaxační procedury, animační programy a pestré možnosti aktivního trávení volného času.

Ubytování

Hostům je k dispozici široká nabídka typů ubytování:

Comfort – dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (5 pokojů comfort jsou s možností až 2 přistýlek)

Comfort PLUS – dvoulůžkový pokoj s možností 1 přistýlky

Superior – 2lůžkový pokoj s možností 1-2 přistýlek (5 pokojů)

Family – 2lůžkový pokoj s možností 1-2 přistýlek (5 pokojů)

Family PLUS – pokoj pro 4 osoby s možností 1-2 přistýlek (5 pokojů)

Apartmán LUX pro 2-4 osoby s jednou ložnicí s možností 1-2 přistýlek (6 apartmánů)

Apartmán LUX pro 4-6 osob se dvěma ložnicemi a možností 1-2 přistýlek (2 apartmány)

Všechny pokoje mají koupelnu, WC, TV-SAT, telefon, fén, župan, papuče, trezor, minibar, čajový a kávový servis. Apartmány Lux mají navíc kuchyňský kout a krb. Nacházejí se u hotelu se samostatným vchodem z venku.

Další typ ubytování je v pokojích Economy, které jsou vybaveny koupelnou s WC, TV-SAT, telefonem, fénem, županem, papučemi, trezorem, minibarem a čajovým a kávovým servisem.

Economy – dvoulůžkový pokoj (4 pokoje s možností 1 přistýlky)

Economy PLUS – dvoulůžkový pokoj s balkónem a výhledem

Economy – jednolůžkový pokoj (6 pokojů)

Economy – třílůžkový pokoj (2 pokoje)

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, TV-SAT, telefonem, fénem, županem, papučemi, trezorem, minibarem a čajovým a kávovým servisem.

Gastronomie

Snídaně jsou podávány formou bufetových stolů, večeře formou bufetu nebo servírovaného 4chodového menu.

Gastonomie v hotelu Ski & Wellness Residence Družba se nese v duchu rakousko-uherské kuchyně. Tradiční jídla jsou připravována podle osvědčených receptur dodržujících zásady zdravé výživy. Den můžete začít v hotelové restauraci Jasná, kde každé ráno najdete bohaté bufetové stoly s čerstvě napečenými koláčky, bezlepkovým cereálním pečivem, domácími šunkami, paštikami a roládami a wellness koutek s čerstvě vymačkanými ovocnými šťávami. Každé ráno vám kuchař předvede „live cooking“ a můžete pozorovat jak se připravuje Vaše výborná čerstvá palačinka nebo omeleta. Součástí restaurace je kavárna s krbem. V interiéru restaurace se dále nachází jedinečná sbírka originálních samovarů a originálních láhví vodky z různých částí světa.

Ľudová restaurace s kruhovou Rotundou láká na výjimečnou atmosféru starých dobrých časů Rakouska-Uherska a tradiční jídla. Můžete zde ochutnávat gastronomické skvosty mezinárodní i slovenské kuchyně. Kombinace dřeva, kamene, plápolajícího ohně v krbu a úchvatného výhledu na Chopok umocňuje zážitek z jídla. Součástí ľudové restaurace je terasa, která je v létě místem oblíbených grilovaček a tématických dnů (Beer fest, Gulášový den).

Na skleničku kvalitního slovenského nebo zahraničního vína můžete zavítat do stylové vinné pivnice. Konají se zde pravidelné komentované ochutnávky vín, rumu nebo koňaku. Večer můžete navštívit noční bar nebo kabaret, do kterých Vás přivede francouzská ulička s reprodukcemi francouzského malíře Henriho de Toulouse-Lautreca.

Wellness centrum

Milovníky wellness jistě potěší 25 m plavecký bazén s pramenitou vodou, tepidárium s vyhřívanými lehátky a výhledem na Nízké Tatry, 2x vířivý bazén, vířivý bazén s chrličem, venkovní terasa s vířivkou s teplotou vody 37 °C, dřevěná káď, ochlazovací bazén, 5 saun – suchou, saunu Kamilka, eukalyptová, solná, bylinková, hydromasážní sprchy. Dále je k dispozici Adult zóna „Four seasons“ se 3 saunami: parní (Turecká oáza), suchá (Severská a Tatranská síla se zvýšenou teplotou), „prameny se živou vodou“ (3 bazénky s kontrastní teplotou vody 7°C, 28°C a 38°C, „Demänovský pramen“ s pitnou vodou, vyhřívaná lehátka a posezení.

Relaxovat můžete také u široké nabídky masáží, pleťových a tělových kosmetických ošetření nebo pedikúry rybičkami Garra Rufa.

Děti

Nezapomnělo se ani na nejmenší hosty, pro které je připraven dětský koutek a Družba Kid´s klub, největší dětské hřiště v Jasné s kolotočem. Děti dále mají svou wellness zónu s bazény, venkovní bazén, velký bazén s lodičkami na pádlování u hotelu. Hotel dále organizuje profesionální vystoupení herců, klaunů, kouzelníků, loutkové divadlo, vystoupení s živými zvířaty, během léta je připravený bohatý denní animační program s Letní rytířskou hrou. Ve wellness centru je k dispozici dětský bazén s délkou 7,5 m a teplotou 32 °C a nerezový bazén pro nejmenší děti s fontánkou,

Zima

Hotel se nachází přímo na lyžařském svahu Biela Púť v nadmořské výšce 1200 m, k dispozici je lyžařská škola, dětská lyžařská školka s dětským vlekem, půjčovna a prodejna lyžařského vybavení, lyžařský servis, lyžárna se zvětšenou kapacitou s uzamykatelnými skříňkami a sušičkou lyžařských bot.

Léto

Demänovská Dolina stává „mekkou“ všech turistů, kteří milují přírodu a upřednostní zelené lesy Nízkých Tater před skalnatějšími Vysokými Tatrami. Mimo turistiku jsou v oblasti také výborné možnosti pro cykloturistiku, koupání a adrenalinové sporty (windsurfing, splav Dunajce, paragliding, rafting…).

Parkování

Své auto si můžete zdarma zaparkovat přímo v areále hotelu na parkovišti s kapacitou 180 parkovacích míst.

Zvířata

Ubytování s domácím mazlíčkem není možné.

Okolí

Hotel se nachází v Demänovské dolině, která je právem nazývaná nejkrasnějí dolinou Nízkých Tater. Přírodní a klimatické podmínky vytvářejí ideální možnosti na trávení volného času v každém ročním období. V zimě návštěvníci mohou využívat lyžařské svahy včetně freeridových terénů. V létě se můžete kochat malebnou přírodou na značených turistických stezkách, vyzkoušet adrenalinový sjezd na raftech, navštívit unikátní jeskyně nebo si zaplavat v jednom z vyhlášených akvaparků.

Destinace

Demänovská dolina - Jasná patří v současnosti mezi nejnavštěvovanější místo Nízkých Tater a k nejhezčím koutům Slovenska. Vděčí za to jistě známým jeskyním a svahům Chopku, který je rájem pro milovníky lyžování.

Také turistické možnosti jsou zde neobyčejně bohaté. Údolím prochází celá řada značených tras a kromě nich je zde i síť procházkových cest. Jasná byl původně název horní části Demänovské doliny a později se rozšířil na její další části. V současnosti má rozsáhlé ubytovací a stravovací kapacity a také lanovky a lyžařské vleky, které vás přiblíží k vrcholům Nízkých Tater. Mezi turisty nejnavštěvovanější patří Chopok (s lyžařským areálem) a Ďumbier. Horní částí protéká říčka Demänovka a Zadná voda. Najdete zde i rozsáhlé morény s krásným Vrbickým plesem a Lukovým plieskom. Tam, kde se pak obě říčky ponoří pod zem, vytvářejí světoznámý systém jeskyní, z niž jsou zpřístupněny Demänovská ľadová jaskyňa a Demänovská jaskyňa slobody.

Cena zahrnuje:

4x ubytování, 4x polopenze, vstup do bazénu v čase 7:30-10:00 hod., vstup do wellness centra během provozních hodin, 10% sleva na lyžařskou školu, půjčovnu lyžařského vybavení a servis Pilgrim Ski Academy, Wi-Fi připojení

Cena nezahrnuje:

místní poplatek, Družba - povinný příplatek za Silvestrovskou večeři / dospělá osoba, Družba - povinný příplatek za Silvestrovskou večeři 31.12.2022 / dítě 2-12 let, Družba - povinný příplatek za Vánoční večeři 24.12.2022 / dítě 2-12 let, Družba - povinný příplatek za Vánoční večeři 24.12.2022 / dospělá osoba

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od sjezdovky 0 m
 • Vnitřní bazén ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén ano
 • Klidná lokalita ano
 • Fitness ano
 • Animační programy ano
 • Domácí zvířata povolena ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Kavárna ano
 • Půjčovna kol ano
 • Wifi zdarma ano

Vyberte si termín

Recenze hotelu

Hodnocení 4,6 / 5
Invia

Skvělé (546 hodnocení)

Ubytování 4,6 / 5

Strava 4,6 / 5

Okolí 4,6 / 5

Cena 4,6 / 5

Kvalita sjezdovek 4,7 / 5

Původ recenzí: Je-li recenze označena jako "ověřená recenze", prokazatelně pochází od našeho zákazníka.

Tento hotel je 9. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 359 v Nízké Tatry.

Petra

Hodnocení 4,5 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 8.6. - 11.6.2022 Hodnoceno: Červen 2022

výborné, doporučuji

výborné, doporučuji

Ubytování 4,5 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytování
výborné, doporučuji

Strava
výborné, doporučuji

Služby hotelu
výborné, doporučuji

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Patrik Sekot

Hodnocení 4,1 / 5

Neověřená recenze Hodnoceno: Únor 2022

4* Hotel Ski & Wellness Residence Družba sa nachádza v Demänovskej doline priamo uprostred svahu Biela púť v lyžiarskom stredisku Jasná. Z hotela je ľahký prístup na lyžiarsku trať. Hotel patrí do kategórie Ski in Ski out.

4* Hotel Ski & Wellness Residence Družba sa nachádza v Demänovskej doline priamo uprostred svahu Biela púť v lyžiarskom stredisku Jasná. Z hotela je ľahký prístup na lyžiarsku trať. Hotel patrí do kategórie Ski in Ski out.

Ubytování 4,0 / 5

Strava 3,5 / 5

Cena 4,0 / 5

Kvalita sjezdovek 5,0 / 5

Ubytování
Izby sú zariadené v horskom štýle, kde sa spája moderný štýl s ľudovými symbolmi. Izby dávajú dostatok priestoru pre oddych. Počas nášho pobytu boli izby vždy perfektne upravené a čisté.

Strava
Raňajky a večere sú podávané v hlavnej reštaurácii formou švédskych stolov. V hoteli je ešte Ľudová reštaurácia, ktorá poskytuje jedlá A la Carte. Kvalita jedla je výborná, personál v reštaurácii veľmi milý a ochotný. Hlavná reštaurácia je malá na počet hostí v hoteli, čo spôsobuje pocit stiesnenosti a taktiež nedostatok súkromia.

Služby hotelu
Súčasťou hotela je aj lyžiarsky obchod s lyžiarskym servisom, kde Vám milý personál veľmi rád pomôže s výberom výstroje alebo so servisom vašich lyží. V hoteli sa nachádza moderný Wellness s rôznymi prírodnými procedúrami a masážami. Veľkou výhodou je veľký 25 m plavecký bazén, dva detské bazény a vírivky. Niektoré bazény, vírivky, ale aj relax zóna sú s výhľadom na lyžiarsky svah, čo umocňuje celkovú atmosféru oddychu.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Filtrovat recenze

Petra

Hodnocení 4,5 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 8.6. - 11.6.2022 Hodnoceno: Červen 2022

výborné, doporučuji

výborné, doporučuji

Ubytování 4,5 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytování
výborné, doporučuji

Strava
výborné, doporučuji

Služby hotelu
výborné, doporučuji

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Patrik Sekot

Hodnocení 4,1 / 5

Neověřená recenze Hodnoceno: Únor 2022

4* Hotel Ski & Wellness Residence Družba sa nachádza v Demänovskej doline priamo uprostred svahu Biela púť v lyžiarskom stredisku Jasná. Z hotela je ľahký prístup na lyžiarsku trať. Hotel patrí do kategórie Ski in Ski out.

4* Hotel Ski & Wellness Residence Družba sa nachádza v Demänovskej doline priamo uprostred svahu Biela púť v lyžiarskom stredisku Jasná. Z hotela je ľahký prístup na lyžiarsku trať. Hotel patrí do kategórie Ski in Ski out.

Ubytování 4,0 / 5

Strava 3,5 / 5

Cena 4,0 / 5

Kvalita sjezdovek 5,0 / 5

Ubytování
Izby sú zariadené v horskom štýle, kde sa spája moderný štýl s ľudovými symbolmi. Izby dávajú dostatok priestoru pre oddych. Počas nášho pobytu boli izby vždy perfektne upravené a čisté.

Strava
Raňajky a večere sú podávané v hlavnej reštaurácii formou švédskych stolov. V hoteli je ešte Ľudová reštaurácia, ktorá poskytuje jedlá A la Carte. Kvalita jedla je výborná, personál v reštaurácii veľmi milý a ochotný. Hlavná reštaurácia je malá na počet hostí v hoteli, čo spôsobuje pocit stiesnenosti a taktiež nedostatok súkromia.

Služby hotelu
Súčasťou hotela je aj lyžiarsky obchod s lyžiarskym servisom, kde Vám milý personál veľmi rád pomôže s výberom výstroje alebo so servisom vašich lyží. V hoteli sa nachádza moderný Wellness s rôznymi prírodnými procedúrami a masážami. Veľkou výhodou je veľký 25 m plavecký bazén, dva detské bazény a vírivky. Niektoré bazény, vírivky, ale aj relax zóna sú s výhľadom na lyžiarsky svah, čo umocňuje celkovú atmosféru oddychu.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Zákazník nechtěl zveřejnit své jméno

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 24.9. - 28.9.2021 Hodnoceno: Říjen 2021

Vše v pořádku, byli jsme zde po třetí ????

Vše v pořádku, byli jsme zde po třetí ????

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Krásné, čisté

Strava
Bohatá, výborná, velký výběr

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Radka M.

Hodnocení 4,6 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 24.9. - 27.9.2021 Hodnoceno: Říjen 2021

Odpočinek po sezóně, málo lidí. Velmi vysoké ceny - lanovka na Chopok 24 Euro za osobu, káva 3 Eura. Krásné prostředí, vhodné především pro rodiny s dětmi. Rádi se vrátíme, ale tentokrát budeme lépe informovaní, příště wellness balíček a pokoj s balkonem.

Odpočinek po sezóně, málo lidí. Velmi vysoké ceny - lanovka na Chopok 24 Euro za osobu, káva 3 Eura. Krásné prostředí, vhodné především pro rodiny s dětmi. Rádi se vrátíme, ale tentokrát budeme lépe informovaní, příště wellness balíček a pokoj s balkonem.

Ubytování 4,5 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytování
Hotel je pěkně zařízený ve stylu tradiční slovenské architektury - dřevěný vyřezávaný nábytek, všude čisto, až na plesnivá místa ve spárách v koupelně. Denní úklid. V našem pokoji (Comfort) nebyl balkon, i když nám pracovnice v cestovní agentuře řekla, že všechny pokoje Comfort mají balkon. Okno přímo nad restaurací a dětským koutkem (pokoj 713) by při plné obsazenosti hotelu vůbec nebylo možné kvůli hluku otevřít. Přes zeď je slyšet hluk z chodby i ze sousedního pokoje.

Strava
Vynikající snídaně, několik druhů domácího sladkého pečiva, kaše, pudinky, výběr párků, salámů, sýru, vejce a slané domácí produkty. Velmi dobrá káva, čerstvé džusy. Večeře chutné, polévka, hlavní jídlo, dezert, saláty, ovoce, výběr ze čtyř jídel, i pro vegetariány.

Služby hotelu
Wellness centrum v hotelu za 12 Euro pro hosty s polopenzí. Nefungovaly dvě vířivky a tři sauny. Bylo po sezóně. Masáže 70 - 90 Euro, nevyužili jsme. Rozsáhlá knihovna v hale u recepce, dětský koutek. Velmi příjemný personál, zvlášť usměvavá slečna (paní) v kroji v Lúdové restauraci.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Milan Vaněček

Hodnocení 4,2 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 27.8. - 3.9.2021 Hodnoceno: Září 2021

Směle mohu doporučit, Úroveň a vybavenost hotelu je výborná

Směle mohu doporučit, Úroveň a vybavenost hotelu je výborná

Ubytování 4,3 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytování
velký pokoj, čistota.

Strava
snídaně bezvadné, velký výběr jídel

Služby hotelu
bazén velký, perlička, pokud nezakoupíte speciální wellnes balíček, je hostům bazén a vše co s ním souvisí přístupné jen mezi 7 a 10 ráno, což je z mého pohledu málo a škoda , že to nejde byt i třeba na omezený čas v odpoledních hodinách. Jinak vstup je v tomto případě zpoplatněn a je dost drahý 12 EUR na osobu (platí v tomto případě na celé odpoledne (ale nesmíte opustit prostory bazénu). Pouze přístup manažerky wellnes byl z našeho pohledu trochu nepochopitelný (já bych se ke klientům rozhodně takto nechoval). Velmi jsme totiž uvítali možnost perličkové koupele (i to mělo v rozhodování výběru hotelu svou váhu) a když se jeden den ve zmíněných hodinách 7-10 (neměli jsme balíček wellnes), navštěvovali jsme bazén po snídani po 9 hod. nepodařilo perličku přes snaho jednoho "plavčíka" nahodit, takže jsme ji nemohli využít , doufali jsme , že nám na chvíli návštěvu pouze perličky na cca půl hodiny umožní v odpoledních hodinách, abychom si to mohli vynahradit, byli jsme striktně odmítnuti, že na to nemáme nárok (ten by vznikl pouze pokud by nebylo možné využít bazén) a že bychom si museli uhradit zmíněných 12 EUR.... z mé strany bez komentáře a je to jediná výtka pro jinak perfektní služby, které hotel poskytoval, když ostatní personál fungoval naprosto bezvadně (recepce, uklízečky, barman, personál restaurace..)

Pláž
není

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Nízké Tatry jsou druhým největším Národním parkem a čtvrtým nejvyšším pohořím Západních Karpat. Jestliže v případě výšky obsadily až třetí místo, pak v případě celkové rozlohy zaujímají místo první. A skutečně Nízké Tatry jsou nejrozsáhlejším pohořím nejen Slovenska, ale celých Západních Karpat.
 • Vzdálenost od sjezdovky 0 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 5 °C v noci -1 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 1 °C v noci -7 °C

 • Pondělí -4 °C v noci -9 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec