Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/slovensko/cestovani/covid_19.html

Apartmán Mária

Slovensko, Střední Slovensko

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

APARTMÁNOVÝ DŮM MÁRIA

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Popis

Nově zařízený apartmánový dům se nachází v klidné části města, 1 km od historického centra Banské Štiavnice a 1,9 km od Starého zámku. K dispozici dřevěné posezení, gril a připojení k internetu přes Wi-Fi. Je možné se ubytovat i s domácím mazlíčkem malého vzrůstu do 6 kg.

V nejbližším okolí se nachází Centrum Bánské Štiavnice – centrum města je dnes národní kulturní památkou zařazenou do Seznamu světového dědictví UNESCO.

Dále pak Banské muzeum v přírodě – plášť, přilba, hornická lampa a nezapomenutelný zážitek je na světě. Poznejte historii hornictví a všechny stroje potřebné k této namáhavé práci.

Ubytování

Čtyřlůžkový mezonetový apartmán – přízemí: obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby a kuchyňským koutem, varná konvice, mikrovlna trouba, chladnička, LCD TV, koupelna / sprcha / WC. Patro: dvoulůžková ložnice, terasa.

Čtyřlůžkový apartmán – 1× čtyřlůžková ložnice (manželská postel + gauč), kuchyňský kout, chladnička, mikrovlna trouba, LCD TV, koupelna / sprcha / WC.

Dvoulůžkový apartmán se dvěma přistýlkami – 1× dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s pohovkou a kuchyňským koutem, chladnička, mikrovlna trouba, LCD TV, koupelna / sprcha / WC.

Slevy

Dítě do 3 let bez nároku na lůžko a služby zdarma. SLEVA 10% ZA VČASNÝ NÁKUP DO 31.03.2023 PLATÍ JEN PRO TÝDENNÍ POBYTY.


Informace o hotelu

 • TV ano
 • Lednička ano
 • Domácí zvířata povolena ano
 • Wifi zdarma ano
 • Kuchyňský kout ano

Vyberte si termín

Destinace

Popis

Střední Slovensko geograficky obsahuje oblasti Pohronský Inovec, pohoří Vtáčnik, Starohorské vrchy, Kremnické vrchy, Poľana, Javorie, Krupinská planina a Cerová vrchovina. Zahrnuje i mnohá města, která jsou historicky ceněna např. Banská Bystrica, Kremnica, Zvolen a Žiar nad Hronom. V hornatém území středního Slovenska se také nachází velké přírodní bohatství, které je chráněno jako CHKO Poľana, CHKO Štiavnické vrchy, část CHKO Ponitrie a částečně sem zasahuje i Národný Park Veľká Fatra.

Počasí

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec