Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/slovensko/cestovani/covid_19.html
Zájezd do

Lázeňský dům Brusnianka (Brusno)

Hodnocení: 3/5

Slovensko, Střední Slovensko

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Lázeňský dům Brusnianka (Brusno) Hodnocení: 3/5

Lázeňský dům Brusnianka: Wellness pobyt 2 noci

Lázeňský dům Brusnianka: Wellness pobyt 2 noci

Informace

Wellness pobyt min. délka 2 noci

Lázeňský dům Brusnianka

Nový lázeňský dům Brusnianka se nachází v bezprostřední blízkosti lázeňského hotelu Poľana. Na stravu a procedury dochází hosté do lázeňského hotelu Poľana.

Ubytování

Hosté se mohou ubytovat v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích (s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky). K dispozici jsou také 3 pokoje deluxe.

Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, fénem (deluxe pokoje mají i vanu), alarmem, SAT/TV, telefonem, ledničkou, kávovým setem, trezorem a Wi-Fi připojením k internetu.

Stravování

Hostům je k dispozici restaurace v hotelu Poľana, jídla jsou podávána formou bufetových stolů s bohatou nabídkou specialit lokální i zahraniční kuchyně doplněné vegetariánskou, dělenou i dietní stravou. Nechybí ani salátový bufet. Příjemné posezení u skleníčky dobrého vína nebo šálku lahodné kávy nabízí hotelový lobby bar a noční bar.

Wellness

Unikátní lázně Caracalla s jedinečným motivem římských lázní v moderním designu jsou součástí lázeňského hotelu Poľana**** v lázních Brusno. Rozloha je 3300 m2, najdete zde sedací bazén s masážními tryskami, zážitkový bazén s vodními chrliči, bublinkami a vodním hřibem, 25 m bazén pro kondiční plavání, divokou řeku s houpacím zálivem, dětský bazén s atrakcemi a krytým hřištěm a masážní salón. V saunovém světě lázní Caracalla najdete 8 jedinečných tematických saun, turecké lázně hammam, tepidárium se zelenou stěnou, Kneippův chodník, ochlazovací bazén, whirlpool a relaxační bazén s odkazem na historické lázně Brusno.

Lázeňské procedury

Hostům jsou v hotelu Poľana poskytovány následující procedury: Inhalační terapie, elektroléčba, světloléčba, masáže (klasická, podvodní, reflexní chodidel, lymfodrenáž přístrojová, medová detoxikační, japonská masáž - Shiatsu, masáž horkými lávovými kameny), koupele (perličková, vířivá, skotské střiky, minerální, rašelinová, střídavá, s přísadou soli z Mrtvého moře) a zábaly (parafinové, rašelinové). Základ lázeňské léčby v Brusně tvoří především pitné kúry.

Zvířata

Pobyt s pejsky v hotelu není možný (výjimkou jsou asistenční psi).

Parkování

Hosté mohou zdarma zaparkovat své vozidlo na parkovišti u lázeňského hotelu.

Léčba v lázních Brusno

Minerální vody jsou vhodné pro indikace některých zažívacích chorob, zejména ledvin, jater, žaludečních a střevních poruch. Kromě zažívacích těžkostí se v Brusně mohou léčit i srdeční a cévní choroby, nemoci pohybového aparátu ale i cukrovky. Významnou složku léčby v Brusně tvoří i medikamentózní léčba a léčebná výživa založená na principech dietního systému.

V Lázních Brusno se konají pravidelně různé kulturní a společenské akce, vystoupení nebo taneční večery. Hosté mají možnost zapůjčení společenských her, zahrát si kulečník nebo stolní fotbal. K dispozici jsou tenisové kurty a volejbalové hřiště. K příjemným procházkám vybízí lázeňský park a dobře značené turistické trasy vedou z Lázní Brusno do blízkého okolí i vzdálenějších míst. V letním období je populární vodní turistika i rybolov na nedaleké řece Hron. V zimě jsou k dispozici běžecké trasy i sjezdovky v nedalekých zimních střediscích (Tále, Donovaly, Chopok jih, Králiky, Šachtičky)

Destinace

Brusno je malé město v centrální části Slovenska, které je známé svými přírodními léčebnými prameny. Lázně, nebo-li kúpele, Brusno jsou ideálním místem pro ty, kteří hledají klidnou a relaxační dovolenou v příjemném prostředí horských lesů a luk.

Lázně Brusno nabízejí návštěvníkům mnoho možností pro zlepšení zdraví a pohody. Hlavní lázeňskou budovou je historická stavba z 19. století, která byla nedávno zrekonstruována. V budově se nachází moderní wellness centrum s bazény, saunou a parními lázněmi. Kromě toho jsou zde nabízeny masáže a jiné procedury, které pomáhají uvolnit svaly a zlepšit prokrvení.

Lázně Brusno jsou také ideálním místem pro ty, kteří trpí respiračními chorobami, jako je například astma. Místní léčivé prameny obsahují minerály, které jsou prospěšné pro dýchací cesty. V lázních je také k dispozici inhalace a jiné terapeutické procedury, které mohou pomoci zmírnit příznaky respiračních onemocnění.

Kromě relaxace v lázních Brusno mohou návštěvníci využít mnoho dalších možností pro aktivní odpočinek. Okolí lázní Brusno nabízí mnoho možností pro aktivní odpočinek. Návštěvníci mohou využít mnoho turistických tras, které vedou krásnou přírodou, jako jsou lesy a hory. Mezi nejznámější místa v okolí patří vrcholy Vtáčnik a Kremnické vrchy, které nabízejí úchvatné výhledy do okolí. V zimním období jsou k dispozici lyžařské střediska, kde si návštěvníci mohou užít sjezdové lyžování nebo běžkování. Lyžařské středisko ležící asi 10 km od Brusna se jmenuje Krahule.

Kúpele Brusno ideálním místem pro ty, kteří hledají klidnou a relaxační dovolenou v příjemném horském prostředí. Nabízejí moderní lázeňské procedury, přírodní léčivé prameny a mnoho možností pro aktivní odpočinek.

Cena zahrnuje:

2x ubytování, 2x polopenze formou bufetu, za každou noc pobytu 1x 3hodinový vstup do bazénového světa v Caracalla Spa, Wi-Fi připojení

Cena nezahrnuje:

pobytovou taxu

Slevy:


- 140,- CZK Lázně Brusno - sleva v případě polopenze

Informace o hotelu

Vyberte si termín

Destinace

Popis

Střední Slovensko geograficky obsahuje oblasti Pohronský Inovec, pohoří Vtáčnik, Starohorské vrchy, Kremnické vrchy, Poľana, Javorie, Krupinská planina a Cerová vrchovina. Zahrnuje i mnohá města, která jsou historicky ceněna např. Banská Bystrica, Kremnica, Zvolen a Žiar nad Hronom. V hornatém území středního Slovenska se také nachází velké přírodní bohatství, které je chráněno jako CHKO Poľana, CHKO Štiavnické vrchy, část CHKO Ponitrie a částečně sem zasahuje i Národný Park Veľká Fatra.

Počasí

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout