Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/slovensko/cestovani/covid_19.html
Zájezd do

Veľká Fatra

Hodnocení: 3.5/5

Slovensko, Střední Slovensko, Turčianske Teplice

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

VELKÁ FATRA - Turčianske Teplice

AKČNÍ NABÍDKA

DO LÁZNÍ S DĚTMI - SPA & AQUAPARK S TERMÁLNÍ VODOU

URČITĚ OCENÍTE

Proč lázeňský hotel Velká Fatra Turčianske Teplice: - komfortní ubytování - procedury a další služby dostupné suchou nohou - internet na pokojích Proč Lázně Turčianske Teplice: - léčba urologických onemocnění, pohybového ústrojí a poúrazových stavů - unikátní Turčianská zlatá kúra (díky optimálnímu obsahu minerálů a vhodné teplotě turčianská voda znásobuje příznivé účinky zlata na zdraví a krásu. - unikátní spojení: lázně + wellness + aquapark - celoroční aquapark - termální voda do 33 °C - SPA - léčivá termální voda 38 °C - bohatý kulturní program - ANIMAČNÍ PROGRAMY téměř celoročně, těšit se můžete na různé aktivity - pobyt s hrami v dětském koutku. Více informací ZDE LÁZNĚ + TERMÁLY + WELLNESS + CELOROČNÍ AQUAPARK

KDE BUDETE SPÁT

Na ověření v CK: a) 2-lůžkové pokoje Basic: Spr/WC, minichladnička, SAT TV, rádio, telefon, Wi-Fi, župan, oddělená lůžka, orientace na východ, většina s balkonem. b) 2-lůžkové pokoje Basic PLUS s možností přistýlky: Spr/WC, minibar, SAT TV, rádio, telefon, Wi-Fi, župan, čajový a kávový servis na pokoji, orientace na západ, minibar na vyžádání c) 2-lůžkové pokoje Komfort**** Spr/WC, fén, kosmetický set, minibar, SAT TV, rádio, telefon, Wi-Fi, župan, čajový a kávový servis na pokoji, minibar na vyžádání, balkon, výhled, rekonstruovaná koupelna, některé s klimatizací d) 2-lůžkové pokoje DeLuxe: Spr./WC po rekonstrukci, fén, kosmetický set, SAT TV, rádio, telefon, WiFi, župan, pantofle, extra kvalitní froté program, minibar, čajový a kávový servis na pokoji, balkon, výhled na lázeńský park, slunečná strana, manuální klimatizace, king size lůžko (180x200). 1 - lůžkové pokoje (dle jednotlivých kategorií) na ověření za příplatek.

FORMA STRAVY

Polopenze nebo plná penn(dle typu pobytu). Snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Upozornění: hosté ubytovaní v pokojích Komfort a DeLuxe se stravují v jídelně Žikmund (bohaté švédské stoly) hosté ubytovaní v pokojích Basic a Basic+ se stravují v jídelně Žofie (švédské stoly s omezeným sortimentem) Změna stravování ze Žofie do Žikmunda je možné - za příplatek. Bližší informace o poskytování bezlepkové stravy najdete ZDE. Požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést předem do objednávky pobytu.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

SPA & AQUAPARK (celoroční provoz, navzájem propojené proskleným koridorem): - část SPA (léčivá termální voda 38 °C): ČERVENÝ TERMÁLNÍ MINERÁLNÍ BAZÉN (38 °C) = sedací klidový (není vhodný pro děti do 15 let, platí zde zákaz plavání), KLIDOVÝ TERMÁLNÍ BAZÉN (33 °C) = plavecký délka 22 m (s částečně minerální vodou, chrličem, masážními tryskami), WHIRLPOOL pro 8 osob (35 °C) a VITÁLNÍ SVĚT (různé druhy masáží, bylinková parní koupel, Rasul, Ayuryeda - orientální masážní procedura, kosmetika aj.) - část AQUAPARK (termální voda 33 °C): PLAVECKÝ bazén (28 °C) - vnitřní a venkovní část spojené propojovacím kanálem, 7 hydromasážních trysek a 3 chrliče, BAZÉN s ATRAKCEMI (28 -33 ºC) a tobogány: MOVIE (světelné a obrazové efekty) a KAMIKADZE (dojezdy do vnitřní části budovy), divokou řekou, chrličem, vodní masážní lehátka aj., DĚTSKÝ VENKOVNÍ BAZÉN se skluzavkami, minigolf (jen v létě).
Plavecký bazén OLYMPIC - termální, ale nikoliv minerální voda o teplotě 27 - 28°C, v zimní sezoně provoz 8:00 - 16:00 hod . V letní sezoně 8:00 - 20:00 hod.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 3,99 let bez nároku na lůžko s polopenzí (resp. se stravou ve stejném rozsahu jako rodiče) ZDARMA! Děti od 4 - 15 let na přistýlce se stravou dle rodičů za cenu dle ceníku. Případnou plnou penzi doplácí. Dětská cena platí i pouze v doprovodu dospělého (resp. plně platícího) na pokoji a obsahuje: - ubytování na lůžku / přistýlce - strava dle dosplěého - 3-hod. vstup do SPA&AQAUAPARKU v doprovodu dospělého se zakoupeným vstupem (pobyt SPA&AQUAPARK) - volný vstup do plaveckého bazénu Olympic Léčebné pobyty nejsou vhodné pro děti do 15-ti let .

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

Blízké okolí nabízí zajímavé aktivity pro zpříjemnění letních dnů pro celou rodinu: Návštěva Harmanecké jeskyně (30 min. autem) Procházka v Gaderské dolině až k hradu Blatnica (10 min. autem) Lehká turistika k Šútovskému vodopádu (35 min. autem) Vítejte v TURCI - prohlédněte si promoční video z oblasti TURIEC - ZDE

DALŠÍ SLUŽBY

Vstupné do Spa & Aquaparku (orientační): Celodenní vstup: 17 € 3-hodinový vstup: 14 € 2-hodinový vstup: 12 € Vstup na večerní koupání: 10 € (od 17.30 - 20.30 hod. - dvouhodinový vstup). Rodinný vstup (2 dospělí a 2 děti do 15 let): 33 € (jednorázový 3-hod.) Rodinná permanentka (2 dospělí a 2 děti do 15 let): 30 € za vstup (2 a víc vstupů - na 3 hod.) Děti do 5 let VSTUP ZDARMA. Děti od 6 let do 15 let: 50 % sleva z ceny 3-hod., 2-hod., celodenního vstupu. *změna cen a informací vyhrazená !

PARKOVÁNÍ (léto)

Zpoplatnění parkování v areálu SLK : nezávazné info - aktuálně dle platného ceníku: P1, P2, P3 - 2,-€ / noc P4, P5 - 1,-€ / noc P6, P7 - 3,-€ / noc Garáž Velká Fatra - 5,-€ / noc Garáž Aqua - 15,-€ / noc P - kúpele Aqua - 2,-€ / noc P - kúpele Malaá Fatra - 2,-€ / noc P - Royal Palace - 0,-€ / noc

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

Nepovolen

NEPŘEHLÉDNĚTE

Check-in: od 14:00 hod Check-out: do 10:00 hod Upozornění vedení lázní: Vstup na večerní kulturní a společenské akce v hotelu Velká Fatra je možný pouze ve společenském oblečení. Z estetických a hygienických důvodů není vhodný vstup do stravovacích zařízení v léčebném domě Velká Fatra v županu, resp. ve sportovním oblečení.

1. PROGRAMOVÝ POBYT

SPA& AQUAPARK (min. 2 noci, nástupní den libovolný) V době Silvestra a Velikonoc je možné zakoupit pobyt na min. 4 noci
- ubytování s bufetovou polopenzí (dle zvoleného počtu nocí) - denně 3hod vstup do SPA&AQUAPARKU (dle počtu přenocování), - volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v provozní době) - pitné kúry z léčivých pramenů Služby pro děti: - ubytování s bufetovou polopenzí (dle zvoleného počtu nocí) - denně 3hod vstup do SPA&AQUAPARKU (dle počtu přenocování) a volný vstup do bazénu Olympic (vždy v doprovodu dospělé osoby se zakoupeným vstupem).

2. PROGRAMOVÝ POBYT

MEDICAL WELLNESS (7 dní / 6 nocí, nástupní den libovolný ) - 6x ubytování s bufetovou polopenzí - 1 procedura na každé přenocování: 2x termoterapie, 1x oxygenoterapie, 1x smaragdová koupel, 2x Zeus (klasická masáž, 30 min), - volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v provozní době) - pitné kúry z léčivých pramenů

3. PROGRAMOVÝ POBYT

GOLD KLASIK - léčebný pobyt (8 dní / 7 nocí, nástupní den libovolný, doporučujeme ne - čt) - 7x ubytování v kat. pokoje Komfort nebo DeLuxe - 7x plná penze (snídaně, oběd a večeře formou bufetu) - 1x vstupní vyšetření u lékaře - 21 léčebných procedur na základě doporučení lékaře např. termální minerální koupele, vodoléčba, elektroléčba, masáže, léčba světlem, laserem, skupinová a individuální rehabilitace) , - 2x za pobyt 2hod vstup do SPA&AQUAPARKU, - volný vstup do bazénu Olympic (v provozní době), - volný vstup do fitness (v provozní době), - pitné kúry z léčivých pramenů, GOLD BONUSY: - ovocný košík plný vitamínů a láhev sektu pro příjemné na přivítanou - kvalitní nápoje v hodnotě 175,-€/os./pobyt formou otevřeného účtu ve vybraných střediscích lázní - snídaně "do postele" podle výběru (francouzské, anglické, racio, slovenské)

4. PROGRAMOVÝ POBYT

POBYT SENIOR 60+ (6 dnů / 5 nocí, nástupní den libovolný, doporučujeme po - pá)
- 6x ubytování s bufetovou polopenzí - 1x lékařské vyšetření / konzultace, - 6x léčebná procedura na základě doporučení lékaře (dle individuálního plánu, např. termální minerální koupele, vodoléčba, elektroléčba, teploléčba, masáže, léčba světlem, laserem, skupinová a individuální rehabilitace aj.) - volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v provozní době) - pitné kúry z léčivých pramenů

5. PROGRAMOVÝ POBYT

LÁZEŇSKÁ DOVOLENÁ (7 dnů/ 6 nocí, nástupní den libovolný) 6x ubytování v pokoji Komfort**** s možností jedné přistýlky pro dítě 6x polopenze formou bohatých švédských stolů v jídelně Žigmund BONUS: 2-hodinový vstup do Spa&Aquaparku na každé přenocování denně volný vstup do plaveckého bazénu Olympic denně volný vstup do fitness 12 léčebných procedur : 1x rašelinová koupel 2x Brasil oxygen pro maximální výkon 2x Teploléčba (Gabun parafín) 1x Lesotho (plynový zábal CO2) 2x Smaragdová koupel bez zábalu 2x Safírová koupel / whirpool 2x Zeus - klasická masáž 30 min.

UPOZORNĚNÍ

V případě nástupu na léčebný pobyt, který zahrnuje lékařské vyšetření, v sobotu nebo neděli, vyšetření absolvujete v pondělí. O víkendu se vyšetřní neposkytuje. Možné víkendové procedury: • sobota: 1x Klasická masáž 30 min., 1x Smaragdová koupel se zábalem (36,5 °C) • neděle: 1 x 3-hod. SPA&AQUAPARK Předepsané procedury na sobotu a neděli nemusí být indikovány lékařem. Doporučené nástupní dny léčebných pobytů s vyšetřením: pondělí – pátek.

CELKOVÁ KAPACITA

496 lůžek

DÁLE PRO VÁS

Spa& Aquapark nabízí animační program každý den během letních prázdnin Dětský koutek pro nejmenší Letní hudební program a taneční večer každý čtvrtek

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

2 € /osoba / noc - platba na místě

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Turčianske Teplice jsou zasazeny do překrásné krajiny Velké Fatry. Lázně Turčianske Teplice se skládají z komplexu více budov a specializují se na léčbu urologických onemocnění, pohybového ústrojí a poúrazových stavů.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Restaurace, kavárna, lobby bar, bazén Olympik, kosmetika, kadeřník, manikúra, pedikúra, stolní tenis, biliár, dětský koutek, půjčovna kol, výtah, Wi-Fi na pokojích. BALNEOCENTRUM: - vodoléčba(koupele v termální vodě, skotské střiky, vanové s přísadami, smaragdové koupele aj.) - masáže (klasické, sportovní, medové, lávovými kameny, shia-tsu, lymfodrenáže, bodyforming, aj.) - světloléčba (Bioptron, Solux, laser) - pohybové procedury (pilates, joga, léčebný tělocvik, Aquavalz - skupinové cvičení v bazénu, fitness) - termpoterapie (parafínové a rašelinové zábaly) - elektroléčba (diadynamik, interferenční proudy, magnet, Ultrazvuk aj.) - gold procedury (Turčianska zlatá kúra pro dámy a pány, Turčianska zlatá maska - ošetření a masáž tváře s použitím 24-karátového zlata) - ostatní: oxygenoterapie, inhalace, plynový zábal, finská sauna V areálu SMARAGDOVÝ BAZÉN: s termální léčivou minerální vodou (38°C) - výrazně uvolňuje svalstvo, zlepšuje prokrvení, dosahuje poklesu krevního tlaku. Procedura trvá 30 min (15 min + 15 min suchý zábal).

PŘÍJEZD AUTEM

Autem do T. Teplic, které se nacházejí na hlavní cestě mezi Martinem a Banskou Bystricí. Parkování u LD Velká Fatra. Vzdálenost: z Prahy: 537 km, z Českých Budějovic: 475 km, z Brna: 316 km, z Ostravy: 160 km

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem do Turčianských Teplic. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem přímo do Turčiaských Teplic (leží na trati Vrútky - Zvolen, Vrútky - Banská Bystrica), cca 600 m. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od centra města Centrum 0 m
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Vnitřní bazén Vnitřní bazén ano
 • TV TV ano
 • Dětský koutek Dětský koutek ano
 • Fitness Fitness ano
 • Bar Bar ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Wifi zdarma Wifi zdarma ano

Vyberte si termín

Recenze ubytování

Výborné (na základě 5 hodnocení)

Hodnocení 4,5 / 5

Ubytování 4,5 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 4,4 / 5

Cena 4,5 / 5

Původ recenzí: Je-li recenze označena jako "ověřená recenze", prokazatelně pochází od našeho zákazníka.

Tento hotel je 2. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 275 v Střední Slovensko.

Miroslava H.

Hodnocení 4,7 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 17.7. - 20.7.2023 Hodnoceno: Červenec 2023

Veľká Fatra Hodnocení: 3.5/5 Slovensko, Střední Slovensko

Vše OK

Vše OK

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 3,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
OK ????

Strava
Výborná polopenze ????

Služby hotelu
????????????????

Pláž
Nebyla ????

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Eliška L.

Hodnocení 4,8 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 3.7. - 7.7.2023 Hodnoceno: Červenec 2023

Veľká Fatra Hodnocení: 3.5/5 Slovensko, Střední Slovensko

Super

Super

Ubytování 5,0 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytování
Krásné

Strava
Po výšlapu do druhého patra vám vyhládne - jídlo bylo velmi chutné - rozhodně nepřiberete - musíte zase dvě patra dolů.

Služby hotelu
Super

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Miroslava H.

Hodnocení 4,7 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 17.7. - 20.7.2023 Hodnoceno: Červenec 2023

Veľká Fatra Hodnocení: 3.5/5 Slovensko, Střední Slovensko

Vše OK

Vše OK

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 3,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
OK ????

Strava
Výborná polopenze ????

Služby hotelu
????????????????

Pláž
Nebyla ????

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Eliška L.

Hodnocení 4,8 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 3.7. - 7.7.2023 Hodnoceno: Červenec 2023

Veľká Fatra Hodnocení: 3.5/5 Slovensko, Střední Slovensko

Super

Super

Ubytování 5,0 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytování
Krásné

Strava
Po výšlapu do druhého patra vám vyhládne - jídlo bylo velmi chutné - rozhodně nepřiberete - musíte zase dvě patra dolů.

Služby hotelu
Super

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Nina Šranková

Hodnocení 4,8 / 5

Ověřená recenze (Invia.sk) Datum pobytu 22.10. - 24.10.2021 Hodnoceno: Říjen 2021

Veľká Fatra Hodnocení: 3.5/5 Slovensko, Střední Slovensko

Dovolenka splnila moje ocakavania. Oddýchla som si v peknom prostredí s výborným jedlom.

Dovolenka splnila moje ocakavania. Oddýchla som si v peknom prostredí s výborným jedlom.

Ubytování 4,5 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytování
Izba bola čistá a upratana. Nesvietila nám jedna lampa, ktorá nám v podstate ani nechýbala.

Strava
Strava bola rozmanitá a porcie boli dostatočne. Bohatý bol aj vyber bezmäsitých jedál. Kava a zákusky boli k dispozícii v kaviarni ako v hoteli tak aj mimo neho.

Služby hotelu
Hotel napriek svojej veľkosti pôsobil útulne. Bol čisty. Personál bol ochotný a vyšiel nám v ústrety vo väčšine našich požiadaviek. K dispozícii nám boli obchody a kaviarne ako aj parkovisko vedľa hotela za maly poplatok.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Petr Kopecký

Hodnocení 3,2 / 5

Neověřená recenze Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Veľká Fatra Hodnocení: 3.5/5 Slovensko, Střední Slovensko

Jedná se o komplex ubytovacího a lázeňského zařízení, který je rozdělen na několik částí podle druhu ubytování na **, *** nebo ****. Určitě v rámci dovolené doporučuji a my jsme měli ubytování ****. Hotel se nachází v podstatě ve středu lázeňské části. Hotel na fotografiích vypadá lépe než ve skutečnosti, některé části zdiva jsou dost oprýskané.

Jedná se o komplex ubytovacího a lázeňského zařízení, který je rozdělen na několik částí podle druhu ubytování na **, *** nebo ****. Určitě v rámci dovolené doporučuji a my jsme měli ubytování ****. Hotel se nachází v podstatě ve středu lázeňské části. Hotel na fotografiích vypadá lépe než ve skutečnosti, některé části zdiva jsou dost oprýskané.

Ubytování 3,8 / 5

Strava 2,5 / 5

Okolí 3,5 / 5

Cena 3,0 / 5

Ubytování
Na první pohled hezký, čistý pokoj s manželskou postelí a přistýlkou pro dceru. Po bližším prohlédnutí pokoje jsme zjistili, že je potrhaná a propálená záclona, což jsme ihned hlásili na recepci a paní recepční se nám za toto omluvila, ale to bylo vše. Dále na křeslech a sedačky k TV byly skvrny od vylitého nápoje. Přistýlka, která byla vytvořena z rozkládacího křesla, nebyla ideální, protože uprostřed byla tvrdá hrana, ale na recepci nám zařídili ihned další matraci a vše bylo OK k naší spokojenosti. Úklid byl prováděn denně. Výměna všech ručníků a osušek jednou za dva dny a jednou za pobyt výměna povlečení. Ocenili jsme, že WC a koupelna byly odděleny a ne jako v jiných zařízení, kde jsou společně. Na pokoji TV, wi-fi veřejná bez zabezpečení, fén, lednička, ve skříni na chodbičce uzamykatelná schránka na cennosti, ale ne trezor. V rámci pobytu poskytnuté župany. Pokoj byl s poměrně velkým balkónem s posezením a byl tam i rozkládací sušák na prádlo. V podstatě ubytování hezké, až na pár drobností.

Strava
V rámci pobytu jsme měli polopenzi formou švédských stolů. Doobjednat oběd lze za rozumnou cenu (3e). Personál je příjemný a ochotný. K samotnému jídlu. Pokud jste, tak jako my byli týden před tím v jiném hotelu, kde rozmanitost stravy a kultura stravování byla na úplně jiné úrovni (taky ****), tak to bylo zklamání. Ale i když to nebyla žádná hitparáda výběru, tak ale jídlo bylo chutné. Bohužel komfort v jídelně je velmi malý. Na omezeném prostoru jsou stoly nacpány tak, že když si sednete, tak zády se „boxujete“ s druhým člověkem, nevíte kudy projít a do toho poměrně zaplněná jídelna, že hledáte místo kam si sednout a kudy projít. Čistota stolů byla jakž, takž, i když někdy byly na stole skvrny od jídla, ale zarazili nás hodně špinavé záclony v oknech. Vzhledem k tomu, že dcera je na BZL dietě, tak nás především zajímal výběr BZL jídel. Ke snídani nabídli pouze jeden druh BZL chleba, který nebyl moc dobrý. Na požádání vám ale udělají BZL palačinky. Jinak výběr normálního pečiva byl dostačující. Ohledně sladkého pečiva byly maximálně dva druhy nějakých koláčů nebo něco jiného. Ze zeleniny tak akorát rajčata a papriky. A ovoce, tak o tom bych snad ani nemluvil, protože to byly většinou na půlku oschlá jablka. Jinak standardně párky, vajíčka, pomazánky, uzenina a sýry. Vše bylo doplňováno, ale někdy se muselo chvíli čekat. K výběru nápojů byl pouze jeden druh kávy, nebo horká voda na čaj, z automatu 4 druhy džusu a mléko. K večeři je to obdobné. Je připravena jedna polévka (stejná jako k obědu a ne moc horká) a pak několik hlavních jídel (omáčky, pečená masa atd.) dá se z toho vybrat. Přílohy asi 4 druhy a tak asi i salátů, ale ty chuťově nebyly až tak dobré. Z ovoce opět jablka nebo k tomu trochu pomeranče nebo banánů. Zákusek většinou byl k večeři, ale musíte být opravdu rychlí, abyste něco získali, protože vidíte, jak na talíři má někdo třeba i 10 ks a pak jej vidíte, jak to odnáší v obrousku. Dokonce jsem tam viděl, že někteří se ani nestyděli vzít si s sebou krabičku. Chování některých lidí je zarážející.

Služby hotelu
Parkování u hotelu za mírný poplatek, ale máte své místo. V rámci pobytu máte neomezený vstup do hotelového bazénu (25 m – 5 drah), ale to je z procedur vše, pokud nemáte konkrétně lázeňský pobyt. Trochu mě překvapilo, že přímo u bazénu je vířivka, ale pokud jí nemáte jako proceduru, tak do ní nemůžete. V rámci hotelu je dále kavárna a několik obchůdku s různým zbožím. Vzhledem k tomu, že to jsou lázně, tak každý večer je připravený hudební program, ale to jsme nevyužili.

Pláž
U hotelu je velký hezký park, kolonáda a hned naproti hotelu velký SPA Aquapark. Turčianské Teplice je klidné lázeňské město s možností vycházek do okolních lesů a možností výletů (např. Bojnice – určitě stojí za to – ZOO, zámek, ptačí stezka v korunách stromů a další). Pokud máte zaplacený pobyt SPA Aquapark, tak máte podle počtu dnů ubytování vstup na 3 hodiny (když jeden den nejdete, tak jiný den můžete dvakrát). Aquapark je sice hezký s dvěma tobogány, atrakčním bazénem, plaveckým bazénem, vnitřními termálními léčivými bazény, vířivkami, tak ale vždy tam bylo spoustu lidí, řečeno „hlava na hlavě“, což nebylo úplně ideální.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Jaroslav R.

Hodnocení 4,8 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Veľká Fatra Hodnocení: 3.5/5 Slovensko, Střední Slovensko

Klid, pohoda, naprostá spokojenost

Klid, pohoda, naprostá spokojenost

Ubytování 4,8 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Vynikající. S nástupem teplých dnů jsme trochu postrádali možnost klimatizace.

Strava
Spokojenost, velice chutná.

Služby hotelu
Bez problémů, ochota.

Pláž
Služby nabízené SPA aquaparkem na velmi dobré úrovni.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Střední Slovensko geograficky obsahuje oblasti Pohronský Inovec, pohoří Vtáčnik, Starohorské vrchy, Kremnické vrchy, Poľana, Javorie, Krupinská planina a Cerová vrchovina. Zahrnuje i mnohá města, která jsou historicky ceněna např. Banská Bystrica, Kremnica, Zvolen a Žiar nad Hronom. V hornatém území středního Slovenska se také nachází velké přírodní bohatství, které je chráněno jako CHKO Poľana, CHKO Štiavnické vrchy, část CHKO Ponitrie a částečně sem zasahuje i Národný Park Veľká Fatra.
 • Vzdálenost od centra města Centrum 0 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 27 °C v noci 9 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 26 °C v noci 11 °C

 • Středa 20 °C v noci 12 °C

 • Čtvrtek 23 °C v noci 10 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout